فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
کره ایحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
زینب ذاکرزاده
زینب ذاکرزاده
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
آرمیتا کیان نیک
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا109 زبان آموز / 914 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
فائزه عدالتیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا112 زبان آموز / 997 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
نرگس حیدری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا105 زبان آموز / 521 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:15 هزار تومان
هزینه هر جلسه:205 هزار تومان
نگار امیرکاردوست
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا13 زبان آموز / 10 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:190 هزار تومان
زهرا شاهسون پور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:15 هزار تومان
هزینه هر جلسه:180 هزار تومان
wonhee cho
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا7 زبان آموز / 15 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:30 هزار تومان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
مریم نوریه
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 5 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:120 هزار تومان
نازنین تاتار
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا9 زبان آموز / 19 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:156 هزار تومان
سیده عسل غرضی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا93 زبان آموز / 353 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:7 هزار تومان
هزینه هر جلسه:202 هزار تومان

اهمیت یادگیری گرامر کره ای

آموزش زبان کره ای برای شما نیز بسیار مفید است. شما می توانید این زبان را در بسیاری از موقعیت ها استفاده کنید. زبان کره ای آنقدرها هم که مردم فکر می کنند سخت نیست. به علاوه، فرهنگ کره ای ارزش زمان و تلاشی که برای رسیدن به تسلط به خرج می دهید را دارد.

به گفته استیو کافمن، گرامر چیزی است که شما می توانید به مرور زمان با گوش دادن و صحبت کردن به طور خودکار یاد بگیرید. در نظر گرفتن ساختار جملات، صرف و قواعد زبانی دشوار است. اما اگر می خواهید مانند یک محلی صحبت کنید، یادگیری گرامر به طور کامل ضروری است. بنابراین، اگر می خواهید به زبان کره ای مسلط شوید، باید به گرامر کره ای تسلط داشته باشید.

آیا یادگیری قوانین گرامر کره ای دشوار است؟

حقیقت این است که زبان کره ای عمومی یکی از آسان ترین زبان های آسیایی جهت یادگیری برای انگلیسی زبانان است. سیستم نوشتاری کره ای به طور کلی  با زبان انگلیسی متفاوت به نظر می رسد. اما درک الفبای کره ای (به عنوان هانگول شناخته می شود) نسبتاً آسان است. این یک سیستم نوشتاری بسیار منطقی است، بنابراین یادگیری هانگول کمتر از چند ساعت طول می کشد.

هنگامی که در حال یادگیری زبان کره ای هستید، یادگیری هانگول گزینه ای عالی برای شروع است. (بنابراین، قبل از این که بخواهید گرامر پایه کره ای را یاد بگیرید، باید این کار را انجام دهید.) اما نگران نباشید، هنگامی که به هانگول تسلط پیدا کردید و نحوه ساخت کلمات اساسی را یاد گرفتید، می توانید به ساخت جملات پیچیده تر بروید. اگر از قبل به سیستم نوشتاری کره ای تسلط دارید، ادامه دهید و ببینید یادگیری گرامر کره ای چقدر آسان است.

نحوه تمرین گرامر کره ای

تنها راه تسلط بر گرامر کره ای تمرین آن است. هنگامی که منطق زبان را درک کردید، باید آن را اعمال کنید. از این قوانین دستور زبان کره ای برای ایجاد جملات استفاده کنید و به زبان کره ای روان صحبت کنید. راه های زیادی وجود دارد که می توانید دانش گرامر کره ای خود را آزمایش کنید.

منابع یادگیری گرامر کره ای

اپلیکشن هایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم منابع خوبی برای تسلط بر قواعد زبان کره ای می باشند.

  1. Doulingo
  2. Talk to me in Korean
  3. Learn Korean Phrases & Words.

 

دوره های آموزش کلاس گرامر زبان کره ای تیکا

تیکا از طریق برگزاری کلاس های خصوصی آموزش آنلاین مهارت گرامر کره ای با مدرسین متخصص در خدمت شماست. اساتید گرامر زبان کره ای می توانند شما را برای هر کدام از آزمون های بین المللی آماده کنند. در صورتی که قصد دارید این مهارت را تقویت کنید حتما در کلاس های تیکا ثبت نام نمایید. لازم به ذکر است که این دوره به صورت اختصاصی و برای یک نفر به صورت آنلاین برگزار می شود. علاوه بر آن برنامه ریزی این دوره بر اساس زمان و روزهای مد نظر شما طراحی خواهد شد.

شما برای آموزش گرامر زبان ژاپنی نیز میتوانید از تیکا کمک بگیرید.

طول دوره 

یادگیری گرامر حدود 1200 ساعت طول می کشد تا از سطح مبتدی به سطح متوسط رو به بالا برسید. در صورتی که هیچ آشنایی با قواعد زبان کره ای ندارید شما به تمرین بیشتری نیاز دارید. بنابراین ممکن است نیاز باشد تا این تعداد ساعت را دو برابر کنید و به 2400 ساعت زمان گذاری احتیاج داشته باشید که حدودا دو سال به طول می انجامد. یادگیری گرامر پایه بسیار آسان است. به محض یادگیری هانگول می توانید با برخی جملات اساسی مانند ساختار جمله فاعل-مفعول-فعل شروع کنید. انواع مختلفی از گرامر برای یادگیری وجود دارد و برخی از آن ها بسیار ظریف هستند.

هزینه کلاس آنلاین و خصوصی زبان کره ای تیکا

به طور کلی هزینه کلاس های آموزش زبان کره ای  کودکان، توسط اساتید تعیین می شود. هزینه ی کلاس های برای یادگیری قواعد زبان کره ای 50 تا 100 هزار تومان است. قیمت کلاس ها به تخصص و تجربه استاد مورد نظر شما بستگی دارد. اما  در صورتی که کلاس ها ر به صورت  چند جلسه ای و ترمی رزور کنید از تخفیف ویژه تیکا برخوردار خواهید شد. با توجه به اینکه سرور های تیکا داخلی است، هزینه اینترنت برای شما به صورت نیم بها خواهد بود.

انتخاب بهترین استاد گرامر کره ای

در سامانه آموزش آنلاین زبان تیکا امکان پیدا کردن بهترین استاد گرامر کره ای بسیار آسان است . شما می توانید با انتخاب کردن زبان کره ای در سایت وارد صفحه اساتید شوید. با خواندن رزومه اساتید و همچنین نظراتی که برای آن ها  ثبت شده، استاد مورد نظر خود را انتخاب کنید.  یکی از فرصت های خوب تیکا شرکت در جلسه آزمایشی با استاد مورد نظرتان شما می باشد. در جلسه آزمایشی امکان مشاوره کلاس گرامر زبان کره ای وجود دارد که برای برخی از اساتید این جلسه رایگان و برای برخی دیگر با هزینه اندک برگزار می شود.