استاد زبان انگلیسی سارا نسرین

درباره مدرس

<p>ده سال سابقه تدریس در سنین و سطوح مختلف. تدریس کتاب های مختلف از جمله تاچ استون، تاپ ناچ، فمیلی، انگلیش تایم، انگلیش فایل و.......با روش&zwnj;های به روز شده از طریق گذراندن دوره های تی تی سی معتبر و دوسال سابقه تدریس به شیوه زبان مادری به کودکان بطور تخصصی در مدرسه دو زبانه رنگین کمان.</p>... مشاهده بیشتر

گروه هدف تدریس

نوجوان(13 تا 19 سال)
بزرگسال(31 تا 45 سال)

مهارت های مدرس

تخصص های مدرس

تقویم مدرس

درباره استاد زبان انگلیسی سارا نسرین بیشتر بدانید

به نظر خودم مدرس صبور و منصفی هستم و منافع زبان‌آموز برای من خیلی اهمیت داره و این ویژگی باعث پیشرفت زبان‌آموز در طی زمان میشه.

من ترجیحاً کتاب‌هایی که روی چهار مهارت زبانی به طور هم‌زمان کار می‌کنند رو استفاده می‌کنم.

مهم‌ترین مزیت، ارتباط گرفتن با جهان و افراد غیرهم‌زبان هست.

مزیت کلاس‌های گروهی این هست که زبان‌آموزان تعامل دارند و امکان فعالیت‌های گروهی که تأثیر زیادی در یادگیری دارند، وجود دارد ولی وقت کافی برای پرداختن به همه جزئیات نیست. از طرفی در کلاس خصوصی وقت کافی برای ارائه مطالب هست ولی زبان‌آموز از تعامل، کارگروهی، بازی و سرگرمی و.... محروم می‌شود.

پاسخ من این هست که زمان یادگیری به میزان وقتی که زبان‌آموز برای زبان دوم صرف می‌کنه، پشتکار زبان‌آموز و مداومت بر تمرین بستگی داره.

کلاس من برای زبان‌آموزان نوجوان و بزرگسال مناسب‌تر هست به این دلیل که تدریس به کودکان نیازمند وسایل کمک‌آموزشی و محیط‌های گروهی هست.

به نظر من استاد یا مدرس باید به زبان مبدأ و مقصد اشراف و آگاهی داشته باشد بنابراین استاد نیتیو که از زبان مبدأ آگاهی ندارد نمی‌تواند همیشه مؤثر باشد.

مطالعه‌نکردن قبل از برگزاری کلاس و برگزاری کلاس بدون آمادگی قبلی.

نداشتن مشکلات فنی، فراهم‌کردن اینترنت نیم‌بها برای مدرسین و ارائه خدمات اینترنتی مفید برای استاد و زبان‌آموز و تبلیغات گسترده.

امتیاز شما به مدرس

هنوز هیچ نظری برای استاد ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید...

رزومه مدرس

1380 کارشناسی

قوانین رزرو و برگزاری

پس از رزرو کلاس منتظر تایید یا رد درخواست از طرف استاد بمانید. نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس، آمادگی حضور در کلاس را داشته باشید ...

می دونستی ۱۴ روز ضمانت بازگشت مبلغ داری؟

کاربر عزیز تیکا گارانتی پرداخت داره و فقط از درگاه امن تیکا پرداخت را انجام دهید. اگر هر اتفاقی پیش بیاد ما هوات رو داریم، خیالت راحت.