فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
اسپانیاییحذف فیلتر
حذف فیلتر
صحرا خوشدل
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا8 زبان آموز / 19 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:260 هزار تومان
مهسا منصوری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا54 زبان آموز / 195 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
نسترن فاطمی صدر
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا77 زبان آموز / 466 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:400 هزار تومان
امین بهرامی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا116 زبان آموز / 633 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:280 هزار تومان
محمد حسن طالبی همت آبادی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 2 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
محمدامین صادقی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا13 زبان آموز / 73 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:260 هزار تومان
سجاد قاسم پور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 7 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
سارا یوسفی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا9 زبان آموز / 57 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:240 هزار تومان
آریا اغتنایی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا16 زبان آموز / 138 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
امیررضا محبتی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا11 زبان آموز / 34 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:156 هزار تومان

مزایای آموزش مکالمه اسپانیایی

چرا بسیاری از افراد بعد از یادگرفتن زیان انگلیسی، زبان اسپانیایی را یاد میگیرند؟ پاسخ دادن به این سئوال با توجه به اینکه این زبان در سه قاره اروپا و آمریکای شمالی و جنوبی کاربرد دارد ساده میشود. چه مایل به گسترش تجارت خود باشید چه علاقه مند به تحصیل در رشته های هنری و علمی دانشگاه های برتر، توانایی مکالمه به اسپانیایی یک مزیت مهم خواهد بود. این زبان در 21 کشور زبان رسمی است. بیش از 30 میلیون نفر در دنیا زبان اسپانیایی را به عنوان زبان دوم یاد گرفته اند. چرا شما یکی از این افراد نباشید؟ آموزشگاه آنلاین زبان به شما کمک خواهد کرد.

آشنایی با یک زبان سوم بعد از زبان انگلیسی و زبان مادری خودتان یک ویژگی بسیار جذاب محسوب میشود. آسان ترین و کاربردی ترین زبان سومی که میتوانید به عنوان یک فارسی زبان یا انگلیسی زبان یاد بگیرید، اسپانیایی است. زمانی که برای آموزش مکالمه اسپانیایی نیاز خواهید داشت، تقریبا نصف زمانی است که برای یادگیری آلمانی نیاز دارید.

زبان اسپانیایی یکی از زبان های دارای سابقه طولانی در علم و تمدن و فرهنگ است. آشنایی به این زبان جنبه جدیدی به شخصیت شما اضافه میکند! صدای مکالمه به اسپانیایی آهنگ جذابی برای بیشتر مردم دنیا دارد. همچنین مردم اسپانیا به شاد و خونگرم بودن معروف هستند. اگر بتوانید به زبان آن ها حرف بزنید، احتمال اینکه شما هم از نظر بقیه فرد "باحال" و جذابی به نظر برسید بالا میرود.

بهترین آموزشگاه مکالمه اسپانیایی کدام است؟

برای یادگیری شما باید در اسپانیایی غوطه ور شوید! بهترین آموزشگاه مکالمه اسپانیایی جایی است که این امکان را برای شما فراهم کند.

برگزاری جشنواره های مختلف با موضوعات مربوط به فرهنگ و تاریح اسپانیا میتواند به درک بهتر این فرهنگ کمک کند. کلاس های اسپانیایی چند نفره میتوانند فرصت خوبی برای تعامل به این زبان باشند. اساتید آموزش زبان اسپانیایی با تجربه میتوانند به خوبی کلاس های آنلاین را مدیریت کنند. همچنین برای آموزش مکالمه اسپانیایی داشتن برنامه هایی مانند تماشای فیلم های اسپانیایی زبان اصلی و انیمیشن های معروف با دوبله اسپانیایی بسیار مفید خواهد بود.

روش های تمرین مکالمه

علاوه بر گفت و گو با استاد خودتان، شما میتوانید دانش زبان اسپانیایی خودتان را بعد از سطح A2 با فعال شدن در رسانه های اجتماعی به بوته آزمایش بگذارید. اینترنت پر از پادکست های اسپانیایی ، برنامه های رادیویی ، کتابها و برنامه های تلویزیونی با صوت اسپانیایی است.

فروم های زبان اسپانیایی بسیاری هستند که میتوانید در آن جا دوست و پارتنر زبان اسپانیایی پیدا کنید. شما میتوانید به زبان اسپانیایی درمورد آثار گابریل گارسیا مارکز ، خورخه لوئیس بورخس و پابلو نرودا بحث کنید و مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهید!

مکالمه اسپانیایی در سفر

برای سفر اسپانیایی یاد بگیرید! این زبان در کشورهایی که جاذبه های گردشگری زبادی دارند زبان رسمی است: آرژانتین، مکزیک، کوستا ریکا، کوبا، اکوادور، و ...

وقتی آموزش مکالمه اسپانیایی دیده باشید، گذرنامه یک دنیای جدید را دارید. یادگیری زبان اسپانیایی به توانایی خواندن علائم جاده ای، منوها و بلیط قطار و وبسایت های اسپانیایی محدود نمیشود.  شما میتوانید با افراد جدیدی که در اسپانیا، مکزیک، ملاقات می کنید ارتباط برقرار کنید. اغلب گفته می شود که بهترین راه برای کشف یک مکان جدید از طریق چشم محلی است. یادگیری زبان اسپانیایی به شما این امکان را می دهد تا از نقاط مهم گردشگری خارج شده و مثل محلی ها از اسرار سرزمین با خبر شوید. اسپانیایی در سواحل بارسلونا ، خیابانهای متعدد مکزیکو سیتی ، ویرانه های اینکان در پرو یا هر جای دیگر اسپانیایی زبان رسمی است!

کار و تحصیل در کشورهای اسپانیایی زبان چگونه است؟

شاید به دنبال ثبت نام در دانشگاه های اسپانیایی زبان خارجی باشید! جایی که زندگی دانشجویی بسیار کامل است: در خوابگاهی که به شما امکان می دهد روزها موج سواری کنید و شب در ساحل قدم بزنید. شاید هم دوست دارید در آب و هوای آرام و گرمسیری بازنشستگی خود را بگذرانید. زندگی در خارج از کشور بهترین راه برای به دست آوردن کامل ترین تجربه ممکن از یک زبان است. با قرار دادن خود در محیطی که موظف هستید اسپانیایی صحبت کنید-مثلاً اگر در اسپانیا زندگی می کنید-به سرعت روند آموزش زبان اسپانیایی خود را به کمال میرسانید. البته بهتر است اصول اولیه زبان را در کشور خود یاد گرفته باشید!

تلفظ اسپانیایی

آموزش تلفظ اسپانیایی می تواند برای زبان آموزان مبتدی اسپانیایی کمی مشکل باشد. بسیاری از صداهای مشابه در انگلیسی و اسپانیایی وجود دارد مگر چند مورد. یکی از قابل توجه ترین صداهای ناآشنا صدای دوبار r (doble erre) یا rr است. این صدا در کلماتی مانند arriba ("بالا" ) و correo ("" شنیده می شود. شما همچنین می توانید r را در ابتدای کلمه ای مانند rojo ("قرمز") بچرخانید.

صدای گیج کننده دیگر صدای j است که مانند انگلیسی h (مانند "hand") به نظر می رسد. این صدا در کلماتی مانند jardín ("باغ") و rojo ("قرمز") شنیده می شود. چیزی که این موضوع را بیشتر گیج کننده می کند این است که حرف h - در کلماتی مانند hotel ("hotel") و hombre ("man") - اصلاً تلفظ نمی شود!

یکی دیگر از آزاردهنده ترین جفت های صدای حروف ، صدای دوتایی اسپانیایی هستند. این صدا که در کلماتی مانند لامار ("تماس") و آماریلو ("زرد") یافت می شود. این ترکیب معمولاً مثل صدای y انگلیسی (مانند "yes") تلفظ می شود. با این حال اکثر اسپانیایی زبانان آرژانتین آن را مانند صدای sh در "گوسفند" تلفظ می کنند. اکثر مردم اسپانیا حتی آن را مانند صدای j انگلیسی در "jump" تلفظ می کنند.

نکته خوب در مورد تلفظ اسپانیایی و الفبای اسپانیایی این است که هر حرف معمولاً فقط یک یا دو صدا دارد. این صداها در تمام کلمات زبان اسپانیایی ثابت می مانند. این بدان معناست که خواندن یک کلمه اسپانیایی و تلفظ آن بسیار آسان است. از این نظر تسلط بر تلفظ اسپانیایی بسیار آسان تر از زبان انگلیسی است.

آموزش مکالمه اسپانیایی چقدر طول میکشد؟

یادگیری هر مهارت جدید مستلزم صرف زمان و تلاش است. فرقی ندارد هدف شما نواختن یک ساز موسیقی، پخت دستور العمل جدید یا تمرین یک ورزش باشد. یادگیری زبانی مانند اسپانیایی نیز از این قاعده مستثنی نیست. این امر مستلزم یک تعهد منظم و آمادگی برای به چالش ها و پایبندی به آن حتی در شرایط سخت است.

وقتی صحبت از یادگیری اصول اولیه یک زبان جدید می شود ، بسیاری از کارشناسان می گویند که با حدود 15 دقیقه مطالعه زبان در روز ، می توانید اصول واژگان ، دستور زبان و تلفظ را در حدود 3 هفته یاد بگیرید. در این حد شما میتوانید یک گفت و گوی ساده به اسپانیایی داشته باشید. موسسه خدمات خارجی ایالات متحده اسپانیایی را به عنوان زبان رده اول طبقه بندی می کند. این یعنی رسیدن به "سطح حرفه ای" حدود 24 هفته (250 تا 350 ساعت) طول می کشد. آموزش مکالمه ایتالیایی هم همین حدود طول میکشد.

سطح مبتدی مکالمه اسپانیایی

هنگامی که در یک کلاس برای اولین بار شروع به یادگیری زبان اسپانیایی می کنید ، اصول اولیه زبان اسپانیایی را خواهید آموخت - به اندازه ای که بتوانید مکالمه اولیه را با یک اسپانیایی زبان انجام دهید. این شامل واژگان مبتدی اسپانیایی در مورد نحوه معرفی خود به زبان اسپانیایی ، صحبت درباره محل زندگی شما ، توصیف چند ویژگی از افراد ، مکان ها ، چیزهای جهان اطراف شما و پرسیدن سوالات به زبان اسپانیایی برای به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز است. شما ترکیبات فعل فعلی اسپانیایی (فرم فعل) و ضمایر مانند yo ("I") ، tú ("you") ، nosotros را یاد میگیرید.

/as ("ما") ، ellos/as ("آنها") و موارد دیگر. افعال اسپانیایی ser و estar ("بودن") نیز برای شما کاملاً آسام خواهد شد.

سطح متوسط ​​اسپانیایی

در این سطح در معرض اشکال فعل پیچیده تر اسپانیایی ، زمان فعل و ساختار جملات قرار خواهید گرفت. این موارد به شما کمک میکند ایده های خود را به روش های متفاوت اسپانیایی بیان کنید. به عنوان مثال ، احتمالاً نحوه تشکیل زمان های گذشته اسپانیایی (بیان اینکه کسی کاری انجام داده است) ، زمان آینده اسپانیایی (بیان اینکه کسی کاری را انجام می دهد) و زمان شرطی اسپانیایی (بیان اینکه کسی کاری را انجام می دهد) را یاد خواهید گرفت. همچنین به احتمال زیاد در مورد نحوه استفاده از سازه هایی مانند فرم های مترقی (بیان اینکه کسی در حال انجام کاری است) و امر ضروری (دستور دادن به کسی برای انجام کاری) مطالب اصلی را یاد میگیرید.

ساختن کلمات اسپانیایی فراتر از اسامی ، صفت ها و افعال با افزایش توانایی های اسپانیایی برای شما ممکن میشود. شما نحوه استفاده و تمایز بین حروف اضافه مهم اسپانیایی مانند por و para ("for") ، en ("on" یا "in") و según ("به ترتیب") را یاد خواهید گرفت. هنگام یادگیری زبان اسپانیایی سطح متوسط ​​، قیدهای اسپانیایی مانند todavía ("هنوز") ، nunca ("هرگز") ، aquí ("اینجا") و allí ("آنجا") نیز مفید خواهند بود.

سطح پیشرفته مکالمه زبان اسپانیایی

وقتی به نقطه تسلط کامل به زبان اسپانیایی نزدیک می شوید، با جزئیات بیشتر آشنا میشوید. شما مکالمه و استفاده از زبان را مانند اسپانیایی زبانان بومی شروع می کنید. این سطح آموزش مکالمه اسپانیایی شامل یادگیری  اصطلاحات اسپانیایی ، عامیانه اسپانیایی ، توهین های اسپانیایی و حتی جوک های اسپانیایی میشود!

تمرکز دستوری اصلی دروس پیشرفته اسپانیایی تفاوت بین حالت اصلی اسپانیایی و حالت فرعی اسپانیایی است. این حالت به شما کمک می کند خواسته ها ، خواسته ها ، تردیدها ، امکانات یا ایده هایی را بیان کنید که واقعیتهای ملموس نیستند و می توانند در همه موارد ظاهر شوند. شما خواهید آموخت که چگونه از زبان اسپانیایی غنی تر و شاعرانه تر استفاده کنید ، و جملات با معنای لایه ای بسازید. این جملات در یکدیگر جاسازی شده اند و از ضمایر نسبی مانند lo que و lo cual ("that, what") استفاده می کنند.

دوره آموزش زبان اسپانیایی تیکا چگونه برگزار میشود؟

در این دوره شما میتوانید از سطح صفر تا پیشرفته زبان اسپانیایی را به صورت اختصاصی یاد بگیرید. برنامه درسی برای هر زبان آموز به طور شخصی تهیه میشود. کلاس ها خصوصی هستند و تنها یک زبان آموز در هر کلاس حضور دارد. ارتباط شما با استاد تصویری و در محیط آموزش آنلاین بیگ بلو باتن یا اسکای روم خواهد بود.

هزینه دوره

هزینه کلاس های خصوصی مکالمه اسپانیایی تیکا از 45 هزارتومان تا 100 هزارتومان متغییر هستند. قیمت کلاس بسته به استاد تعیین میشود. برای رزرو پکیج ها میتوانید از تخفیف هم بهره مند شوید.

طول دوره

طول دوره برای هر یک از شش سطح CEFR حدود 50 جلسه خواهد بود.

چگونه بهترین استاد زبان اسپانیایی تیکا را انتخاب کنیم؟

برای رزرو کلاس با استاد مناسب خودتان، میتوانید متناسب با هدفتان از فیلترهای جست و حجو کمک بگیرید. اطلاعات پروفایل و رزومه استاد را مطالعه کنید و ویدیوی معرفی را ببینید. برای گرفتن یک تصمیم بهتر امکان رزرو جلسه آزمایشی رایگان یا با هزینه اندک نیز فراهم شده است. برای اطلاعات بیشتر میتوانید از پشتیبان تیکا هم کمک بگیرید.