فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
اسپانیاییحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
محمد حسن طالبی همت آبادی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 3 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
امیررضا محبتی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا11 زبان آموز / 34 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:156 هزار تومان
شایان شریفی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا7 زبان آموز / 28 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
پریسا اکبری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا20 زبان آموز / 22 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:520 هزار تومان
پرنی هایراپتیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا117 زبان آموز / 320 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
امین بهرامی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا126 زبان آموز / 647 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:350 هزار تومان

آشنایی با زبان اسپانیایی

شما در آموزشگاه آنلاین زبان میتوانید با زبان های مختلف آشنا شده و زبان مناسب خودتان را انتخاب کنید. به طور کلی زبان اسپانیایی یکی از زبان های محبوب است.

• در زبان اسپانیایی، هر چیزی که تلفظ می شود، نوشته می شود.

• اسپانیایی دارای ساختار گرامری ساده ای است.

• زبان اسپانیایی بسیار آهنگین و موزون است.

• برای افرادی که قصد فعالیت های بازرگانی را دارند، یادگیری این زبان، بسیار ضروری است.

 

اهمیت یادگیری زبان اسپانیایی

 

- برای پیدا کردن شغل در کشورهای اروپایی

- زندگی در کشورهای اروپایی

- آسان شدن یادگیری سایر زبان ها به واسطه ی یادگیری زبان اسپانیایی.

- بهبود یادگیری زبان انگلیسی

- به گسترش روابط شما کمک زیادی می کند.

 

اهمیت پیدا کردن پارتنر زبان اسپانیایی

 

پارتنر زبان اسپانیایی زبان به معنای انتخاب یک همراه برای یادگیری و آموزش زبان اسپانیایی می باشد. تمرین زبان اسپانیایی به کمک آموزش زبان اسپانیایی آنلاین
به افراد کمک زیادی در یادگیری زبان اسپانیایی می کند. همچنین پارتنر زبان به فرد انگیزه و حس رقابت را انتقال داده و یادگیری را برای او جذاب می کند.

 

چگونه می توانیم پارتنر رایگان پیدا کنیم؟

 

اگر معلومات زبان شما در سطح خوبی باشد شما می توانید از پارتنر برای تقویت اسپانیایی رایگان استفاده کنید. به عنوان  مثال فرض کنید؛ زبان مادری شما فرانسوی است. شما می توانید در ازای کمک به یک فرد اسپانیایی زبان در یادگیری فرانسه از او بخواهید پارتنر شما در یادگیری اسپانیایی باشد. اما این موارد به ندرت پیش خواهد آمد.

 

انتخاب پارتنر زبان اسپانیایی در تیکا

 

همان طور که می دانید برای پیدا کردن پارتنر مکالمه زبان اسپانیایی ، باید از طریق پلتفرم های اینترنتی اقدام کنید. شما می توانید در سایت آموزش زبان اسپانیایی مانند سامانه آموزش زبان اسپانیایی آنلاین تیکا هم سطح خود را در کمترین زمان پیدا نمایید. همچنین با مشاهده پروفایل کاربرانی که سابقه فعالیت بالایی دارند به راحتی می توانید از معلومات آن ها بهره ببرید.

 

 

منابع پیدا کردن پارتنر زبان اسپانیایی

 

در صورتی که قصد دارید برای آزمون زبان اسپانیایی آماده شوید، پیدا کردن پارتنر زبان برای مورد نیاز می باشد. همچنین اگر بتوانید تاریخ شرکت در آزمون را نیز با پارتنر اسپانیایی خود هماهنگ کنید، قطعا اوضاع بهتر می شود. در سامانه آموزش زبان تیکا، شما می توانید با اساتید مخصوص آزمون اسپانیایی کلاس زبان داشته باشید. همچنین در کنار کلاس ها این امکان را دارید تا از اساتید خود در زمینه پیدا کردن پارتنر راهنمایی بگیرید. در صورتی که در کلاس های گروهی آمادگی آزمون تیکا شرکت کنید با افراد هم هدف خود آشنا خواهید شد.

 

آیا یادگیری زبان همراه با پارتنر زبان هزینه دارد؟

 

در مجموع باید گفت ، پیدا کردن یک پارتنر هم سطح و خوب کار آسانی نیست. در صورتی که قصد دارید یادگیری زبان را به طور جدی دنبال کنید، می توانید از سامانه تیکا از بین اساتیدی که هزینه پایین تری دارند یک پارتنر زبان انتخاب کنید. سامانه تیکا به طور جداگانه یک سایت مخصوص پیدا کردن پارتنر زبان نیست. اما شما می توانید در کلاس های خصوصی ، برنامه و روش درسی را بر اساس توافق استاد انتخاب کنید. شما می توانید با پرداخت هزینه جزئی جلسه آزمایشی را با اساتید بگذرانید. در جلسه اول نیاز خود را با آن ها در میان بگذارید. در صورت توافق با استاد می توانید بقیه جلسات را با او رزرو کنید.

 

چگونه در تیکا یک پارتنر اسپانیایی زبان پیدا کنم؟

 

گاهی اوقات ممکن است شما برای تقویت زبان اسپانیایی برای مهاجرت، به دنبال فردی برای تمرین باشید. هنگامی که هدف شما پیدا کردن پارتنر برای تقویت مکالمه باشد و سخت گیری خاصی در انتخاب آن نداشته باشید، می توانید عواملی همچون سن و علایق مشترک را نیز هنگام انتخاب استاد در نظر بگیرید. از مزایای انتخاب یک استاد زبان اسپانیایی به عنوان پارتنر این است که از پشتیبانی تیکا بهره مند خواهید شد. این بدین معناست که حتی در صورتی که مشکلی برای استاد شما پیش بیاید، تیکا مشکل را رفع خواهد کرد. در صورت ادامه مشکل پیشنهاد جایگزین شدن پارتنر زبان اسپانیایی شما با یک استاد دیگر داده می شود.

 

طول دوره مکالمه ی اسپانیایی با پارتنر

 

در رابطه با زمان بندی تمرین زبان با پارتنر، محدودیتی وجود ندارد. اما بهتر است برای بهتر طی شدن کارها از ابتدا یک برنامه زمان بندی شده طراحی کنید. بهتر است زمانی کافی برای فعالیت های روزمره خود در نظر بگیرید. سعی کنید درک خوبی از برنامه زمانی پارتنر زبان خود نیز به دست بیاورید. اگر بتوانید هفته ای سه تا پنج بار با پارتنر زبان خود مکالمه داشته باشید پیشرفت خوبی خواهید داشت.

شما برای یادگیری ایتالیایی با پارتنر زبان ایتالیایی نیز میتوانید از تیکا کمک بگیرید.

 

هزینه ی پارتنر زبان در سامانه ی تیکا

 

هزینه ی یک جلسه مکالمه با استاد زبان اسپانیایی به عنوان پارتنر در سامانه ی تیکا از جلسه ای 55 تا 200 هزارتومان خواهد بود. شما می توانید با توجه به بودجه و زمان بندی کلاس ها استاد مورد نظر خود را از تیکا انتخاب کنید.

 

انتخاب بهترین پارتنر زبان اسپانیایی در تیکا

 

یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان، پیدا نشدن پارتنر هم سطح می باشد. همان طور که می دانید در صورتی که اختلاف سطح بالا باشد، ممکن است مکالمات شما کسل کننده شود. مگر اینکه پارتنر پیشرفته تر تعهد خاصی نسبت به آموزش دادن به شما داشته باشد (استاد شما هم باشد). بنابراین بهترین روش، برگزاری یک جلسه آزمایشی با پارتنر مد نظرتان است. توجه به سطوح مورد تدریس استاد و سوابق او نیز می تواند مفید باشد. در صورتی که برای رزرو کلاس زبان به یک پارتنر یادگیری نیاز داشتید به مشاورین تیکا پیام دهید. میتوانید با ذکر "درخواست پارتنر زبان اسپانیایی" در عنوان، درخواست خود این مورد را اعلام کنید.