فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
روسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
فاطمه امیری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا25 زبان آموز / 98 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:145 هزار تومان
دریا بابادی نیا
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:230 هزار تومان

مزایای پارتنر برای تقویت زبان روسی

یکی از ویژگی های جالب زبان روسی جنسیت داشتن اسامی آن می باشد که یادگیری آن تنها با تکرار و تمرین فراوان امکان پذیر است. برای یادگیری کامل این زبان لازم است تا علاوه بر توانایی خواندن مطالب مختلف با الگو و ساختار های ارتباطی آن نیز آشنا باشید. برای آشنایی با ابعاد مختلف زبان روسی پیشنهاد می شود تا از روز اول یادگیری سعی در صحبت کردن به این زبان نمایید. کمک گرفتن از یک پارتنر برای تقویت زبان روسی حال چه فردی روسی زبان باشد و چه مدرس زبان روسی تاثیر بسیاری در توانایی مکالمه به این زبان خواهد داشت. آموزش آنلاین زبان تیکا این نیاز شما را برطرف میکند.

اهمیت انتخاب یک شریک یادگیری زبان مناسب

همان طور که به آن اشاره نمودیم مکالمه و تمرین زبان با پارتنر یکی از بهترین و موثرترین روش ها در آموزش زبان روسی است. این روش به زبان آموز کمک می کند تا بر گرامر، لغات و همچنین مکالمه روان زبان روسی تسلط پیدا کند. اما شاید از خودتان بپرسید پارتنر روسی از کجا پیدا کنم ؟ باید به شما پاسخ دهیم که پیدا کردن پارتنر ایده آل کار بسیار مشکلی است. پیدا کردن پارتنر برای تقویت زبان روسی دز سایت های بین المللی در صورتی که به زبان انگلیسی مسلط نباشید از حالت عادی دشوارتر است.

بنابراین بهتر است با استفاده از یک روش ساده مانند آموزش آنلاین شروع کنید. با مراجعه به سایت های مختلف برگزار کننده دوره های زبان مانند سایت تیکا پارتنر خود را پیدا کنید. شما در این روش کافیست با یک دستگاه هوشمند مانند لپ تاپ، تلفن همراه، تبلت و... به اینترنت وصل شوید. با بررسی پروفایل اساتید مختلف و میزان فعالیت آن ها پارتنر روسی خود را انتخاب کنید. در پایان درخواست خود را ثبت نمایید.

چطور با دوستمان زبان روسی تمرین کنیم؟

با وجود مشکل بودن پیدا کردن پارتنر برای تمرین مکالمه روسی ناامید نشوید! شاید شما علاقه داشته باشید تا دوستی پیدا کنید و با او به مکالمه روسی بپردازید. قبل از این کار بهتر است شاخصه هایی را برای خود تعیین کنید. به این ترتیب در انجام این کار کمتر دچار مشکل میشوید. در ابتدا بهتر است به انتظارات و خواسته های خود از پارتنرتان توجه کنید. در مرحله بعد باید تمایلات و علایق مشترک خود با پارتنرتان در مکالمه را بررسی نمایید.

در مرحله ی آخر و پس از انتخاب فرد مورد نظرتان به شما پیشنهاد می کنیم از قبل موضوعاتی را برای مکالمه مشخص نمایید. این کار باعث می شود مکالمات شما تکراری نشود. مهارت مکالمه شما در تمامی موضوعات تقویت خواهد شد. سعی کنید برای شروع مکالمه با پارتنر خود وقت شناس باشید. لغات جدید را قبل از مکالمه تمرین کنید و نکات مهم را نوت برداری نمایید.

منابع پیدا کردن پارتنر زبان برای تورفل

اهمیت انتخاب پارتنر برای تقویت زبان روسی زمانی بیشتر می شود که شما قصد شرکت در آزمون TORFEL را داشته باشید. در این صورت می توانید پس از مشخص شدن تاریخ آزمونتان این تاریخ را با پارتنر روسی خود هماهنگ نمایید و به نوعی او را در این مسیر با خود همراه کنید. در سامانه تیکا علاوه بر شرکت در دوره ی آمادگی آزمون تورفل می توانید از اساتید مختلف برای تمرین مکالمه و یا حتی مشاوره در زمینه پیدا کردن پارتنر کمک بگیرید. همچنین می توانید با افرادی که با شما شرایط یکسانی دارد آشنا شوید.

شما همچنین میتوانید پارتنر زبان چینی خودتان را نیز در سامانه تیکا پیدا کنید.

چطور یک پارتنر زبان روسی همسطح پیدا کنیم؟

یکی از موضوعات مهم در انتخاب پارتنر زبان هم سطح بودن او با شماست. اختلاف سطح با پارتنر، مکالمات شما را دچار اختلال خواهد کرد. به عنوان مثال اگر سطح پارتنرتان از شما بالاتر باشد مکالمه برای شما تقریبا نا مفهوم و خسته کننده خواهد شد. بنابراین به شما توصیه می کنیم که در ابتدا در جلسه آزمایشی استاد و یا پارتنر انتخابی خود شرکت نموده و سطح خواسته ها و نیاز های خود را مشخص نمایید.

هزینه پارتنر برای تمرین مکالمه روسی چقدر است؟

تصمیم گرفتید هزینه های خود را برای یادگیری مکالمه روسی پایین بیاورید؟ بهتر است پارتنر خود را از بین اساتید سامانه تیکا انتخاب نمایید. هزینه هر جلسه مکالمه روسی با اساتید مختلف از 40 تا 120 هزار تومان متغیر است. اما اگر قصد دارید باز هم هزینه های خود را کاهش دهید می توانید در جلسات مکالمه نیمه خصوصی شرکت نمایید. شما میتوانید هزینه ها را با سایر آموزشگاه ها مقایسه کنید. هزینه شرکت در دوره های مختلف تیکا در مقایسه با کلاس های حضوری یا سایت های آموزشی دیگر بسیار پایین تر است. علاوه بر آن هزینه اینترنت برای شما به صورت نیم بها محاسبه خواهد شد.

تمرین مکالمه با پارتنر روسی چقدر زمان می برد؟

زمان مورد نیاز برای تسلط کامل به مکالمه روسی مدت مشخصی ندارد. این زمان به انگیزه و پشتکار شما بستگی زیادی دارد. علاوه بر این فاکتور ها زمانی که در روز به این کار اختصاص داده اید هم از اهمیت بالایی برخوردار است. به طور متوسط پیشنهاد می شود که در هفته 3 تا 5 روز را در یک زمان مشخص به تمرین با پارتنرتان بپردازید.

انتخاب بهترین پارتنر زبان از بین اساتید روسی در تیکا

هر شخص ممکن است برای هدف های گوناگونی قصد انتخاب پارتنر برای تقویت زبان روسی را داشته باشد. از مهاجرت تحصیلی گرفته تا پرداختن به علایق شخصی و... شما با توجه به نیاز های خود و بررسی سطح اساتید تیکا می توانید پارتنر خود را انتخاب نمایید. علاوه بر آن می توانید از مشاوره اساتید، پشتیبانی تیم تیکا در زمینه پیگیری روند آموزشی خود بهره مند شوید.