فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
ترکی استانبولیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
نازنین زمانی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا3 زبان آموز / 4 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:55 هزار تومان
بیتا چراغی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا14 زبان آموز / 41 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:125 هزار تومان
صغری شکری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا83 زبان آموز / 597 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:160 هزار تومان
فلور انصاری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:90 هزار تومان
سحر فخیم
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا7 زبان آموز / 36 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:70 هزار تومان
هدیه عباس زاده
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا3 زبان آموز / 4 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:100 هزار تومان
مریم فخیمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا24 زبان آموز / 70 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:60 هزار تومان
ساناز ارفع
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 5 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:110 هزار تومان
ساناز مهداد
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا44 زبان آموز / 116 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:100 هزار تومان
احمد محسنی خرمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا11 زبان آموز / 22 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:90 هزار تومان

اصطلاحات پرکاربرد ترکی استانبولی در سفر کدامند؟

طبیعتا پرکاربرد ترین عبارات ترکی استانبولی برای مسافران، عبارت مربوط به سلام و تشکر هستند.  سوالات و جواب های ساده به آدرس، خرید و غیره در درجات بعدی اهمیت قرار می گیرند.

شما می توانید برای یاد گرفتن بهترین و پرکاربردی ترین عبارات ترکی از روش های مختلفی استفاده کنید. اولین روش استفاده از وبسایت ها و اپلکیشن های تولید شده توسط افراد ترک زبان است. این اپلیکیشن ها و وبسایت ها میتوانند بدون استفاده از زبان مادری شما، با کمک انگلیسی عبارات لازم را به شما آموزش دهند.

روش دوم استفاده از فیلم های آموزش زبان است. هنگام استفاده از فیلم های آموزشی، مهارت مدرس را در نظر بگیرید و سعی کنید تلفظ را با تکرار کردن یاد بگیرید.

پیدا کردن دوست های ترک زبان نیز یکی از روش های خوب برای یادگیری اصطلاحات ضروری و آموزش ترکی استانبولی است. مزیت این روش به روز و کاربردی بودن اطلاعاتی است که از دوستتان دریافت می کنید. اما این روش ممکن است به درد همه نخورد زیرا در این حالت هر دو باید به زبان دیگری هم مسلط باشید که گفت و گوی شما کسل کننده نشود.

اما بهترین روش به خصوص برای زبان آموزان مبتدی، ثبت نام در یک کلاس زبان ترکی برای سفر است. وجود یک استاد باعث می شود به کمک بازخورد به سرعت پیشرفت کنید.

برای مسافرت به ترکیه باید چند جمله ترکی بلد باشیم؟

برای مسافرت به ترکیه بهتر است حداقل 150 جمله و عبارت کاربردی را حفظ کنید. نگران نباشید چون حفظ کردن صد و پنجام جمله آن قدر هم دشوار نیست! و با برقرار کردن ارتباط معنایی بین این جملات می توانید آن ها را راحت تر به خاطر بسپارید. به عبارت دیگر، وقتی حدود 50 جمله اول را فراگرفتید، به خاطر سپردن بقیه جملات ترکی استانبولی برای شما راحت تر خواهد بود.

یادگیری یک زبان از طریق حفظ کردن جملات کاربردی، از سریع ترین و کاربردی ترین روش هاست. در این حالت شما بلافاصله یاد میگیرید از هر عبارت کجا استفاده کنید. چون دانش اندوزی شما همراه با تمرین است، برخلاف کلاس های عادی احتمال اینکه در پایان دوره حس کنید توانایی مکالمه شما ضعیف تر از بقیه مهارت هاست وجود ندارد!

اگر از یادگرفتن گرامر و حفظ لغات بسیار واهمه دارید، بهتر است با این روش شروع کنید. زیرا حفظ کردن جملات در ابتدای آموزش مکالمه ترکی استانبولی نه تنها برای مسافرت کاربردی است، بلکه مغز شما را به مرور با ساختار دستور زبان ترکی آشنا می کند.

آشنایی با فرهنگ و امکان دیدنی ترکیه

محل های دیدنی در ترکیه بسیار زیاد هستند. به جز شهرهای استانبول و آنتالیا، سایر شهرها نیز جاذبه های بسیاری دارند. در صورتی که از یک شخص آگاه به فرهنگ و جاذبه های این کشور زبان بیاموزید، می توانید سفر بهتری داشته باشید. معلم شما می تواند توصیه های خوبی برای پیدا کردن گنج های پنهان و یا انتخاب بهترین ساعت برای بازدید از امکان معروف به شما ارائه کند.

آشنایی با عبارات پرکاربرد هنگام خرید

ترکیه نیز مانند همه کشورهایی که توریسم قوی دارند، اقتصاد متکی بر گردشگران دارد. برای خرید از بازارهایی که بیشتر مشتریان آن ها توریست ها هستند، باید با روش های خرید آشنا باشید. یادگیری عبارات لازم هنگام چانه زدن باعث می شود نه تنها خرید به صرفه تری داشته باشید، بلکه با روجیه مردم محلی نیز آشنا شوید!

طول دوره آموزش ترکی استانبولی در سفر چقدر است؟

این دوره در سطح مبتدی 10 جلسه طول میکشد. سطح متوسط 20 جلسه طول میکشد. به منظور یادگیری ترکی استانبولی برای مسافرت های طولانی تر میتوانید یک دوره 30 جلسه ای رزرو کنید.

هزینه کلاس خصوصی برای یادگیری ترکی در سفر

هزینه کلاس خصوصی برای زبان ترکی استانبولی کاربردی در سفر بین 35-70 هزار تومان خواهد بود. برای افرادی که رزرو ده جلسه داشته باشند، ده درصد تخفیف لحاظ خواهد شد. همچنین رزرو پنج جلسه ای شامل پنج درصد تخفیف میشود. در صورتی که برای انتخاب استاد به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، برای پشتیبان پیام بگذارید.

چطور استاد آموزش ترکی استانبولی برای سفر پیدا کنیم؟

استاد زبان خصوصی می تواند به سرعت شما را برای یک مسافرت جذاب آماده کند. شما می توانید از استاد خود بخواهید علاوه بر آموزش در کلاس، منابع لازم برای افزایش دایره لغاتتان را به شما معرفی کند. همچنین استاد می تواند بهترین روش ها و اپلیکیشن ها برای ترجمه عبارات خودتتان به ترکی استانبولی را به شما معرفی نماید.

برای پیدا کردن استاد خوب کافی است نگاهی به لیست اساتید زبان ترکی استانبولی تیکا بیندازید. شما میتوانید اساتید عربی در سفر را نیز در تیکا پیدا کنید.