فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
سوئدیحذف فیلتر
حذف فیلتر
مینا مرادی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا69 زبان آموز / 178 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:275 هزار تومان

مزایای آموزش زبان سوئدی برای تجارت

سوئد از نظر نوآوری ، پایداری ، ایجاد فرصت های برابر و محیطی مناسب برای کار معروف است. سرمایه گذاران خارجی از نقاط مختلف دنیا با این کشور در ارتباط هستند. نام شرکت های آیکیا، اسپاتیفای و اریکسون از جمله شرکت های مهم سوئدی هستند. کار در سوئد باعث میشود نام تجاری شما توسعه پیدا کند. بازار کار این کشور که در زمینه حفاظت از محیط زیست نیز پیشتاز است، از یک محیط بسیار پویا بهره میبرد. مزایای بیمه کامل و بازنشستگی این کشور نیز بسیار مفید هستند.

شغل های آکادمیک و پژوهشی در سوئد نیز درآمد بسیار مناسبی برای افراد به همراه خواهند داشت. به طور کلی کشور سوئد برای افرادی که به آینده و یک اقتصاد پایدار و باثبات علاقه دارند محلی بسیار مناسب محسوب میشود. آموزشگاه آنلاین زبان موقعیت یادگیری را برای همه افرادی که دوست دارند در سوئد کار کنند فراهم میکند.

سرفصل های آموزش زبان سوئدی برای تجارت

  • سوئدی برای محل کار
  • ارائه شفاهی به زبان سوئدی
  • جلسات مشتری
  • ارتباط نوشتاری
  • صحبت در مورد امور مالی ، حسابداری
  • خدمات مشتری
  • سوئدی دولتی

البته مردم سوئد اکثرا به انگلیسی مسلط هستند. وقتی همتایان شما دائماً به زبان انگلیسی حرف بزنند، ممکن است تمرین زبان سوئدی در محل کار دشوار باشد. برای یادگیری زبان سوئدی به محیطی حمایتی احتیاج دارید تا بتوانید اعتماد به نفس خود را تقویت کنید. در مکالمات پیش قدم شوید. کلید موفقیت این است که به طور مداوم واژگان را در زمینه کاری مربوطه گسترش دهید. تسلط خود را تقویت کنید. سوئدی را با همکاران خود در محل کار یاد بگیرید ، به گروه های زبان ماند Berlitz بپیوندید، با برنامه ریزی منعطف در کلاس های خصوصی ثبت نام کنید.

ما آماده هستیم تا به شما در دستیابی به سطح سوئدی لازم برای یافتن کار در سوئد کمک کنیم.

محیط کسب و کار های کشور سوئد

آموزش زبان سوئدی برای تجارت میتواند به شما کمک بسیاری بکند. سطح زندگی و امید به زندگی در سوئد تقریباً بی نظیر است. هر سال سوئد مرتب در صدر لیست های رتبه بندی کسب و کار ، پایداری ، رقابت جهانی ، مهارت های زبانی و ... قرار میگیرد. سوئد با عملکرد بسیار بالاتر از میانگین اتحادیه اروپا یک کشور با نظام قانونمند است. سوئد به ایجاد فرصت، برابری و تنوع و بی طرفی اعتقاد دارد. این برنامه محیطی را ایجاد کرده است که در آن مردم جرات می کنند با ریسک روبرو شوند و نوآوری کنند. نگاهی گذرا به سابقه طولانی کشور در زمینه تولید برخی از موفق ترین شرکت های صنعتی جهان به اندازه کافی اثبات می شود. سوئدی ها متواضع اما کنجکاو و آینده نگر هستند ، عموماً مسافران خوبی هستند و خود را بخشی از یک جهان جهانی می دانند. آن ها فعالانه به دنبال چالش ها هستند زیرا می دانند حل آنها باعث می شود آنها بهتر و رقابتی تر شوند.  این کار را با هم انجام می دهند.

روحیه سوئدی ها برا همکاری

مشارکت عمومی-خصوصی در هسته "مدل سوئدی" قرار دارد و همکاری مشترک در همه جا تشویق می شود. این تمرکز منحصر به فرد برای حل چالش هایی که با آن روبرو هستیم کلیدی تلقی می شود. همکاری به عنوان عامل اصلی رشد طولانی و قدرتمند سالانه اقتصاد سوئد در نظر گرفته می شود.

همچنین این امکان به سوئد اجازه داده است تا یک صنعت فناوری درجه یک ایجاد کند. روحیه عمومی سوئد را به یک رهبر جهانی در زمینه دیجیتالی شدن تبدیل میکند. پایداری را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر در هر کاری که انجام می شود ، قرار داده است. همه این ویژگی ها سوئد را به شریکی جذاب برای ایجاد راه حل های آینده تبدیل می کند. یک مزیت رقابتی مهم تجاری در دنیایی که به طور فزاینده ای هدفمند است.

آموزش زبان هندی برای تجارت نیز میتواند به گسترش یادگیری شما کمک کند.

فواید یادگیری زبان سوئدی برای شرکت ها

یادگیری سوئدی به شرکت های بین المللی که به دنبال سرمایه گذاری و توسعه در این اقتصاد پایدار و بسیار پویا هستند کمک می کند. شرکت های بین المللی از سوئد به عنوان یک بستر قدرتمند برای توسعه تجارت خود در سطح بین المللی استفاده می کنند. این کار را از طریق ارائه مشاوره، پشتیبانی عملی ، بینش بازار و یک شبکه تجاری گسترده در دوره های سوئدی تجاری انجام میشوند.

راه حل های سبز و استعدادهای پیشرفته در هفت اکوسیستم تجاری مهم می توانند سفر خود را به آینده ای متصل و کم کربن تسریع کنند.

منابع یادگیری زبان سوئدی تجاری

یادگیری زبان سوئدی برای افرادی که با انگلیسی آشنا هستند به کمک یک استاد و کتاب هایی مانند موارد زیر میتواند راحت تر شود.

  • TAKE CONTROL of the NOISY CLASS Workbook: Learn, Practice and Apply the Needs Focused™ Classroom Management System
  • My First Swedish Things Around Me at Home Picture Book with English Translations: Bilingual Early Learning & Easy Teaching Swedish Books for Kids ... Swedish words for Children)
  • Spanish Business Dictionary: Multicultural Business Spanish

مزایای یادگیری زبان سوئدی با دوره های آنلاین

دوره های آنلاین از هر مکان و در هر زمان در دسترس هستند.
این دوره های سوئدی نه تنها برای کسانی که قصد مهاجرت به سوئد دارند بلکه به کسانی که چند سالی است در سوئد زندگی می کنند و آماده هستند سوئدی خود را به سطح بعدی برسانند کمک می کند. از همان ابتدای این دوره ، شما واژگان و اصطلاحاتی را می آموزید که می توانید بلافاصله آنها را درک کرده و از آنها استفاده کنید. علاوه بر این ، شما با مهمترین قوانین دستور زبان برای موقعیت های روزمره آشنا می شوید.

یک دوره سوئدی تجاری پیشرفته بر موارد دیگر هم تمرکز دارد. این دوره به مهارت های زبان و موضوعات مربوط به تجارت توجه میکند. ما در آموزشگاه زبان آنلاین تیکا با یک مصاحبه شخصی شروع می کنیم. در همین جلسه یک آزمایش تعیین موقعیت و تجزیه و تحلیل نیازها برای بررسی پیشینه زبان ، نیازها ، اهداف و انتظارات شما انجام میشود. پس از مصاحبه می توانیم برنامه مناسب را برای شما توصیه کنیم.

طول دوره

طول دوره های آموزش زبان سوئدی برای تجارت تیکا بین 30 تا 70 جلسه است. در یک دوره ابتدایی 30 جلسه ای شما اصول معرفی کردن خودتان به زبان سوئدی و پرسیدن سئوالات ساده درمورد سمت و شغل افراد را خواهید آموخت. دوره متوسط شامل نگارش ایمیل های کاری و دوره پیشرفته شامل ارائه به زبان انگلیسی نیز میشود.

هزینه دوره

هزینه کلاس های زبان سوئدی بین 100-200 هزارتومان برای هر جلسه کلاس خصوصی است. شما با رزرو پکیج های چند جلسه ای میتوانید از تخفیف های لازم هم برخوردار شوید.

انتخاب بهترین استاد زبان سوئدی در سامانه تیکا

برای آموزش زبان سوئدی برای تجارت در حال حاضر چند استاد در تیکا فعال هستند. برای اطمینان از انتخاب صحیح میتوانید به نظرات زبان آموزان قبلی و همچنین رزومه استاد توجه نمایید. در صورتی که به مشورت بیشتری نیاز داشتید میتوانید با پشتیبان تیکا تماس بگیرید.