استاد زبان کره ای فائزه عدالتیان

درباره مدرس

سلام و عرض ادب فائزه عدالتیان هستم، مدرس زبان کره ای، دارای مدرک توپیک و همچنین دانش آموخته موسسه سجونگ هستم. باید بگم یادگیری زبان کره ای دریچه های بسیار جذابی در زندگی من باز کرد که باعث شد علاقه من هم به یادگیری هم به تدریس این زبان شیرین دوچندان بشه، زبان کره ای جزو زبان های خاص جهانی است که یادگیری آن باعث پدیدآمدن موقعیت های شغلی و تحصیلی عالی ای در آینده برای دانش آموزان خواهد بود. روش تدریس ما علاوه بر کتابهای ایهوا ، توسط جزوه های طراحی شده خودم کاملتر می شود که این جزوه ها دارای مطالب مختلف از کتابهای متنوع و مطرح زبان کره ای است. امیدوارم بتونیم در کنار هم از یادگیری زبان کره ای لذت ببریم. ضمنا زبان اموزان زیر 13 سال عزیز، دوستان عزیزم استارت زبان کره ای برای شما دوستان از این سن کمی زود میباشد و بهتر است از بعد از 13 سالگی شروع به یادگیری کنید.... مشاهده بیشتر

گروه هدف تدریس

نوجوان(13 تا 19 سال)
بزرگسال(31 تا 45 سال)
میانسال(بالای 46 سال)
جوان(20 تا 30 سال)

تقویم مدرس

درباره استاد زبان کره ای,انگلیسی فائزه عدالتیان بیشتر بدانید

عاشق تدریس و صبور در آموزش که باعث ایجاد علاقه و تلاش در زبان‌آموزان می‌شود.

از کتاب‌هایی استفاده می‌کنم که دارای تمرینات بیشتر باشد و مطالب را به راحت‌ترین و دقیق‌ترین شیوه بیان کرده باشند.

یادگیری هر زبانی نیاز به تلاشی مستمر دارد و همین‌طور هدف شما که بخواهید در چه سطحی آموزش ببینید.

هر دو دوره به نسبت مزایایی را در بردارند. در دوره خصوصی توجه و تمرینات بیشتری برای زبان‌آموز اختصاص می‌یابد درحالی‌که در دوره گروهی باتوجه‌به صحبت‌ها و تمرین‌هایی که به‌صورت گروهی حل می‌شود؛ تعامل سازنده‌تری میان زبان‌آموزان وجود دارد.

برای تمامی مشتاقان در هر رده سنی مناسب است.

دانستن هر زبانی به‌عنوان یک توانایی برای زبان‌آموز به‌حساب می‌آید پس دانستن یک زبان خارجی علاوه بر ایجاد فرصت‌های شغلی در آن کشور باعث دریافت بورسیه‌های تحصیلی و فرصت‌های دیگر هم می‌شود.

درست است که استاد زبان نیتیو به دلیل تسلط بیشتر بر زبان امکان یاددهی بیشتری دارد اما باتوجه‌به تجربه‌ای که استاد در یادگیری زبان دوم داشته است می‌تواند احساس و مشکلات زبان‌آموزان را بهتر درک کند.

شاید بزرگ‌ترین اشتباه یک مدرس در تدریس انتقال استرس و سخت نشان‌دادن موضوع تدریس به دانش‌آموز هست زیرا دانش‌آموز باید با گفتاری ساده با موضوع تدریس ارتباط برقرار کند.

در وهله اول آموزشگاه زبان آنلاین باید به‌گونه‌ای باشد که تفاوتی با تدریس حضوری نداشته باشد و باید مانند یک همراه کنار زبان‌آموزان باشد.

امتیاز شما به مدرس

هنوز هیچ نظری برای استاد ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید...

رزومه مدرس

1392 کارشناسی مدیریت مالی موسسه آموزش عالی عطار

قوانین رزرو و برگزاری

پس از رزرو کلاس منتظر تایید یا رد درخواست از طرف استاد بمانید. نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس، آمادگی حضور در کلاس را داشته باشید ...

می دونستی ۱۴ روز ضمانت بازگشت مبلغ داری؟

کاربر عزیز تیکا گارانتی پرداخت داره و فقط از درگاه امن تیکا پرداخت را انجام دهید. اگر هر اتفاقی پیش بیاد ما هوات رو داریم، خیالت راحت.