فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
سوئدیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
سونیا قدیریان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا31 زبان آموز / 132 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
مینا مرادی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا65 زبان آموز / 171 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:275 هزار تومان

اهمیت یادگیری سوئدی در سفر

تاریخ غنی و مناظر متنوع سوئد، بهشتی برای مسافرین ایرانی است. اگر شما عاشق سفرهای هیجان انگیز هستید، سوئد مناسب شماست. سرزمین وایکینگ ها با آب و هوای پاک و تمیز، هزاران هکتار از جنگل‌ های سبز و دریاچه‌ های باشکوه، و مجمع الجزیره‌ های گسترده ای در امتداد سواحل آن منتظر شماست. شرکت در دوره های آموزش زبان سوئدی باعث میشود حس کنید در خانه خودتان هستید.

زبان سوئدی به ویژه به زبان نروژی و زبان دانمارکی شباهت بسیاری دارد، و با زبان ایسلندی تفاوت بیشتری دارد. زبان سوئدی یکی از زبان‌ های هندواروپایی از شاخه ی ژرمنی شمالی است که در کشور سوئد و قسمت ‌هایی از کشور فنلاند به آن سخن می‌ گویند. سوئدی زبان اصلی کشور سوئد و یکی از دو زبان رسمی فنلاند است. پیشینه ی سوئدی به زبان نورس باستان برمی‌ گردد و دارای همانندی ‌های فراوان با زبان دیگر کشورهای اسکاندیناوی است.

جاده‌ ها و وسایل حمل و نقل عمومی عالی هستند، شهروندان سوئد، همگی رفتاری دوستانه دارند و اهل کمک کردن هستند. در سال‌ های اخیر غذاهای سوئدی بسیار مشهور و محبوب شده‌ اند. کرون سوئد از سال 1873 به عنوان پول اصلی و رسمی کشور استفاده شده است. برای سفر به سوئد اگر سوئدی در سفر را بیاموزید می توانید بالاترین لذت را از این سفر ببرید.


آیا یادگیری زبان سوئدی سخت است؟

یادگیری مکالمه سوئدی در سفر به این بستگی دارد که در هفته چقدر زمان را به یادگیری این زبان اختصاص دهید (مسلما هر چه بیشتر مطالعه کنید، سریع تر یاد خواهید گرفت.)، چه منابعی در دسترستان باشد و این که انگیزه ‌تان از یادگیری چیست. بر اساس گزارش موسسه خدمات خارجی وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا، سوئدی در واقع جز زبان های آسان برای یادگیری است. خبر خوب این است که اگر زبان انگلیسی را به صورت بومی صحبت می‌ کنید، باید چیزی حدود ۵۷۵ تا ۶۰۰ ساعت کلاس برای یادگیری سوئدی بگذرانید تا به سطح پیشرفته برسید. در مقایسه با زبان های سخت، این زبان نسبتا آسان است. مثلا برای یادگیری ژاپنی، عربی و چینی باید کلاس هایی با مدت زمان تقریبا ۲۲۰۰ ساعت گذرانده شود.


منابع آموزش زبان سوئدی در سفر

منابع زیادی همچون جمله کتاب ‌های لغت نامه ی زبان سوئدی در سفر، نرم ‌افزارها و اپلیکیشن ‌های آموزش و تقویت زبان سوئدی، پادکست و ... برای یادگیری زبان سوئدی مناسب سفر در دسترس هستند. در جلسه آزمایشی کلاس های سوئدی تیکا، استاد انتخابی شما با توجه به نحوه تدریس خود و سطح زبان شما منابع مورد نیاز را اعلام خواهد کرد.
در ادامه به معرفی برخی از کتاب های مطرح برای یادگیری این زبان برای مسافرت می پردازیم.
• Essential Swedish Grammar
• Colloquial Swedish: The Complete Course for Begginers
• Teach Yourself Swedish
• Pa svenska

دوره آموزش زبان سوئدی در سفر تیکا

شما می توانید بعد از وارد شدن به سایت تیکا با انتخاب زبان سوئدی، لیست اساتیدی که روی آموزش زبان سوئدی در سفر تمرکز دارند را مشاهده کنید. تیکا با در اختیار داشتن بهترین اساتید زبان سوئدی، همواره سعی بر ارائه بهترین روش‌ ها و منابع یادگیری برای زبان آموزان دارد.

در جلسه آزمایشی که تیکا برای زبان آموزان تدارک دیده است استاد به شما در انتخاب اولویت های اصلی یادگیری زبان سوئدی در سفر کمک خواهد کرد. در صورت رضایت و موافقت با برنامه درسی استاد، می توانید به تعداد مورد نظر کلاس رزرو نمایید. دوره های تیکا به صورت کاملا خصوصی و تک نفره و بر اساس زمان و روزهای مدنظر شما برگزار خواهد شد.

در سامانه آموزش زبان تیکا شما میتوانید با زبان هندی برای سفر نیز آشنا شوید.


طول دوره 

بعد از اتمام جلسه آزمایشی و تعیین سطح توسط استاد زبان سوئدی انتخابی شما تعداد جلسات دقیق مشخص می گردد. اما به طور کلی شما برای تقویت مهارت اسپیکینگ مبتدی زبان سوئدی برای مسافرت به حدود 20جلسه کلاس نیاز دارید. همچنین شما برای صحبت کردن زبان سوئدی در سطح متوسط به حدود 60 جلسه کلاس نیاز دارید.


هزینه دوره

هزینه کلاس های خصوصی آموزش سوئدی در سفر تیکا از 80 هزار تومان تا 270 هزار تومان متغییر است. هزینه کلاس متناسب با سطح و تخصص استاد شما تعیین می‌شود. با انتخاب یک پکیج که شامل تعداد جلسات مورد نیاز برای دوره است می‌توانید از تخفیفات آموزش زبان تیکا نیز استفاده نمایید. برای اطلاع از سایر تخفیفات با پشتیبانان ما در تماس باشید. از نکات مثبت در استفاده از کلاس های آنلاین تیکا نصف شدن هزینه اینترنت داخلی شما در ایران است.

انتخاب بهترین استاد زبان سوئدی تیکا

برای شروع یادگیری زبان سوئدی و شرکت در کلاس‌های زبان سوئدی در سفر تیکا، می‌توانید با ورود به سامانه تیکا و انتخاب زبان سوئدی و مشاهده ویدئو معرفی اساتید و رزرو یک جلسه آموزشی رایگان یا با هزینه اندک، استاد مورد نظر خود را پیدا کرده و آموزش این زبان را شروع کنید. همچنین می توانید از نظرات بقیه زبان آموزان که در سایت درج شده است استفاده نمایید. برای اطلاعات بیشتر می‌ توانید با پشتیبانی تیکا تماس برقرار فرمایید.