آموزش آنلاین زبان کره ای | بهترین اساتید یادگیری زبان کره ای

برگزاری کلاس آنلاین زبان کره ای از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان کره ای ایران برای آمادگی آزمون TOPIK و مکالمه کره ای به صورت غیر حضوری و مجازی

شماره همراه خود را وارد کنید تا کارشناسان ما بهترین اساتید زبان کره ای را به شما پیشنهاد دهند

آیا می خواهید به بهترین اساتید زبان کره ای ایران دسترسی پیدا کنید؟

برگزاری کلاس آنلاین زبان کره ای از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان کره ای ایران برای  آمادگی آزمون توپیک topik به صورت غیرحضوری و مجازی

اساتید پیشنهادی زبان کره ای تیکا

 استاد ملیکا مهرپویا مدرس زبان کره ای  در تیکا

ملیکا مهرپویا

مدرس تخصصی زبان کره ای رزرو جلسه رایگان
 استاد حانیه پورنوروزی مدرس زبان کره ای  در تیکا

حانیه پورنوروزی

مدرس تخصصی زبان کره ای رزرو جلسه رایگان
 استاد رضا امیری مدرس زبان کره ای  در تیکا

رضا امیری

مدرس تخصصی زبان کره ای رزرو جلسه رایگان
 استاد آرمیتا کیان نیک مدرس زبان کره ای  در تیکا

آرمیتا کیان نیک

مدرس تخصصی زبان کره ای رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

جستجو و انتخاب استاد زبان کره ای

با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین زبان کره ای تیکا می توانید زبان کره ای را راحت تر از همیشه یاد بگیرید. با کلیک بر روی بهترین استاد زبان کره ای ، استاد زبان آنلاین مورد نظرخود را انتخاب کنید و به صورت مجازی و یا حضوری زبان کره ای را فرا بگیرید ؛ برای آشنایی با متد آموزش زبان کره ای استاد می توانید از جلسه آزمایشی رایگان استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا کافیست شماره همراه خود را در فرم بالا وارد کنید و ما در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

بهترین استاد آنلاین زبان کره ای در ایران به همراه مکالمه آزاد

رزومه استاد زبان

در پروفایل هر استاد زبان می توانید با سابقه تدریس و رزومه و مهارت های آن ها بیشتر آشنا شوید و با توجه به انتظارات و اهداف خودتان بهترین استاد زبان کره ای را انتخاب کنید و شروع به یادگیری آنلاین زبان کره ای کنید.

رزرو کلاس آنلاین زبان کره ای با کمترین هزینه

هزینه کلاس زبان آنلاین

اکثر اساتید زبان تیکا یک جلسه آزمایشی رایگان برای زبان آموزان دارند و شما می توانید به صورت مجازی و آنلاین یک جلسه رایگان با استاد زبان کره ای مورد نظرتان داشته باشید . علاوه بر آن قیمت هر جلسه اساتید مختلف متفاوت است و زبان آموزان می توانند با توجه به بودجه خود بهترین استاد زبان کره ای را انتخاب کنند.

یادگیری زبان کره ای در زمان دلخواه شما به صورت آنلاین و غیرحضوری

زمان برگزاری کلاس کره ای

در صفحه پروفایل اساتید زبان کره ای زبان آموزان می توانند با توجه به وقت آزاد خودشان جلسه آموزش زبان کره ای را با استاد زبان مورد نظرشان انتخاب کنند و به صورت آنلاین و از طریق ویدئو چت به یادگیری زبان کره ای بپردازند.

استاد زبان کره ای مد نظرت رو انتخاب کن

شما با استفاده از سامانه جستجو وانتخاب استاد زبان کره ای می توانید به بهترین اساتید زبان خارجه دسترسی داشته باشید، تنها کافی است در سامانه یادگیری آنلاین زبان ثبت نام کنید تا بتوانید در زمان دلخواه و مکان دلخواه به یادگیری زبان کره ای بپردازید، سایت آموزشی ما انواع مهارت های مورد نظر زبانی را پوشش می دهد که از جمله این مهارت های زبانی می توان به مکالمه کره ای، یادگیری و اموزش کره ایی آزمون TOPIK ضمناً اساتید برجسته ما در حوزه آموزش کره ای برای مقاطع تحصیلی متفاوت در دانشگاه های برتر کره جنوبی. علاوه بر امکانات بالا قابلیت دانلود منابع آموزش زبان کره ای،آموزش کره ای PDF، دانلود کتاب زبان کره ای، دانلود کتاب کره ای basic korean، کتاب کره ای ایهوا،دانلود رایگان کتاب 500 basic korean verbs، دانلود داستان کره ای را نیز برای شما به ارمغان می آورد. همیشه بین اساتید زبان بر سر اینکه آموزش گرامر زبان کره ای و یا کاربرد زبان مهم تر است بحث داغی بوده است، شما در سامانه آموزش آنلاین زبان به همه ی استاد زبان ها با شیوه و متد آموزشی متفاوت دسترسی دارید و می توانید استاد آنلاین ، یا استاد حضوری (استاد خصوصی) خود را داشته باشید. مهم انتخاب شما بعنوان زبان آموز است که چه شیوه ای را برای آموزش زبان کره ای با توجه به پیشنهاد متخصصان و کارشناسان زبان کره ای ما انتخاب می کنید. اگر بدنبال یک سایت برای تقویت زبان کره ای خود می گردید پیشنهاد کاربران زبان کره ای ما و کارشناسان تیکا را جدی بگیرید و مکالمه زبان کره ای و یا یادگیری خود را با ما شروع کنید. ما در این راه یک پارتنر زبان کره ای مطمئن برای شما هستیم. هزینه تدریس آنلاین زبان در تیکا کاملا به صورت توافقی و با توجه به رزومه مدرس خصوصی تان انتخاب می کنید و ما بهترین قیمت کلاس زبان کره ای را به شما پیشنهاد میدهیم. با سایت تدریس خصوصی تیکا بهترین معلم خصوصی زبان کره ای را با بهترین کیفیت آموزشی و با مناسب ترین قیمت کلاس زبان داشته باشید.

جدیدترین اساتید آنلاین زبان کره ای تیکا

 استاد سیده عسل غرضی مدرس زبان کره ای  در تیکا

سیده عسل غرضی

مدرس تخصصی زبان کره ای رزرو جلسه رایگان
 استاد غزل سپهبد مدرس زبان کره ای  در تیکا

غزل سپهبد

مدرس تخصصی زبان کره ای رزرو جلسه رایگان
 استاد رؤیا خلاصی مدرس زبان کره ای  در تیکا

رؤیا خلاصی

مدرس تخصصی زبان کره ای رزرو جلسه رایگان
 استاد زهرا کاظمی مدرس زبان کره ای  در تیکا

زهرا کاظمی

مدرس تخصصی زبان کره ای رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

نمونه ویدئو آموزش زبان کره ای

سوالات متداول زبان آموزان

کلاس ها به صورت مجازی و غیرحضوری (آنلاین) برگزار می شود؛ نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس یک پیامک که شامل لینک برگزاری کلاس است برای شما ارسال می شود که با زدن بر روی آن لینک در محیط وب وارد کلاس خصوصی خود با استاد زبان می شوید. هیچ اپلیکیشنی برای ورود به کلاس نیاز نیست و کلاس ها ی آنلاین در محیط مررورگر گوشی یا لپ تاپ شما برگزار می شود.

زمان جلسه آزمایشی به مدت نیم ساعت می باشد که با حضور استاد و زبان آموز به صورت ویدئو چت ،به تعیین سطح زبان آموز ، هدف گذاری و نحوه تدریس پرداخته می شود، کلاس ها و جلسات بعدی آموزش زبان به مدت حداقل یک ساعت می باشد.

آموزش آنلاین زبان تیکا با همکاری موسسه سفیر گفتمان اقدام به ارائه مدرک معتبر کرده است ، شما پش از برگزاری کلاس های خود از طریق پشتیبانی می توانید نسبت به درخواست مدرک معتبر سفیر اقدام نمائید.

هزینه هر کلاس بسته به سطح شما و استاد مد نظرتان انتخاب می شود، شما در لیست اساتید آموزش آنلاین تیکا می توانید قیمت هر استاد زبان را مشاهده نمائید.

بسته به تعیین سطح شما و انتخاب مدرس و هدف گذاری تان ، کتاب های موجود در بازار زبان ایران را هر مدرس به صورت اختصاصی پیشنهاد و متد آموزشی را ترسیم می نماید.

جلسه آزمایشی زبان عربی برای تعیین سطح و آشنائی مدرس با زبان آموز و بلعکس صورت می پذیرد تا هدف گذاری و روند تدریس مشخص گردد، جلسات آزمایشی اکثر مدرسین زبان عربی تیکا رایگان است.