فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
روسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

اهمیت آموزش زبان روسی به کودکان

والدینی که تصمیم به انتخاب زبان روسی برای آموزش به کودکانشان را دارند؛ می توانند با دریافت مشاوره والدین روسی بهترین روش و مناسب ترین سن برای آموزش این زبان به فرزندان خود را تشخیص دهند. یادگیری زبان روسی برای کودکان به کمک مدرسین متخصص ممکن است. تدریس خصوصی زبان با بهره گیری از بروز ترین متد های آموزشی، بهترین نتیجه را برای شما خواهد داشت.

آموزش زبان روسی به کودکان بهتر است از چه سنی شروع شود؟

بسیاری از کارشناسان معتقدند یادگیری زبان روسی از سنین پایین تر تاثیر بسیار بالایی بر فهم و یادگیری کودکان دارد. اغلب والدین نگران این موضوع هستند که کودکانشان در سنین پایین با یادگیری زبان دوم، در یادگیری زبان مادری خود به مشکل برخورد کنند. در حقیقت یادگیری زبان روسی در سنین پایین تر نه تنها مشکلی ایجاد نخواهد کرد. این آموزش به افزایش هوش فرزند شما بسیار کمک می کند. بهترین سن برای شروع یادگیری زبان روسی، حدود 10 سال به بالا می باشد. در تیکا والدین می توانند در زمینه مشاوره آموزش زبان روسی به کودکان با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

 بهترین روش ها برای آموزش زبان به کودکان کدامند؟

  • از آموزش اعداد روسی به کودکان آغاز کنید

یکی از اولین اقدام ها جهت آموزش زبان روسی برای کودکان، آموزش اعداد روسی است. برای این کار باید اعداد  ١ تا ١۰ را به کودکان آموزش داد. برای یادگیری بهتر اعداد می توان از فیلم ها و شعر های روسی نیز استفاده نمود.

2- به آموزش رنگ ها بپردازید

دومین قسمتی که در آموزش این زبان باید به آن پرداخت، آموزش رنگ ها به کودکان است. برای آموزش بهتر رنگ ها می توانید از عکس ها و فلش کارت های آماده استفاده نمود.

3- الفبای روسی را آغاز کنید.

یکی از پیچیده ترین مقوله ها در یادگیری زبان روسی برای کودکان، یادگیری الفبای زبان روسی می باشد. یادگیری الفبای زبان روسی بهتر است تحت نظر مدرسین این زبان انجام شود که تیکا در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

منابع یادگیری زبان روسی برای کودکان

  • کتاب Russian Stage One: Volume 2 and ΓoЛoca: A Basic Course in Russian, Book two

این دو کتاب یکی از بهترین کتاب ها در زمینه ی زبان روسی برای سطح مبتدی می باشند. در صورتی که فرزند شما از کتاب اول استفاده نمود و پیشرفت قابل توجهی از خود نشان داد می توان از  کتاب دوم نیز استفاده نمود.

  • کتاب Animation for Russian Conversation

یکی دیگر از منابع موثق برای آموزش زبان روسی به کودکان و نوجوانان، کتابAnimation for Russian Conversation می باشد. این کتاب مانند یک مکمل برای فیلم و انیمیشن های روس زبان عمل می کند. این منبع می تواند درک انیمیشن ها و کارتون های زبان روسی را برای فرزند شما آسان تر کند. در هر تمرین این کتاب، به یک نکته گرامری، واژگان جدید و یک موضوع خاص اشاره دارد. شما می توانید انتخاب کنید که کدام موضوع را انتخاب نمایید. در حالی که این کتاب به تنهایی می تواند برای یادگیری زبان روسی استفاده شود بهتر است که بیشتر از یک کتاب اصلی برای آموزش استفاده گردد.

چگونه  یک آموزشگاه زبان خوب برای آموزش زبان روسی کودکان را پیدا کنیم؟

آموزش زبان روسی به صورت آنلاین در سامانه تیکا این قابلیت را به شما می دهد که پس از دریافت مشاوره والدین روسی ، برای فرزندتان مدرس خصوصی دلخواهتان را با توجه به ساعات دلخواه خود انتخاب کنید. همچنین تدریس زبان های مختلف در سطح بالا در یک آموزشگاه و سامانه ی تیکا می تواند نشان دهنده ی بالا بودن سطح آن ها باشد.

طول دوره کلاس آنلاین زبان روسی برای کودکان و نوجوانان

به طور کلی دوره‌ های زبان روسی برای کودکان در سامانه تیکا بر اساس سطح زبان و سرعت یادگیری و روش مدرس شما می ‌تواند طولانی ‌تر و یا کوتاه ‌تر باشد. اما به طور معمول برای افراد با سطح زبان مبتدی حدود 140 جلسه کلاس برای یادگیری زبان روسی نیاز است.

هزینه کلاس آنلاین زبان روسی برای رده سنی زیر 16 سال

هزینه کلاس های آموزش زبان روسی در تیکا در این رده سنی از 40 تا 120 هزار تومان متغیر است و ممکن است با توجه به نیاز های شما و سابقه ی مدرس افزایش و یا کاهش پیدا کند.

همچنین شما میتوانید از مشاوره والدین برای آموزش چینی به کودکان هم برخوردار شوید.

چگونه بهترین استاد زبان روسی به کودک و نوجوان را پیدا کنم؟

شما می توانید استاد مورد نظر خود را با توجه به ویژگی های مدنظرتان با جست و جو در سامانه تیکا پیدا کنید. همچنین می توانید پس از تماشای ویدیوی معرفی و مشاوره والدین روسی، با رزرو یک جلسه آزمایشی انتخاب دقیق تری داشته باشید. همان طور که می دانید مدرسین زبانی که در سامانه تیکا سابقه تدریس دارند، دارای تجربه های بسیار باارزشی در زمینه کار با کودکان می باشند. اساتید گروه های آموزشی هدف خودشان را در پروفایل ذکر کرده اند. همچنین در سامانه ی تیکا، اساتید نوجوان هم در زمینه آموزش زبان روسی مدرسه و دبیرستان نیز فعالیت می کنند.