فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
تعیین سطح نشدهحذف فیلتر
امیرمحمد نیک پسند
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا24 زبان آموز / 149 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:195 هزار تومان
ستایش حلیمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا19 زبان آموز / 107 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:80 هزار تومان
هزینه هر جلسه:210 هزار تومان
الهام توکلی
الهام توکلی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:220 هزار تومان
زانکو رادنیا
زانکو رادنیا
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
حسین احتشام نیا
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:100 هزار تومان
هزینه هر جلسه:350 هزار تومان
مهتاب اعتدالی خواه
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:380 هزار تومان
راضیه بهدانی
راضیه بهدانی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
زهرا یوسفی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
علی آقائی حکاک
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
یاسمین عالیخانی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا15 زبان آموز / 12 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:90 هزار تومان

چه زبان هایی در سامانه تیکا تدریس می شود ؟

در تیکا زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی ، روسی ، کره ای، عربی، ایتالیایی ، هلندی ، چینی، ژاپنی، هندی و سوئدی تدریس می‌شوند. با توجه به بیشتر بودن تقاضا برای زبان های انگلیسی آلمانی فرانسوی تعداد اساتید در این زبان ها بیشتر است.

مزایای آموزش آنلاین زبان جدید

به کمک اینترنت شما می توانید با یک جستجوی ساده استاد زبان مورد نظر خودتان را پیدا کنید. همچنین در یک سامانه آموزش زبان شما می توانید اساتید مختلف را با هم مقایسه کنید و بهترین استاد را انتخاب کنید. با توجه به این که در سامانه تیک و تصویری هستند تمرکز زبان آموز در طول کلاس حفظ می‌شود. تنها تجهیزاتی که برای برگزاری کلاس نیاز دارید یک کامپیوتر و یا گوشی تلفن هوشمند است که به اینترنت پرسرعت متصل باشد.

به جرأت می‌توان گفت بزرگ‌ترین مزیت آموزش آنلاین از بین بردن موانع زمانی و مکانی برای یادگیری زبان است. همچنین در شرایطی که به علت بیماری کرونا بسیاری از زبان آموزان قادر به خروج از منزل خود نبودند و بسیاری از مدرسین زبان شغل خود را از دست داده بودند، آموزش آنلاین یک جایگزین مناسب برای تدریس در کلاسهای حضوری شد.

پیش بینی ما این است که حتی بعد از برطرف شدن محدودیت های کرونایی آموزش آنلاین همچنان ادامه خواهد یافت. آموزش آنلاین برای افرادی که به علت شغل و یا شرایط محل زندگی خود به کلاس زبان دسترسی ندارند یک گزینه ایده‌آل محسوب می شود.

آموزش آنلاین برای زبان آموزانی مناسب است ؟

زبان آموزانی که وقت و فرصت کمی برای آمادگی برای آزمون های زبان و یا مهاجرت دارند، می‌توانند به کمک کلاسهای فشرده آنلاین به هدف خود برسند. همچنین زبان آموزانی که خارج از ایران هستند نیز می توانند از قیمت بسیار مناسب اساتید تیکا استفاده کنند. برای ثبت نام این زبان‌آموزان کافیست از جیمیل استفاده شود.

تجربه ما از ماه های گذشته نشان داده است که از موفق ترین زبان آموزان تیک کودکان و نوجوانان هستند. والدینی که شرایط مناسب برای یادگیری آنلاین را در خانه برای فرزندان خود فراهم کردند، از نتیجه کلاسهای آنلاین رضایت کامل داشتند. جوان ترین شاگرد سامانه آموزش زبان تیکا ۴ سال و مسن ترین شاگرد ما بیش از ۷۰ سال سن دارند.

در صورتی که تجربه شرکت در کلاس آنلاین را ندارید نگران نباشید. پشتیبان‌های تیکا شما را در تمام فرآیند حضور در کلاس راهنمایی می‌کنند. شما با هماهنگی با استاد می توانید ساعت کلاس خود را یک روز قبل از برگزاری تغییر دهید. در نتیجه همین انعطاف پذیری، برنامه ریزی برای کلاس های آنلاین آسان تر است.

چرا سامانه آموزش زبان تیکا؟

در سامانه آموزش زبان تیکا رتبه‌بندی اساتید بر اساس تجربه و نظرات مثبت زبان آموزان انجام می شود. تعامل بین استاد زبان آموز و تیکا یک تعامل همیشگی است. اساتید متخصص و با تجربه اهمیت زیادی می‌دهد و در عین حال از پیشنهادات زبان‌آموزان استقبال می کند. تخفیف هایی که هنگام رزرو پکیج‌های ۱۰ جلسه و 5 ارائه می‌شود از سمت سامانه آموزش زبان تیکا هستند و این تخفیف‌ها از حق التدریس مدرس کسر نمی شوند.

با توجه به خصوصی بودن برنامه کلاسی شما از ابتدا تدریس بر اساس نیاز شما انجام می شود. اساتید تیکا از اولین جلسه با توجه به هدف شما مشاوره لازم را ارائه خواهند کرد. کلاس زبان آنلاین و خصوصی برای افرادی که هدف مشخص و اراده خوبی دارند بهترین گزینه است.

در تمام طول فرآیند ثبت نام و برگزاری کلاس ها شما میتوانید و پشتیبانی تیکا در ارتباط باشید. ما در تیکا اعتقاد داریم فرآیندهای آموزش و یادگیری دو طرفه هستند. در تیکا به طور منظم با شگردان و اساتید مصاحبه میشود تا با توجه با بازخورد اساتید و زبان آموزان تغییرات لازم در فرایند تدریس ایجاد شود.

پرداخت امن به چه معناست ؟

با توجه به اینکه هنگام رزرو کلاس شما هزینه چند جلسه را یکجا پرداخت می کنید برای زبان آموزانی که ممکن است بنا به دلایلی قادر به ادامه کلاس‌ها نباشند نیاز به تضمین بازگشت پول احساس می‌شود هنگامی که شما رزرو را از طریق سامانه تیکا انجام دهید پرداخت شما ثبت می شود. در این حالت هزینه هر کلاس تنها پس از برگزاری به حساب استاد در تیکا واریزمیشود. در نتیجه هنگامی که شما قادر به ادامه کلاس ها نباشید هزینه کلاس های باقی مانده ای که یک هفته تا برگزاری آنها مانده باشد به حساب شما باز می گردد.

همچنین پرداخت امن برای مدرسه ها تضمین پرداخت حق التدریس را به همراه خواهد داشت. به این ترتیب که رزرو کلاس و برگزاری تنها پس از پرداخت شدن هزینه انجام می شود. هزینه کلاس در نهایت بر اساس انتخاب استاد تعیین می‌شود. گرچه پشتیبان اساتید تیکا با توجه به رزومه استاد و یا با توجه به شرایط و نیازهای زبان آموزان ممکن است قیمت خاصی را به استاد پیشنهاد کند. همچنین در مناسبت‌های مختلف اساتید ممکن است تصمیم بگیرند تخفیف های ویژه ای را به زبان آموزان ارائه کنند.

آیا تضمینی برای نتیجه بخشی دوره های زبان خارجی تیکا وجود دارد؟

یادگیری زبان نیازمند تلاش و کوشش شخصی است. یک استاد زبان می‌تواند بسیار موثر باشد اما در نهایت معلم شما تنها نقش یک راهنما را خواهد داشت. برای اینکه نتیجه خوبی بگیریم لازم است با متد تدریس که مناسب شما است آشنا باشید. اگر نمی دانید نیازهای آموزشی شما دقیقاً چه هستند می توانید با رزرو یک تعیین سطح در این مورد اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. همچنین محدودیتی برای شرکت در دوره های مختلف وجود ندارد. شما حتی پیش از رزرو جلسه آزمایشی می توانید نیاز خود را با مشاورین تیکا در میان بگذارید. مشاور تیک معمولاً شما را به چند نفر از اساتیدی که برای شما مناسب باشند ارجاع می‌دهد.

آیا با گذراندن دوره های تدریس خصوصی مدرک دریافت خواهم کرد ؟

در حال حاضر برای زبان های انگلیسی و فرانسوی با همکاری با موسسه سفیر برای زبان آموزانی که در آزمون پایان دوره شرکت کنند مدرک صادر خواهد شد. همچنین به زودی برای سایر زبان ها در صورت درخواست زبان آموز مدرک آموزشگاه تیکا صادر می شود. در مدرک زبانی که نشان می‌دهد شما این دوره خصوصی را گذرانده اید تعداد جلسات و نام استاد شما و سطح دوره‌ای که گذرانده اید ذکر می‌شود.

چگونه میتوانم از تیکا حمایت کنم؟

ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده بهترین راه برای کمک به تیکا است. در عین حال با توجه رسالت اجتماعی سامانه های آموزشی شما می توانید برای حمایت از اساتید، زبان آموزان و یا سامانه تیکا با پشتیبانی ارتباط بگیرید.