استاد زبان فرانسه منیژه غفوری

پیام به پشتیبانی تیکا از طریق واتس اپ

کلاس زبان فرانسه استاد منیژه غفوری

تعداد شاگردها: 42
 استاد منیژه غفوری مدرس زبان فرانسه  در تیکا
فرانسه
فرانسه

منیژه غفوری

زبان فرانسه
مدرس فرانسه با ۷ سال سابقه
محل سکونت مدرس
محل اقامت
تهران
تعداد کل زبان آموزان
زبان آموز
42
امتیاز مدرس
امتیاز مدرس
4.8
رزرو جلسه اول رزرو کلاس
10 هزار تومان 77 هزار تومان برای هر ساعت

درباره مدرس

منیژه غفوری هستم، کارشناس ارشد زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه تبریز، دارای مدرک DELF B2 و تربیت مدرس از بخش فرهنگی سفارت فرانسه. بیش از ۷ سال است که در آموزشگاه های مختلف تدریس میکنم، اکنون در آموزشگاه علامه قطب راوندی و مدرسه صبا زیر نظر مدرسه آفتاب آذرین مشغول به تدریس می باشم. قادر به تدریس سطوح مختلف زبان فرانسه در گروه های مختلف سنی می باشم و همچنین کلاس های آمادگی آزمون DELF و TCF را نیز برگزار میکنم. بر این باور هستم که با پشتکار می توان زبان شیرین فرانسه را به نحو احسن آموخت.
.

سطوح مورد تدریس

مهارت های مدرس

درباره استاد زبان فرانسه منیژه غفوری بیشتر بدانید

اولین قدم برای تدریس زبان، انتخاب کتاب اصلی یا همون متد تدریس هست. من برای آموزش زبان فرانسه از کتاب های به روز استفاده میکنم. در این زمینه کتاب های Editto، کتاب های Tendances، و کتاب های آموزش فرانسه Saison از جمله کتاب های معتبر و محبوب هستند.

من بیشتر از کتاب های فرانسوی Editto استفاده میکنم. در عین حال سعی دارم از منابع تکمیلی هم غافل نشم. از سری کتاب های آموزش زبان فرانسه دیالوگ، کتاب های گرامر و لغت از منابعی هستند که در کلاس زبان به زبان آموزها ارائه میکنم.

آموزشگاه زبان ایده آل جاییه که در درجه اول همه تجهیزات لازم برای آموزش را فراهم کرده باشد. در درجه دوم هم به نظر من آموزشگاه هایی که چند زبان تدریس میکنند، باید برای هر زبان یک سوپروایزر استخدام کرده باشند. در تصمیم گیری های مربوط به هر زبان، باید با سوپروایزر همون زبان مشورت بشه.

از نظر بنده معلم زبان ایده آل کسی است که با زبان آموز ارتباط بگیرد. صبر و حوصله معلم نیز در تدریس زبان فرانسوی تاثیر زیادی دارد. در نهایت هم عشق یک مدرس به زبان مورد تدریس باعث میشود سختی یادگیری زبان برای شاگرد قابل تحمل و حتی شیرین شود.

به نظر من بزرگترین اشتباه یک مدرس زبان، دلسرد کردن زبان آموز از یادگیری هست. مسلما وظیفه استاد زبان حکم میکنه که اشتباهات زبان آموز رو یادآور بشه، ولی نحوه مطرح کردن این اشتباهات باید به گونه ای باشه که زبان آموز به برطرف کردن این ایرادات ترغیب بشه نه اینکه از یادگرفتن زبان ناامید بشه.

اعتقاد بنده اینه که نیتیو بودن یک استاد زبان تاثیر زیادی روی تدریس نداره. یک معلم زبان نیتیو در برابر یک معلم زبان غیرنیتیو، احتمالا لهجه بهتری در زبان مورد نظر دارد. استاد زبان نیتیو با اصطلاحات رایج در زبان واقعی و روزمره مردم آن کشور بیشتر آشناست. به غیر از این دو مزیت که بیشتر در معلم های زبان نیتیو دیده میشود، تفاوت مهمی بین اساتید نیتیو زبان فرانسوی و اساتید غیرنیتیو وجود ندارد. حتی میشود گفت اساتید غیر نیتیو یک برتری خاص نسبت به اساتید نیتیو دارند، این مزیت آشنایی با فرآیند یادگیری یک زبان بیگانه است.

اگر بخواهیم کلاس خصوصی و گروهی را با هم مقایسه کنیم، از نظر آموزشی تفاوت زیادی به چشم نمیخورد، چون شخص معلم در هر دو کلاس یکسان است. اما برای افرادی که نیاز به راهنمایی و کمک بیشتری برای یادگیری زبان دارند، کلاس خصوصی گزینه بهتری خواهد بود، چون تمام مدت کلاس به یک زبان آموز اختصاص پیدا میکند. اما در کلاس گروهی استاد زبان شاید نهایتا پنج تا ده دقیقه بتواند برای هر زبان آموز زمان بگذارد. در مقایسه کلاس آنلاین و حضوری، باید بگم از نظر کیفیت، تفاوت چندانی ندارد، اما در کلاس آنلاین سعی و تلاش و همکاری زبان آموز اهمیت بیشتری پیدا میکند.

در این مورد باید بگم که در کلاس خصوصی حداقل نصف زمان کلاس باید به صحبت کردن و مکالمه زبان آموز به زبان مورد نظر اختصاص پیدا کند، یا حداقل در حال انجام فعالیت های مربوط به یادگیری زبان باشد. اما در کلاس گروهی این زمان برای هر زبان آموز به صورت ایده آل فقط ده دقیقه خواهد بود.

تقویم مدرس

زمان غیرقابل رزرو /
زمان آزاد(قابل انتخاب) /
رزرو شما /
زمان رزرو شده دیگران
امتیاز شما به مدرس

لطفا برای امتیاز دادن، وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات

از 9 نفر /
4.8
زینب علی یاس زبان آموز تیکا

خیلی استاد با حوصله، با تجربه و توانمندی هستند. زمان کلاس رو به خوبی مدیریت میکنند و تسلط کامل دارند. اگر میخواید زبان فرانسه یاد بگیرید ایشون رو پیشنهاد می کنم.

آموزش زبان آنلاین تیکا

بر روی مطالب تسلط دارن و همزمان از چند منبع آموزشی متناسب با سطح زبان آموز استفاده میکنن.

آموزش زبان آنلاین تیکا

استاد فوق‌العاده‌‌ای هستند. هم تسلطشون هم طرح‌درسشون واقعا عالی هست.

آموزش زبان آنلاین تیکا

من دوره آمادگی برای آزمون TCF سطح پیشرفته رو با استاد گذروندم و خیلی از نتیجه راضی بودم. دوستانی که به طور خاص قصد شرکت در این آزمون رو دارن واقعا بهشون توصیه از روش‌های استاد استفاده کنن

حسام امنابی زبان آموز تیکا

عالی - روی مطالب تسلط بسیار زیادی دارند، ابتدای هر جلسه گفت و گو و مرور مطالب انجام میگیره و از منابع مختلف برای تدریس استفاده میکنند

آموزش زبان آنلاین تیکا

سرکار خانم غفوری بسیار وقت شناس ،متعهد و مسلط بر مطالب اموزشی هستن و جلساتی که من با ایشون داشتم مفید و پربازده بوده.

آموزش زبان آنلاین تیکا

استاد بسیار با درایت و با تجربه ای هستند که با توجه به هدف من منابع درسی مناسبی را برای من انتخاب کردندو همواره در طول دوره سعی در بالا بردن انگیزه من داشتند به طوری که همیشه مشتاق شروع کلاس ودوره جدید باشم. در کل استادی عالی هستند.

Dina alaeinejad زبان آموز تیکا

کلاس خوبی بود و اشتیاق به یادگیری زبان فرانسه با خانم غفوری برایم بیشتر شد.

  • 1386-1393

    کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فرانسه دانشگاه تبریز

  • 1397-1399

    مدرس زبان فرانسه علامه قطب راوندی

  • DELF B2

  • TTC

  • روش تدریس با استانداردهای FLE

زبان تدریس فرانسه
محل اقامت تهران
تعداد زبان آموز 42
امتیاز مدرس 4.7777777777778
هزینه جلسه آزمایشی 10000
هزینه هر جلسه 77400
گروه هدف تدریس بزرگسال میانسال
تخصص مدرس Beginner-A1 Pre-intermediate-A2 intermediate-B1 intermediate-B1 Upper-intermediate-B2
تحصیلات مدرس
کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فرانسه دانشگاه تبریز
سابقه کاری
1397-1399 مدرس زبان فرانسه علامه قطب راوندی
مدارک آموزشی
DELF B2
TTC
روش تدریس با استانداردهای FLE
درباره مدرس منیژه غفوری هستم، کارشناس ارشد زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه تبریز، دارای مدرک DELF B2 و تربیت مدرس از بخش فرهنگی سفارت فرانسه. بیش از ۷ سال است که در آموزشگاه های مختلف تدریس میکنم، اکنون در آموزشگاه علامه قطب راوندی و مدرسه صبا زیر نظر مدرسه آفتاب آذرین مشغول به تدریس می باشم. قادر به تدریس سطوح مختلف زبان فرانسه در گروه های مختلف سنی می باشم و همچنین کلاس های آمادگی آزمون DELF و TCF را نیز برگزار میکنم. بر این باور هستم که با پشتکار می توان زبان شیرین فرانسه را به نحو احسن آموخت.
.