فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
اسپانیاییحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

اهمیت آموزش رزومه نویسی اسپانیایی

نگارش رزومه شامل مراحل و مواردیست که باید رعایت گردد. آموزش زبان اسپانیایی تجاری و نگارش رزومه شامل بخش های زیر میشود. یک رزومه خوب باید مهارت ها و تجربیات مرتبط شما را برجسته تر  و از سایر رزومه ها که روی میز کارفرمای و یا رئیس دانشگاه شما قرار دارند متمایز کند.

عکس و اطلاعات شخصی

عکس ها می توانند اثر بخشی رزومه شما را افزایش یا کاهش دهند. با توجه به شغل مد نظرتان، ممکن است نیازی به درج تصویر نباشد. با این وجود عکس هایی از نامزدهایی که با اطمینان لبخند می زنند و لباس مناسب بر تن دارند نشان از شایستگی و حرفه ای بودن آن هاست. عکس هایی که در آن ها نامزدها ناراضی یا پرخاشگر به نظر می رسند، نتایج منفی ایجاد می کنند. در صورت نیاز اطلاعات شخصیتان را در رزومه اسپانیایی خود بنویسید.

این اطلاعات باید در ابتدای رزومه شما درج شود. اطمینان حاصل کنید که تاریخ تولد، ملیت و وضعیت تاهل خود را حتما ذکر کرده باشید. اگر در صنعتی فعالیت می کنید که مشخصات شخص خاصی مورد نیاز است، آنها را نیز در رزومه خود بنویسید. به عنوان مثال، اگر شما به عنوان خدمه کابین می خواهید کار می کنید ، ممکن است از شما خواسته شود قد و وزن خود را اضافه کنید. از عبارات رسمی و واضحی که در دوره های آموزش زبان اسپانیایی تجاری یاد میگیرید استفاده کنید.

مشخصات حرفه ای

مشخصات حرفه ای  بدون شک مهمترین بخش رزومه شما است. یک معرفی کوتاه حدود 100 کلمه، میزان حرفه ای بودن شما، مهارت ها و تجربیات شغلی و درسی شما را بیان می کند. موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • سال های تجربه شما.
  •  زمینه های تخصص.
  •  مهارت ها و شایستگی های کلیدی.
  • سوابق تحصیلی.
  •  علاقه ها و علایق شما.

مهارت های کلیدی و زمینه های تخصصی

وقتی مشخصات شخصی، عکس و مشخصات حرفه ای خود را وارد کردید، وقت آن است که بخشی به عنوان مهارت های کلیدی را اضافه کنید. هر گونه مهارت و یا مدرک کارگاهی گرفته شده مرتبط با شغل و رشته مورد نظر را درج کنید. از نقاط گلوله ای برای برجسته کردن مهارت های خود استفاده کنید. نمادها یکی دیگر از روش های عالی برای جلب توجه به مهارت های شما است. توصیه می کنیم روی بیش از 10 مهارت تمرکز نکنید. بیان کنید که آیا مهارت های شما در سطح پیشرفته است یا خیر. مثلا اگر متخصص Excel هستید، مهم است که این مطلب را منتقل کنید تا خواننده  فکر نکند که مبتدی هستید.

 سابقه کار

گام بعدی این است که تجربه کاری خود را بیان کنید. این بدون شک مهم ترین جنبه رزومه شما است. هنگام بیان تجربیات شغلی خود از قالب  معکوس استفاده کنید. (قالب معکوس با جدید ترین شغل شما شروع می شود و با قدیمی ترین شغل شما به پایان می رسد.) عنوان شغلی، نام شرکت، محل اشتغال و تاریخ استخدام را درج کنید. ماه و سال اشتغال را فراموش نکنید.

سوابق تحصیلی

شامل جزئیات سوابق تحصیلی شما می باشد. اگر دوره های آموزشی مرتبط با بازار کار اسپانیا را گذرانده اید، مانند آموزش نظارتی و مدیریتی اسپانیایی یا آموزش زبان اسپانیایی، اطمینان حاصل کنید که این مورد را در بخش سوابق تحصیلی نشان دهید.

اطلاعات تکمیلی

در نهایت، هر گونه اطلاعات دیگری را که می تواند از رزومه شما پشتیبانی کند، اضافه کنید. اطلاعات اضافی ممکن است شامل زبان ها، مهارتIT ، فعالیت های داوطلبانه و مجوز ها باشد.

 از زبان ساده استفاده کنید

واژگان را حرفه ای، دقیق و رسمی انتخاب کنید و از عبارات پیچیده برای جلوگیری از اشتباهات خودداری کنید. آموزش رزومه نویسی اسپانیایی باید همراه با تمرین این مهارت و ارائه بازخورد به شما باشد. پس از اتمام کار، از یک اسپانیایی زبان بومی بخواهید که رزومه شما را تصحیح و تنظیم کند تا از اشتباهات در دستور زبان جلوگیری شود. همیشه این احتمال وجود دارد که در صورت مشاهده خطا، رزومه اسپانیایی شما رد شود.

آموزش رزومه نویسی به زبان اسپانیایی ساده

پاراگراف های طولانی ننویسید. در حالی که ذکر مشخصات شخصی، تحصیلات و شغل قبلی مهم است، نوشتن بیش از چند مطلب مهم برای بیان اطلاعات ضروری نیست. آن را واضح، مختصر بنویسید و همه چیز را به یک صفحه محدود کنید.

شما همچنین میتوانید با کمک دوره های تیکا، نوشتن رزومه ایتالیایی را یاد بگیرید.

مرتبط و صادق باشید

رزومه خود را مرتبط با شغلی که برای آن درخواست می کنید تنظیم کنید. اگر برای موقعیت آموزشی درخواست می کنید، لزومی ندارد کارفرمای آینده شما بداند که شما در یک مغازه  لوازم آرایشی هم کار کرده اید (مگر اینکه این تنها تجربه کاری دیگر شما باشد). مهم تر از همه، صادق باشید، به ویژه هنگامی که صحبت از سطح اسپانیایی یا کاتالان شما می شود، زیرا این امر در لحظه ورود به مصاحبه آشکار خواهد شد.

نوشتن مراجع

متداول است که افراد در پایان رزومه خود اعلام کنند که قادرند برای تایید با مراجعی که در رزومه خود ذکر کرده اند ارتباط بگیرند. همچنین شما باید اطلاعات تماس یک فرد مرتبط را به عنوان تایید کننده ی اطلاعات خود بنویسید..

طول دوره

اگر شما مبتدی می باشید ممکن است به حدود 25 جلسه نیاز داشته باشید. با رزرو یک جلسه آزمایشی که معمولا رایگان می باشد می توانید تعیین سطح شوید. شما همچنین می توانید پکیج کامل مهارت های زبان کاری را در تیکا با هر استاد رزرو کنید. طول دوره پکیج بر اساس شغل مد نظر و میزان تسلط شما بر زبان اسپانیایی مشخص می گردد.

هزینه دوره

پیشنهاد ما برای شما این است که آموزش رزومه نویسی اسپانیایی را در کنار سایر مهارت های بیزنیس اسپانیا یا زبان برای کسب و کار دریافت کنید. با هزینه بین 70 تا 140 هزار تومان برای هر جلسه، می توانید استاد مورد نظر خودتان را پیدا کنید. در صورت رزرو چند جلسه ای و ترمی شامل تخفیف نیز خواهید شد. برای راهنمایی بیشتر می توانید با پشتیبانی تیکا در ارتباط باشید.

 

 انتخاب بهترین استاد آموزش رزومه نویسی اسپانیایی

تیکا دوره‌ های حرفه ای با بهترین اساتید زبان اسپانیایی را برای آموزش رزومه نویسی به زبان اسپانیایی، برگزار می کند. برای رزرو این کلاس ها می ‌توانید به صفحه اساتید زبان اسپانیایی تیکا مراجعه کنید و استاد خود را انتخاب کنید. همچنین برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر می ‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.