استاد زبان انگلیسی زهرا امین

پیام به پشتیبانی تیکا از طریق واتس اپ

کلاس زبان انگلیسی استاد زهرا امین

تعداد شاگردها: 35
 استاد زهرا امین مدرس زبان انگلیسی  در تیکا
انگلیسی
انگلیسی

زهرا امین

زبان انگلیسی
مدرس و زبان آموز زبان انگلیسی
محل سکونت مدرس
محل اقامت
تهران
تعداد کل زبان آموزان
زبان آموز
35
امتیاز مدرس
امتیاز مدرس
5.0
رزرو جلسه اول رزرو کلاس
15 هزار تومان 40 هزار تومان برای هر ساعت

درباره مدرس

زبان انگلیسی زبان بین المللی است و همه افراد علاقه زیادی برای آموختن آن دارند پس میتونم تو این مورد کمکتون کنم
با توجه به اینکه خودم هم این راه رو رفتم و در حال آموزش زبان های مختلف دیگر هم هستم میتونم هم در تدریس و حتی نحوه مطالعه زبان های دیگر کمکتون کنم امیدوارم همه شما رو در کلاس درس ببینم

درباره استاد زبان انگلیسی زهرا امین بیشتر بدانید

یکی از ویژگی هایی شخیصیتی که در کلاس بهم کمک میکند،با زبان آموز میتوانم به راحتی ارتباط برقرار کنم و رابطه مان نه به عنوان معلم و زبان آموز بلکه به عنوان دوستی ک سعی میکند به او کمک کند رفتار کنم.

من در کلاس هایم با توجه به سطح زبان آموز و سن او کتاب های مختلفی رو تدریس میکنم اما اگر بخواهیم مثال بزنیم: برای زبان انگلیسی از کتاب های family and friend و American english file و lets go و ... و برای زبان ترکی استانبولی از کتاب های hitit و çit و ...استفاده میکنم.

یاد گرفتن زبان خارجی بستگی به علاقه زبان آموز دارد اگر زبان آموز همراه با کلاس های بنده خودش به آهنگ و فیلم علاقه داشته باشد و در هفته ۳_۲ ساعت خود را با فیلم و آهنگ و ۳ ساعت را با کلاس های بنده کار کند به راحتی و در زمان کوتاه میتواند به آن زبان تسلط داشته باشد.

.یادگیری زبان یک مهارت است که در جهان امروز خیلی مورد توجه قرار گرفته است و یادگیری زبان یک کشور باعث میشود علاوه بر یادگیری زبان گفتاری آنها فرهنگ آن کشور را نیز بیاموزیم علاوه بر این خیلی از جوانان می توانند با این زبانی که یاد میگرند در آینده کسب درآمد کنند.

کلاس های خصوصی از نظر اینکه به زبان آموز توجه و وقت بیشتری اختصاص می یابد تا یاد بگیرد و اشکال های خود را رفع کند بهتر است. اما بعضی اوقات می توان با سوال های چالش برانگیز در کلاس های گروهی که نیاز به بحث و گفتگو زبان آموزان را همراه دارد کمک شایانی به مهارت های زبان آموز میکند.

کلاس آنلاین بنده به زبان آموزانی که وقت رفت و آمد به آموزشگاه های حضوری را ندارند و میخواهند هم زبان یاد بگیرند و هم از وقت خود استفاده بهتر را داشته باشند کاملا مناسب است. و همچنین اولیایی که می خواهند بچه هایشان از بچگی یادگیری زبان را آغاز کنند و در این زمینه موفق شوند اما به دلیل نگرانی های رفت و آمد از این تصمیم منصرف میشوند میتوانند با کلاس های آنلاین بنده آینده بهتر و دور از نگرانی برای بچه هایشان فراهم کنند. ۶.یادگیری زبان یک مهارت است که در جهان امروز خیلی مورد توجه قرار گرفته است و یادگیری زبان یک کشور باعث میشود علاوه بر یادگیری زبان گفتاری آنها فرهنگ آن کشور را نیز بیاموزیم علاوه بر این خیلی از جوانان می توانند با این زبانی که یاد میگرند در آینده کسب درآمد کنند.

بزرگترین اشتباه یک استاد اینه که سخت گیری بیش از حد زبان آموز خودش رو از درس زده کنه به طوری که زبان آموز علاقه خودش رو نسبت به اون زبان از دست بده.

آموزشگاه زبان آنلاین خوب آموزشگاهی است که با قیمت به صرفه و استاد های عالم خدمات خودش رو به زبان آموزان ارائه بده.

به نظر من استادی که دو یا سه زبانه است و می تواند به زبان مادری زبان آموراش صحبت کنه بهتره.

تقویم مدرس

زمان غیرقابل رزرو /
زمان آزاد(قابل انتخاب) /
رزرو شما /
زمان رزرو شده دیگران
امتیاز شما به مدرس

لطفا برای امتیاز دادن، وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات

از 1 نفر /
5.0
آموزش زبان آنلاین تیکا

بسیار صبور و با حوصله

  • 1399-1399

    کارشناسی مهندسی برق دانشگاه صنعتی سهند_تبریز

  • 1399-1399

    آنلاین

زبان تدریس انگلیسی
محل اقامت تهران
تعداد زبان آموز 35
امتیاز مدرس 5
هزینه جلسه آزمایشی 15000
هزینه هر جلسه 40500
گروه هدف تدریس کودک نوجوان بزرگسال میانسال
تخصص مدرس Beginner-A1 Pre-intermediate-A2 intermediate-B1 Upper-intermediate-B2
تحصیلات مدرس
کارشناسی مهندسی برق دانشگاه صنعتی سهند_تبریز
سابقه کاری
1399-1399 آنلاین
مدارک آموزشی
درباره مدرس زبان انگلیسی زبان بین المللی است و همه افراد علاقه زیادی برای آموختن آن دارند پس میتونم تو این مورد کمکتون کنم
با توجه به اینکه خودم هم این راه رو رفتم و در حال آموزش زبان های مختلف دیگر هم هستم میتونم هم در تدریس و حتی نحوه مطالعه زبان های دیگر کمکتون کنم امیدوارم همه شما رو در کلاس درس ببینم