فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
اسپانیاییحذف فیلتر
حذف فیلتر
سجاد قاسم پور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 7 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
شایان شریفی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 2 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
پرنی هایراپتیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا110 زبان آموز / 316 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان

اهمیت و مزایای یادگیری زبان اسپانیایی برای تجارت

زبان اسپانیایی یکی دیگر از زبان های اروپایی است که به این قاره محدود نمیشود. شما میتوانید گویشوران اسپانیایی را در اروپا، آمریکای جنوبی و شمالی و حتی آفریقا پیدا کنید. این زبان در بسیاری از کشورها یک زبان رسمی تلقی میشود. گرچه زبان اسپانیایی بیشتر با موسیقی و رقص شناخته شده است، این زبان در دنیای بیزنس هم کاربرد دارد. کشورهای اسپانیایی زبان هم میتوانند شرکای تجاری شما باشند و هم مشتری شما. در حالی که آرژانتین و اسپانیا کشورهای صنعتی هستند، مکزیک و اکوادور محصولات کشاورزی و صنایع دستی بسیاری دارند. صنعت گردشگری هم یکی دیگر از عرصه های مهم آموزش اسپانیایی برای تجارت است. یک آموزشگاه آنلاین زبان از این نظر میتواند مفید باشد.

مردم اسپانیایی زبان فرهنگی دارند که نسبتا در برابر مردم سایر کشورها دید بازی دارد. گرچه بسیاری از آن ها به انگلیسی مسلط هستند به خصوص در اروپا و آمریکای شمالی، هنوز هم از مکالمه اسپانیایی یک خارجی لذت میبرند. به همین دلیل در صورتی که بتوانید به این زبان مکالمه کنید سرمایه ای مهم برای شرکت های چند میلیتی خواهید بود. در ایران نیز مانند همه کشورهای دیگر، آموزش زبان اسپانیایی یک شغل درآمدزا و پر متقاضی محسوب میشود.

مهاجرت کاری به کشور اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهای نسبتا سخت گیر از نظر قوانین مهاجرتی است. شما میتوانید از طریق سرمایه گذاری در اسپانیا برای زندگی به این کشور نقل مکان کنید. دریافت پیشنهاد کاری هم ممکن است گرچه چندان رایج نیست. آموزش زبان اسپانیایی برای مهاجرت تا سطح A1 برای همه انواع حتی برای مهاجرت از طریق ازدواج هم ضروری است. به طور کلی انواع ویزای مهاجرت کاری به اسپانیا عبارتند از:

سرویس ویزای سرمایه داران رایج ترین روش برای گرفتن اقامت است. این خدمات برای افرادی است که می خواهند به اسپانیا مهاجرت کنند و بودجه کافی برای زندگی بدون کار کردن در اسپانیا را دارند.

خدمات ویزای طلایی (یا ویزای مالکیت) از قانون 2013 اسپانیا پیروی می کند. این قانون به کسانی که ملک بیش از 500،000 یورویی در اسپانیا بخرند اجازه اقامت می دهد.

شرکت ها می توانند از طریق خدمات ویزای کارگر ماهر ما متخصصان واجد شرایط را استخدام کنند. همچنین میتوانند از طریق سرویس ویزای شرکتی ما کارمندان را از دفتر خارجی به دفتر اسپانیا منتقل کنند.

خدمات ویزای سرمایه گذاری ما برای افرادی است که از طریق سرمایه گذاری در یک تجارت به دنبال مهاجرت به اسپانیا هستند.

پیش نیاز مهاجرت به هر یک از روش های بالا، آموزش اسپانیایی برای تجارت است. همچنین شما میتوانید برای آموزش زبان ایتالیایی برای تجارت نیز همین موارد را مد نظر قرار دهید.

بازار کشورهای اسپانیایی زبان

اسپانیا همچنین یکی از مهمترین بازارهای انگلستان است. در واقع British Council زبان اسپانیایی را از نظر عوامل اقتصادی و غیربازاری برای انگلستان در ردیف اول تأثیرگذارترین زبان ها قرار داد. اسپانیایی زبانان در ایالات متحده قدرت خرید بیشتری نسبت به بسیاری از تخمین ها دارند. بر اساس گزارش اقتصاد چندفرهنگی، اسپانیایی زبانان در مقایسه با سایرین لباس ، خدمات بی سیم ، ماشین های فرسوده و خواربارفروشی بیشتری خریداری می کنند. این مطالعه نشان میدهد بزرگسالان اسپانیایی به طور متوسط 6 دلار بیشتر از بقیه جمعیت ایالات متحده هزینه می کنند. از آنجا که اسپانیایی زبانان جزو جمعیت جوان تر هستند بیشتر احتمال دارد بچه دار شوند. این بدان معناست که آن ها کالاهای بیشتری برای خانواده های خود میخرند.

آمریکای لاتین و بیزنس اسپنیش

 سایر کشورهای اسپانیایی زبان مانند کلمبیا ، آرژانتین ، پرو و شیلی نیز نشان داده اند که شریک تجاری مطلوبی برای ایالات متحده هستند. اکنون سرمایه گذاران متوجه شده اند که برخی از کشورهای آمریکای لاتین محل امنی برای سرمایه گذاری هستند. کلمبیا یکی از کشورهای پیشرو در زمینه انرژی پاک است.  بسیاری از شرکت های فناوری آمریکایی در آنجا دفاتر خود را تأسیس کرده اند. غول های فناوری مانند مایکروسافت ، گوگل و فیس بوک در پایتخت کلمبیا کارخانه تاسیس کرده اند.

در حال حاضر ، به نظر می رسد که ایالات متحده و چین در حال رقابت با یکدیگر هستند! تا بتوانند با سرمایه گذاری در کشورهای اسپانیایی زبان درآمد بیشتری کسب کنند. شرکت های آمریکایی که نمی خواهند عقب بیفتند اهمیت یادگیری مدیران ارشد خود در صحبت کردن به زبان اسپانیایی را درک کرده اند.

کلاس اسپانیایی برای تجارت

شرکت های بزرگ دنیا پرسنل زیادی دارند که به زبان انگلیسی مسلط باشند. با این حال برای ایجاد ارتباط واقعی با همکاران خود ، مشاغل باید از زبان محلی استقبال کنند. زبان اسپانیایی برای تجارت در همه کشورهای اسپانیایی زبان دقیقاً یکسان نیست. تفاوت های ظریف و ویژگی های محلی بین انواع اسپانیایی وجود دارد که زبان هر کشور را خاص می کند. به همین دلیل است که شرکت هایی که به دنبال یادگیری زبان هستند از کلاس های خصوصی بهره میبرند. معمولاً دوره های اسپانیایی که متناسب با نیاز افراد یا سازمان ها باشد با توجه به برنامه کاری و کشور مد نظر آن ها تنظیم میشود.

منابع یادگیری زبان اسپانیایی تجاری

  • دفترچه راهنمای زبان اسپانیایی: راهنمای جامع زبان" توسط مایکل گورمن

آیا شما از کتاب های درسی غول پیکر که به نظر نمی رسد از پس آن برآیید میترسید؟ خوب ، شما تنها نیستید! اگر کتاب های فراگیر آموزش زبان برای شما جذاب نیست از ماهیت مختصر و جامع این کتاب مطمئن باشید. این به ویژه برای کسانی که باید ترجمه کنند مفید است.

  • "اسپانیایی برای کسب و کار و نسخه مالی پیشرفته" توسط آنا جارویس

بر خلاف کتاب اول، این یکی بر آموزش زبان ساده و ساده اسپانیایی برای برقراری ارتباط مفید در محیط های تجاری تمرکز دارد. خوانندگان همچنین فرصت زیادی برای تمرین آنچه از متن می آموزند از طریق تمرینات خواهند داشت. بازخورد یک استاد زبان نیز به شما کمک میکند نهایت استفاده را از این منبع آموزش اسپانیایی برای تجارت ببرید.

  • "En Activo: Practical Business Spanish" نوشته استر سانتاماریا ایگلسیاس

آیا کتاب های صوتی را به کاغذی ترجیح می دهید یا برعکس؟ شاید شما و کتابخوان الکترونیکتان جدا نشدنی باشید. نسخه هایی در هر شمل از این کتاب وجود دارد: کاغذی، صوتی و دیجیتال. این کتاب شامل 20 فصل است که شامل نقش آفرینی ، دیالوگ ها ، دستور زبان مربوط به تجارت و موارد دیگر میشود.

دوره های آموزش زبان اسپانیایی برای تجارت

دوره های آموزش زبان اسپانیایی تیکا به طور خاص و متناسب با نیاز هر زبان آموز طراحی میشوند. کلاس ها تصویری و خصوصی خواهند بود و شما میتوانید متناسب با هدف خودتان پیش بروید. کلاس ها در سامانه big blue button برگزار میشوند. اینترنت برای کاربران داخل کشور نیم بها خواهد بود. همچنین امکان درخواست ضبط کلاس وجود دارد. در سطح مبتدی شما اصول اولیه معرفی خود و کسب و کارتان را یاد میگیرید، و با عبارات ضروری آشنا میشوید. در سطح متوسط علاوه بر مکالمات ساده، میتوانید ایمیل های کاری ساده بنویسید و از سایت های شرکت های مختلف به کمک دیکشنری آنلاین خرید و یا ثبت سفارش انجام دهید. در سطح پیشرفته شما میتوانید در یک همایش یا رویداد کاری شرکت کنید و ارتباطات خود را افزایش دهید. همچنین در سطح پیشرفته میتوانید قراردادهای اسپانیایی را بخوانید و در جلسات کاری موضوع اصلی را متوجه شوید.

طول دوره

سرعت پیشرفت کلاس با زبان آموز هماهنگ میشود. اما به طور کلی میتوان گفت دوره آموزش زبان اسپانیایی برای تجارت در سطح مبتدی حدود 35 جلسه طول میکشد. سطح متوسط حدود 40 جلسه طول میکشد. برای رسیدن به سطح حرفه ای و توانایی بیشتر در پیشبرد مذاکرات کاری شما به 40 کلاس زبان دیگر نیاز خواهید داشت.

 هزینه دوره

هزینه دوره آموزش زبان اسپانیایی بین 50-120 هزارتومان است. شما با رزرو پکیج های چند جلسه و یا ترمی میتوانید از تخفیف برخوردار شوید.

چگونه بهترین استاد زبان اسپانیایی تجاری تیکا را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین استاد کافیست نیاز خودتان را در نظر بگیرید. گزینه های جست و جو میتوانند به شما کمک کنند. همچنین شما میتوانید با مطالعه رزومه استاد میتوانید تصمیم بهتری بگیرید. همچنین شما میتوانید با دیدن نظرات سایر زبان آموزان و همچنین ویدیوی معرفی استاد تصمیم بهتری بگیرید. در صورتی که باز هم تصمیم گیری برای شما دشوار است برای راهنمایی بیشتر به پشتیبانی پیام بدهید.