فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
سوئدیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

چرا باید برای مهاجرت به سوئد، به آموزش زبان سوئدی بپردازیم؟

هنگامی که صحبت از یادگیری زبان ثانویه می شود، اولین موضوعی که به ذهنمان می رسد، میزان سختی زبان است. در رابطه با زبان سوئدی این را باید گفت که این زبان بسیار آسان است. در صورتی ‌که زمان کافی را برای یادگیری تلفظ کلمات سوئدی اختصاص دهید، به سرعت می توانید به این زبان مسلط شوید.

علاوه بر این در صورت تسلط شما به زبان انگلیسی، آموزش زبان برای مهاجرت به سوئد بسیار آسان تر خواهد شد. آموزش زبان سوئدی تا حد زیادی مشابه با آموزش زبان انگلیسی است. از مهم ترین مزایای یادگیری زبان سوئدی برای مهاجرت به سوئد می توان موارد زیر اشاره کرد.

 • آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم مردم سوئد .
 • یافتن شغل و جایگاه اجتماعی فوق العاده در سوئد.
 • با تسلط بر زبان سوئدی تا حدودی متوجه زبان های دانمارکی، نروژی خواهید شد.
 • و...

منابع یادگیری زبان سوئدی برای مهاجرت به کشور سوئد:

برای یادگیری زبان سوئدی برای مهاجرت منابع زیادی مانند منابع یادگیری زبان انگلیسی وجود ندارد. اما، برای یادگیری این زبان یکی از بهترین و جدید ترین کتاب های زبان سوئدی، کتاب Complete Swedish می ‌باشد. این کتاب معروف در کشور آمریکا نیز به عنوان یکی از کتاب های کاربردی آموزش زبان سوئدی برای مهاجرت مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد دارید در سوئد کار کنید، بهتر است با اصطلاحات سوئدی تجاری نیز آشنا باشید.

یکی از مزایای مهم این کتاب بسیار معروف self-study یا خود آموز بودن آن می باشد. این کتاب از طریق مکالمات کاربردی، ساختار لغات، توضیحات گرامری به زبان ساده و تمرین های زیاد باعث تقویت زبان سوئدی می شود.

سایر منابع آموزش زبان سوئدی جهت مهاجرت

از سایر منابع مهم آموزش زبان برای مهاجرت به سوئد بسیار معروف در جهان می توان به منابع زیر اشاره کرد.

 • کتاب Essential Swedish Grammar
 • کتاب Colloquial Swedish: The Complete Course for Begginers
 • کتاب Teach Yourself Swedish
 • کتاب Pa Svenska
 • فیلم و سریال و کلیپ های زبان سوئدی با زیرنویس انگلیسی یا فارسی
 • وبلاگ های سوئدی زبان
 • یادگیری زبان سوئدی به کمک پارتنر سوئدی زبان در کمترین زمان
 • استفاده از اپلیکیشن های یادگیری زبان سوئدی
 • انجمن های آنلاین زبان سوئدی
 • دیکشنری های زبان سوئدی

دوره آموزش سوئدی برای مهاجرت

در صورتی که قصد مهاجرت به سوئد را دارید قطعا باید زبان سوئدی را یاد بگیرید. برای رزرو دوره آموزش سوئدی برای مهاجرت در تیکا به لیست اساتید سوئدی مراجعه کنید. این دوره آموزشی تیکا به صورت کاملا خصوصی و تک نفره برگزار می شود. همچنین برنامه ریزی جلسات بر اساس نیازها ، زمان و روزهای مورد نظر شما صورت خواهد گرفت.

طول دوره 

معمولا زمان یادگیری زبان سوئدی برای مهاجرت، با توجه‌ به تجربه شما از یادگیری زبان، روش و تکنیک مدرس، نگرش شما به زبان سوئدی، میزان تمرین روزانه و مداومت بر یادگیری مستمر توسط زبان ‌آموز می ‌تواند طولانی و یا کوتاه باشد. با سامانه ی تیکا و کلاس‌ های آنلاین و خصوصی آموزش زبان سوئدی برای مهاجرت ، یادگیری در سریع ‌ترین زمان ممکن اتفاق می ‌افتد. هر ترم زبان در تیکا بین 10 تا 16 جلسه خصوصی زمان می ‌برد. همچنین هر سطح از A1 تا C1 حدود 50 الی 60 جلسه زمان خواهد برد. در صورت هر گونه سوال در این زمینه با مشاورین تیکا تماس بگیرید.

شما در زمینه آموزش زبان هندی برای مهاجرت نیز میتوانید از دوره های تیکا استفاده کنید.

هزینه دوره

هزینه هر جلسه کلاس آموزش زبان برای مهاجرت به سوئد 100هزار تومان است. همچنین هزینه هر جلسه کلاس تقویت زبان سوئدی پیشرفته برای مهاجرت در تیکا نیز 140هزار تومان است. همچنین شما می توانید پس از گذراندن یک جلسه آزمایشی که به ‌صورت رایگان یا با هزینه اندکی برگزار می‌ شود، از گزینه‌های رزرو پنج و یا ده جلسه برای رزرو ادامه جلسات استفاده کنید. با این کار شما میت وانید از تخفیفات تیکا بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی یادگیری زبان سوئدی با مشاورین تیکا تماس بگیرید.

انتخاب استاد زبان سوئدی برای مهاجرت به سوئد در سامانه ی تیکا

در سامانه ‌آموزش زبان تیکا شما می توانید به سرعت و با یک جستجوی ساده استاد مورد نظر خود را پیدا کنید. شما می توانید پس از انتخاب استاد در جلسه ی آزمایشی نیز با هزینه ی اندکی شرکت کنید. برای انتخاب استاد تقویت زبان سوئدی برای مهاجرت، ابتدا زبان سوئدی را انتخاب کنید. سپس با ورود به صفحه ی اساتید، استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین شما می توانید وارد صفحه ی هر استاد شوید و نظرات سایر زبان آموزان را مطالعه کنید. همچنین  توجه به تخصص‌ های عنوان شده و نظرات سایر زبان ‌آموزان به شما کمک می‌ کند انتخاب بهتری برای استاد زبان سوئدی داشته باشید. لازم به ذکر است کلاس های تقویت زبان سوئدی برای مهاجرت به سوئد تیکا به صورت اختصاصی و برای یک نفر به صورت آنلاین برگزار می شود.