فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
سوئدیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

اهمیت یادگیری نوشتن رزومه به زبان سوئدی

از اصلی ترین شرایط مهاجرت کاری به سوئد داشتن ویزا است. قبل از ورود به این کشور باید درخواست مجوز کار کنید و با این مجوز وارد کشور سوئد شوید. برای دریافت مجوز کار، باید پیشنهاد اشتغال در سوئد را داشته باشید. برای دریافت پیشنهاد کار از شرکت های سوئدی باید در ابتدا رزومه سوئدی خود را برای کار فرما ارسال نمایید و بعد از مورد قبول واقع شدن رزومه به مصاحبه دعوت بشوید. برای مشغول به کار شدن در سوئد باید دو مهارت رایتینگ و اسپیکینگ سوئدی شما در سطح مقبولی باشد.

آزمون زبان و تاثیر نمره آن در رزومه سوئدی

آزمون سوئدی (swedex) مورد تایید نهاد دولتی مؤسسه سوئدی (SI) است. همه میتوانند در آزمون سوئدکس شرکت و گواهی زبان سوئدی را دریافت کنند. گواهینامه Swedex  برای ارزیابی حرفه ­ای و تحصیلی مورد استفاده قرار می ­گیرد.  شما برای کار در سوئد یا یک شرکت سوئدی به گواهینامه Swedex احتیاج دارید.

داشتن نمره ی بالای این آزمون نکته بسیار مثبتی در رزومه سوئدی شما خواهد بود. شما برای دریافت مجوز فعالیت در مشاغل 22 گانه درمانی و یا برای ادامه تحصیل در رشته هایی که با زبان سوئدی در این کشور ارائه می شود نیاز دارید که در این آزمون به سطح c1 معادل (sevenka 3) رسیده باشید. این آزمون مانند آزمون آیتلس دارای چهار قسمت شنیداری نوشتاری مکالمه و خواندن است.

منابع یادگیری نوشتن رزومه به زبان سوئدی

مانند تمام زبان های خارجی برای یادگیری زبان سوئدی نیز سایت ها و اپلیکیشن های زیادی وجود دارند. مهارت نوشتن سوئدی مستقیما با مهارت رایتینگ سوئدی شما ارتباط  دارد. شما باید طوری رزومه سوئدی خود را بنویسید که هیچ گونه مشکل گرامری و املایی نداشته باشد.

در تیکا ما به روی این مهارت ها به صورت تخصصی تمرکز خواهیم داشت. برای نوشتن رزومه سوئدی خوب می ‌توانید از سایت های رزومه نویسی سوئدی زیر استفاده نمایید. همچنین با مشاوره استاد انتخابی خود در تیکا می ‌توانید از منابع پیشنهادی استاد خود نیز بهره ببرید.

  • https://sweden.se/work-business/working-in-sweden
  • https://www.lysforlag.com/how-to-write-a-cv-in-sweden
  • https://www.iagora.com/work/en/resumes/cv_sweden

دوره آموزش نوشتن رزومه سوئدی تیکا

شما می توانید با انتخاب مهارت رزومه نویسی سوئدی، لیست اساتیدی که روی این مهارت تمرکز دارند را مشاهده نمایید. برای آشنایی بیشتر با استاد زبان سوئدی ، می ‌توانید یک جلسه آزمایشی رزرو کنید. در جلسه آزمایشی استاد می ‌تواند به شما در انتخاب اولویت های اصلی یادگیری نوشتن رزومه کمک کند. در صورت توافق استاد با برنامه پیشنهادی شما که متناسب با زمان های انتخابی شماست، می ‌توانید به تعداد مورد نیاز جلسه آنلاین رزرو نمایید. یکی از ویژگی های دوره های تیکا امکان برگزاری آن به صورت کاملا خصوصی و بر اساس زمان و روزهای انتخابی شما خواهد بود.

طول دوره

اگر شما مبتدی باشید ممکن است به حدود 15 جلسه نیاز داشته باشید. در جلسه آموزشی نوشتن رزومه سوئدی می توانید توسط استاد خود تعیین سطح بشوید. شما همچنین می‌ توانید پکیج کامل مهارت های زبان کاری را در تیکا با هر مدرس رزرو کنید. طول دوره پکیج بر اساس شغل مد نظر شما و میزان تسلط شما بر زبان سوئدی مشخص می شود.

هزینه کلاس

پیشنهاد تیکا برای شما این است که آموزش رزومه نویسی سوئدی را در کنار سایر مهارت های بیزنیس سوئدی یا زبان کسب و کار یاد بگیرید. با هزینه ای بین 40 تا 150 هزار تومان برای هر جلسه، می توانید استاد مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. کلاس ‌های آنلاین تیکا به صورت خصوصی و با توجه به نیاز شما برنامه ریزی می شود. جالب است بدانید که هزینه‌ ی اینترنت داخلی شما در زمان استفاده از سامانه تیکا به صورت نیم بها برای شما مصاحبه می‌گردد.

شما برای یادگیری نوشتن رزرومه هندی تجاری نیز میتوانید از تیکا کمک بگیرید.

انتخاب بهترین استاد رزومه نویسی کره ای تیکا

در آموزش زبان تیکا دوره‌ های حرفه ای با برجسته ترین مدرسین برای آموزش نوشتن رزومه به زبان سوئدی، برگزار می گردد. برای رزرو این کلاس‌ ها می ‌توانید وارد سایت تیکا شده و با انتخاب اساتید زبان سوئدی تیکا  استاد مورد نظر خود را بیابید. همچنین با رزرو یک جلسه آموزشی رایگان یا با هزینه بسیار کم می ‌توانید نحوه‌ تدریس مدرس های مختلف را مشاهده کرده و با توجه به نیازهای خود یک استاد آموزش نوشتن رزومه سوئدی را انتخاب بفرمایید. برای راهنمایی بیشتر می ‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس برقرار نمایید.