استاد زبان انگلیسی زهرا امین

درباره مدرس

زبان انگلیسی زبان بین المللی است و همه افراد علاقه زیادی برای آموختن آن دارند پس میتونم تو این مورد کمکتون کنم با توجه به اینکه خودم هم این راه رو رفتم و در حال آموزش زبان های مختلف دیگر هم هستم میتونم هم در تدریس و حتی نحوه مطالعه زبان های دیگر کمکتون کنم امیدوارم همه شما رو در کلاس درس ببینم... مشاهده بیشتر

گروه هدف تدریس

کودک(3 تا 12 سال)
نوجوان(13 تا 19 سال)
بزرگسال(31 تا 45 سال)
میانسال(بالای 46 سال)
جوان(20 تا 30 سال)

سطوح مورد تدریس

مهارت های مدرس

تخصص های مدرس

تقویم مدرس

درباره استاد زبان انگلیسی,ترکی استانبولی زهرا امین بیشتر بدانید

یکی از ویژگی‌هایی شخصیتی که در کلاس بهم کمک می‌کند، با زبان‌آموز می‌توانم به‌راحتی ارتباط برقرار کنم و رابطه‌مان نه به‌عنوان معلم و زبان‌آموز بلکه به‌عنوان دوستی که سعی می‌کند به او کمک کند رفتار کنم.

من در کلاس‌هایم باتوجه‌به سطح زبان‌آموز و سن او کتاب‌های مختلفی رو تدریس می‌کنم اما اگر بخواهیم مثال بزنیم: برای زبان انگلیسی از کتاب‌های family and friend و American english file و lets go و ... و برای زبان ترکی استانبولی از کتاب‌های hitit و çit و ... استفاده می‌کنم.

یادگرفتن زبان خارجی بستگی به علاقه زبان‌آموز دارد اگر زبان‌آموز همراه با کلاس‌های بنده خودش به آهنگ و فیلم علاقه داشته باشد و در هفته ۳_۲ ساعت خود را با فیلم و آهنگ و ۳ ساعت را با کلاس‌های بنده کار کند به‌راحتی و در زمان کوتاه می‌تواند به آن زبان تسلط داشته باشد.

.یادگیری زبان یک مهارت است که در جهان امروز خیلی مورد توجه قرار گرفته است و یادگیری زبان یک کشور باعث میشود علاوه بر یادگیری زبان گفتاری آنها فرهنگ آن کشور را نیز بیاموزیم علاوه بر این خیلی از جوانان می توانند با این زبانی که یاد میگرند در آینده کسب درآمد کنند.

کلاس‌های خصوصی از نظر اینکه به زبان‌آموز توجه و وقت بیشتری اختصاص می‌یابد تا یاد بگیرد و اشکال‌های خود را رفع کند بهتر است. اما بعضی اوقات می‌توان با سؤال‌های چالش‌برانگیز در کلاس‌های گروهی که نیاز به بحث و گفتگو زبان‌آموزان را همراه دارد کمک شایانی به مهارت‌های زبان‌آموز می‌کند.

کلاس آنلاین بنده به زبان‌آموزانی که وقت رفت‌وآمد به آموزشگاه‌های حضوری را ندارند و می‌خواهند هم زبان یاد بگیرند و هم از وقت خود استفاده بهتر را داشته باشند کاملاً مناسب است و همچنین اولیایی که می‌خواهند بچه‌هایشان از بچگی یادگیری زبان را آغاز کنند و در این زمینه موفق شوند اما به دلیل نگرانی‌های رفت‌وآمد از این تصمیم منصرف می‌شوند می‌توانند با کلاس‌های آنلاین بنده آینده بهتر و دور از نگرانی برای بچه‌هایشان فراهم کنند. ۶.یادگیری زبان یک مهارت است که در جهان امروز خیلی موردتوجه قرار گرفته است و یادگیری زبان یک کشور باعث می‌شود علاوه بر یادگیری زبان گفتاری آنها فرهنگ آن کشور را نیز بیاموزیم علاوه بر این خیلی از جوانان می‌توانند با این زبانی که یاد میگرند در آینده کسب درآمد کنند.

بزرگ‌ترین اشتباه یک استاد اینه که سخت‌گیری بیش از حد زبان‌آموز خودش رو از درس زده کنه به‌طوری‌که زبان‌آموز علاقه خودش رو نسبت به اون زبان از دست بده.

آموزشگاه زبان آنلاین خوب آموزشگاهی است که با قیمت به‌صرفه و استادهای عالم خدمات خودش رو به زبان‌آموزان ارائه بده.

به نظر من استادی که دو یا سه زبانه است و می‌تواند به زبان مادری زبان‌آموزاش صحبت کنه بهتره.

امتیاز شما به مدرس

هنوز هیچ نظری برای استاد ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید...

رزومه مدرس

1399 کارشناسی مهندسی برق صنعتی سهند_تبریز

قوانین رزرو و برگزاری

پس از رزرو کلاس منتظر تایید یا رد درخواست از طرف استاد بمانید. نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس، آمادگی حضور در کلاس را داشته باشید ...

می دونستی ۱۴ روز ضمانت بازگشت مبلغ داری؟

کاربر عزیز تیکا گارانتی پرداخت داره و فقط از درگاه امن تیکا پرداخت را انجام دهید. اگر هر اتفاقی پیش بیاد ما هوات رو داریم، خیالت راحت.