فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
کره ایحذف فیلتر
حذف فیلتر
زینب ذاکرزاده
زینب ذاکرزاده
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
نگار امیرکاردوست
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا13 زبان آموز / 10 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:190 هزار تومان
مریم نوریه
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 5 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:120 هزار تومان
سیده عسل غرضی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا93 زبان آموز / 353 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:7 هزار تومان
هزینه هر جلسه:202 هزار تومان
مریم باقری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا6 زبان آموز / 7 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:199 هزار تومان
زهرا کاظمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا396 زبان آموز / 2863 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:68 هزار تومان
فاطمه حمزه
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا36 زبان آموز / 347 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:210 هزار تومان

چرا به کودکان زبان کره ای بیاموزیم؟

زبان کره‌ای به سبب فیلم‌ها و سریال‌های جذاب طرف‌داران زیادی میان کودکان و نوجوانان دارد. کودکان و نوجوانان برای اینکه بتوانند این فیلم‌ها و سریال‌ها را به زبان اصلی ببینند، علاقه‌مندند که کره‌ای یاد بگیرند. به‌طورکلی، دلایل مختلفی علاوه بر محصولات ویدئویی جذاب این زبان برای یادگیری زبان کره‌ای وجود دارد.

شرایط اقتصادی کشور کره

کره 13 امین اقتصاد جهان را دارد و ازاین‌جهت می‌تواند مقصد بسیاری از افراد برای مهاجرت باشد. زبان کره‌ای 17 امین زبان پرگویشور دنیاست و با یادگرفتن این زبان بیشتر از 80 میلیون هم‌صحبت خواهید داشت. باتوجه‌به شرایط این کشور و پیشرفته بودن آن، یادگیری این زبان می‌تواند آینده بهتری برای فرزند شما باهدف تحصیل یا تجارت در این کشور رقم بزند.

الفبای آسان زبان کره ای

سیستم نوشتاری کره‌ای که در کره جنوبی به Hangul  و در کره شمالی به Chosŏn'gŭl شناخته می‌شود، در سال 1443 توسط امپراتور سجونگ خلق شد. این سیستم نوشتاری در طول زمان دستخوش تغییرات زیادی شده، در کره شمالی پایبندی بیشتری به استفاده از کلمات کره‌ای داشته‌اند؛ اما در کره جنوبی این زبان تأثیر زیادی از زبان‌های چینی و انگلیسی گرفته به صورتی که 60% کلمات زبان کره‌ای از زبان چینی گرفته شده است. الفبای این سیستم نوشتاری از 24 حرف اصلی (14 حرف بی‌صدا و 10 حرف صدادار) تشکیل شده است.

این الفبا نسبت به سیستم نوشتاری پیچیده زبان چینی که حروف نداشته و کاراکترها برای نوشتن استفاده می‌شوند و پس از آن زبان ژاپنی بسیار ساده‌تر است و یادگیری آن زمان کمتری لازم دارد.

آسان ترین زبان شرق آسیا

زبان کره‌ای، زبان رسمی کشور کره شمالی و جنوبی است و گویشوران این زبان علاوه بر این دو کشور در کشورهای استرالیا، کانادا، ژاپن، چین، برزیل، آمریکا و ... نیز زندگی می‌کنند. این زبان در مقایسه با زبان چینی و ژاپنی، به سبب سیستم نوشتاری ساده‌تر، آسان‌تر از دیگر زبان‌های شرق آسیا است.

یکی از نکاتی که زبان کره‌ای را آسان‌تر از چینی و ژاپنی می‌کند، این است که دستور زبان کره‌ای از الگوی SOV (subject + object + verb) پیروی می‌کند. این الگو باعث می‌شود که با جابه‌جایی عناصر جمله، معنی جمله تغییر نکند.

در زبان کره‌ای افعال با اشکال مختلف جمع و مفرد اجزای جمله، تغییری نمی‌کند و همچنین خبری از جنسیت اسامی در این زبان نیست.

انواع زبان کره ای

بیش از 70 سال پیش، کشور کره شمالی و جنوبی یک کشور بوده و زبان کره‌ای یا Hangoga زبان رسمی این کشور بوده است. پس از تقسیم این کشور به دو بخش شمالی و جنوبی، باگذشت زمان، زبان این دو کشور نیز از هم فاصله گرفت و تفاوت یافت. در کره شمالی، دولت، تاحدامکان استفاده از کلمات قرض گرفته شده از زبان چینی و انگلیسی را محدود می‌کند. به همین دلیل در کشور کره شمالی از کاراکترهای چینی کمتر استفاده می‌شود.

زبان کشور کره جنوبی در طول دهه‌های اخیر کمی تغییر کرده است. تعدادی از کلمات انگلیسی وارد این زبان شده‌اند. شاید جالب باشد بدانید، هنوز هم مردم کره با هر لهجه محلی و یا حتی شمالی و جنوبی می‌توانند کاملاً منظور هم را متوجه شوند. در نتیجه، با آموزش زبان کره‌ای شما با همه مردم کره در سراسر دنیا می‌توانید صحبت کنید.

روش‌های یادگیری زبان کره ای برای کودکان

آموزش زبان کره‌ای به کودکان، مانند آموزش دیگر زبان‌ها به خردسالان نیازمند شرایط ویژه‌ای برای تدریس است. همچنین مدرسین کودکان برای رویارویی با چالش‌های خاص کلاس‌های kids باید آموزش‌های ویژه‌ای ببینند. استفاده از موسیقی، سرگرمی، بازی، نمایش و فیلم از جمله روش‌هایی است که یادگیری زبان کره‌ای را برای کودکان، شیرین و دلپذیر می‌کند. همچنین یکی از بهترین روش‌های آموزش زبان کره‌ای به کودکان، استفاده از داستان‌های کوتاه است. چند نمونه از داستان‌های کوتاه که برای آموزش زبان کره‌ای به کودکان می‌تواند استفاده شود، این کتاب‌ها هستند:

  • Easy Korean readings for beginners
  • Beautiful short stories in English and Korean
  • یادگیری زبان کره‌ای از طریق افسانه‌ها (동화 로 배우는 한국어)
  • مجموعه کتاب آموزش کره‌ای با داستان

منابع یادگیری کره ای برای کودکان

برای آموزش زبان کره‌ای به کودکان منابع مختلفی از کتاب، پادکست، وب‌سایت و ... می‌توان استفاده کرد. اگر به وب‌سایت‌های آموزش زبان و کلاس‌های آنلاین علاقه‌مند باشید، تیکا بهترین اساتید زبان کره‌ای که تجربه زندگی در این کشور را دارند را به شما معرفی می‌کند.

از جمله کتاب‌هایی که به‌عنوان منبع یادگیری زبان کره‌ای می‌تواند استفاده شود، می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • Korean Made Easy
  • Korean For Foreigners
  • korean Words for Beginners
  • korean grammar in use

دوره آموزش زبان کره ای به کودکان تیکا

تیکا برای شما که تصمیم دارید استعداد سرشار کودک خود را در آموزش زبان صرف کنید و آینده بهتری برای او رقم بزنید و همچنین زبان کره‌ای را برای آموزش به فرزندتان انتخاب کردید؛ بهترین اساتید تیکا را

پیشنهاد می‌دهد. اساتید زبان کره‌ای تیکا، آموزش‌های لازم در زمینه تدریس زبان به کودکان را دیده‌اند. همچنین اساتید زبان کره‌ای تیکا، علاوه بر تخصص در زبان مورد تدریس خود، تجربه زندگی در کشورهای کره‌ای زبان را دارند.

افزون بر آنچه گفتیم، با شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان کره‌ای تیکا با برخی از اساتید از امکان جلسه آزمایشی رایگان نیز می‌توانید برخوردار شوید.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان نیز می‌توانید با پشتیبانی تیکا در تماس باشید.

هزینه و طول دوره کلاس کره ای کودکان تیکا

هزینه یادگیری زبان کره‌ای باتوجه‌به سطح زبان کودک شما، میزان تخصص استاد و شرایط و زمان یادگیری تعیین می‌شود. هزینه کلاس‌های آنلاین زبان کره‌ای کودکان در پلتفرم آنلاین آموزش زبان تیکا از مبلغ 50 هزار تومان شروع شده و تا مبلغ 120 هزار تومان، متغیر است.

مدت‌زمان یادگیری زبان کره‌ای برای کودکان بسته سطح زبان کودک شما، مدت زمانی که یادگیری کودک شما زمان ببرد، تخصص و روش تدریس استاد می‌تواند کوتاه‌تر و یا طولانی‌تر باشد. با تیکا و کلاس‌های آنلاین و خصوصی زبان کره‌ای، یادگیری در سریع‌ترین زمان ممکن اتفاق می‌افتد. هر ترم زبان در تیکا بین 10 تا 16 جلسه خصوصی زمان می‌برد. همچنین هر سطح از A1 تا C1 حدود 75 الی 95 جلسه زمان می‌برد. اگر نیاز به مشورت و راهنمایی بیشتری حس می‌کنید، با شماره 91016620-021 تماس بگیرید.

ثبت نام در کلاس بهترین اساتید زبان کره ای کودکان تیکا

برای انتخاب استاد مناسب و ثبت‌نام فرزندتان در کلاس‌های آنلاین کره‌ای کودکان تیکا، می‌توانید در صفحه زبان کره‌ای، تخصص و مهارت موردنظر خود یعنی تخصص کره‌ای کودکان و مهارت موردنظر خود را انتخاب کرده و پس از اعمال فیلتر وارد صفحه اساتید متخصص در زمینه تدریس مهارت موردنظر خود شوید. سپس با مشاهده و بررسی پروفایل اساتید تیکا، می‌توانید استاد دلخواه خود را انتخاب کنید. قدم بعدی تعیین زمان مناسب کلاس باتوجه‌به زمان برنامه‌ریزی شما و روزهای قابل رزرو استاد است. برای این کار در تقویم موجود در پروفایل استاد می‌توانید روز و ساعت موردنظر را انتخاب و کلاس خود را رزرو کنید. تیکا بهترین اساتید زبان کره‌ای را برای یادگیری این زبان به فرزند دلبند شما پیشنهاد می‌کند. همچنین برای اطلاعات بیشتر، پرسیدن سؤالات و مشاوره رایگان می‌توانید با پشتیبانی تیکا به شماره 91016620 – 021 تماس بگیرید.