استاد زبان انگلیسی نغمه خیرخواهی

 استاد نغمه خیرخواهی مدرس زبان انگلیسی  در تیکا
انگلیسی
انگلیسی

نغمه خیرخواهی

زبان انگلیسی
مدرس زبان انگلیسی در سطح های مختلف بعلاوه آیلتس با استفاده از تکنیکهای موثر
محل سکونت مدرس
محل اقامت
تهران
تعداد کل زبان آموزان
زبان آموز
54
امتیاز مدرس
امتیاز مدرس
5.0
رزرو جلسه اول رزرو کلاس
5 هزار تومان 50 هزار تومان برای هر ساعت

رزرو کلاس با نغمه خیرخواهی

جمع نهایی

تومان

درباره مدرس

نغمه خیرخواهی هستم، مدرس زبان انگلیسی برای سنین مختلف هستم و دارای مدرک IELTS. می تونم به شما زبان آموزان عزیز کمک کنم تا با تکنیک های امتحان IELTS آشنا شده و همچنین با کمک روش های موثر چهار مهارت خود رو در زبان عمومی از سطح ابتدایی تا متوسط به بالا تقویت کنید.

سطوح مورد تدریس

مهارت های مدرس

درباره استاد زبان انگلیسی نغمه خیرخواهی بیشتر بدانید

به نظر من بمباران کردن زبان آموزان با کتاب های لغت و وادار کردنشون به حفظ این مطالب اشتباه هست. به نظر من تدریس باید به صورت موضوعی و دسته بندی شده انجام بشه. زبان آموزان باید حتما دانش که فراگرفتند رو در قالب جلمه سازی به کار ببرند. من در هر دو مورد آموزش گرامر و لغات انگلیسی سعی میکنم روش آموزش زبان مادری رو شبیه سازی کنم. برای مهارت درک شنیداری یا listening هم من ترنسکرایب کردن رو توصیه میکنم تا گوش زبان آموز به شنیدن زبان انگلیسی عادت کنه.

به نظر من کتاب های American English منابع آموزش زبان مناسبی هستند. برای آموزش گرامر کتاب Grammar in use و برای مهارت های لغت انگلیسی کتاب های Word skill خوب هستند. البته من با تدریس جداگانه مطالبی مثل لغات مخالفم، و به آموزش لغات در قالب جملات تاکید بیشتری دارم. باید از کتاب ها به عنوان یک مرجع استفاده میکنم. کتاب های Tactics for listening بسیار مفید هستند. کتاب های داستان انگلیسی یا story books برای مهارت درک نوشتاری بسیار مفید هستند. به علاوه کتاب های Active و inside reding برای مهارت reading بسیار مفید هستند. در خصوص مهارت های آیلتس هم کتاب های مرجع تست های آیلتس Cambridge برای زبان آموزان ضروری هستند. از شماره 7 تا 15 کتاب هایی هستند که من توصیه شون میکنم. کتاب Complete Ielts هم بسیار مفید هستند.

به نظر من آموزشگاه زبان نباید فقط به فکر کسب درآمد باشه و باید به فکر زبان آموزانش باشه. تبلیغات یک آموزشگاه باید مطابق با واقعیت باشه. شرایط و فضای کلاس و یادگیری برای یک آموزشگاه خیلی مهم هست. صبوری اساتید با زبان آموزان و ایجاد انگیزه هم نقش مهمی در آموزش بهینه دارد.

به نظر من برخورد دوستانه و صمیمانه با زبان آموز خیلی ضروری هست. به علاوه نباید سعی کرد از یک روش برای تدریس به همه استفاده کرد. نباید با یک زبان آموز مبتدی از ابتدا شروع به انگلیسی صحبت کردن کرد. صبوری معلم و دادن تکالیف کافی به زبان آموزان هم از موارد ضروری برای آموزش خوب هستند. استاد باید هر جلسه از زبان آموز بازخورد کافی رو دریافت کنه. فضای کلاس باید عاری از شرم و نگرانی باشه تا زبان آموز بتونه هر سئوالی داشت بپرسه.

به من صرفا تدریس کردن یک استاد و بازخورد نگرفتن از زبان آموزان بزرگترین اشتباه یک استاد زبان هست. هر استاد زبانی باید به طور منظم تکالیفی رو به زبان آموزانش بده و در کلاس هم از زبان آموز بازخورد بگیره. به نظر من نباید آموزش به صورت ورودی صرف باشه و باید کاربرد همه مطالب آموزشی رو هم نشون بده.

طبیعتا یک معلم نیتیو که در اون محیط انگلیسی زبان برای بار اول زبان رو یاد گرفته میتونه خیلی مفید باشه. چون یک استاد نیتیو اصطلاحات محاوره ای زیادی رو در محیط طبیعی همون کشور یاد گرفته و مهارت بیشتری در کاربرد دقیق این موارد داره.

کلاس خصوصی جاییه که معلم امکان تمرکز روی یک زبان آموز رو خواهد داشت، پس امکان تمرکز و انرژی گذاشتن برای هر زبان آموز وجود داره. در کلاس گروهی شاید مدیریت زمان برای استاد سختتر باشه. در کلاس گروهی حتی اگه زبان آموزان هم سطح باشند، ممکنه هر کدوم نقاط ضعف یا سبک یادگیری خاص خودشون رو داشته باشند. به علاوه در کلاس گروهی ممکنه زمان لازم برای پاسخگویی به همه سئوالات وجود نداشته باشه. در عین حال در کلاس گروهی امکان پیدا کردن پارتنر وجود داره و جلسات بحث آزاد جذابیت بیشتری خواهند داشت.

به نظر من اینکه استاد صرفا صحبت کنه اشتباه بزرگی محسوب میشه. استاد در مدت زمان خودش صرفا باید به تدریس بپردازه یا اشتباهات زبان آموز رو تصحیح کنه. این زبان آموزه که باید بیشتر صحبت کنه و انرژی برای ارائه مطالبی که آموخته داشته باشه. به عبارت دیگه، به نظر من سه چهارم وقت کلاس باید به مکالمه زبان آموز یا حتی روخوانی از روی متن نوشته کتاب یا تمرینات خودش اختصاص پیدا کنه.
امتیاز شما به مدرس

لطفا برای امتیاز دادن، وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات

از 5 نفر /
5.0
نظرات زبان آموزان سامانه تیکا

واقعا خیلی خوب تدریس میکنن، هم مکالمه و‌هم گرامر به بهترین روش یاد میدن. واقعا‌خیلی صبور‌ و با جزییات تدریس میکنن.

نظرات زبان آموزان سامانه تیکا

خانم خیرخواهی خیلی مدرس صبوری هستن و خیلی خوب و با دقت و حوصله توضیح میدن درس رو.

نظرات زبان آموزان سامانه تیکا

باسلام من تا امروز حدود۲۰جلسه باهاشون کلاس داشتم..و از پایه شروع کردم..از موضوعی درس دادنشون، دقت و صبرشون در تدریس و پیگیر بودنشون در یادگیری خیلی راضی هستم??

  • 1395-1397

    کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه رجای قزوین

  • 1398-1399

    تدریس سطح ابتدایی و متوسط تدریس خصوصی و آنلاین

  • آیلتس

قوانین رزرو و برگزاری

پس از رزرو کلاس منتظر تایید یا رد درخواست از طرف استاد بمانید. نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس، آمادگی حضور در کلاس را داشته باشید ...

قوانین

می دونستی ۱۴ روز ضمانت بازگشت مبلغ داری؟

تیکا گارانتی پرداخت داره و فقط از درگاه امن تیکا پرداخت را انجام دهید. اگر هر اتفاقی پیش بیاد ما هوات رو داریم، خیالت راحت.

زبان تدریس انگلیسی
محل اقامت تهران
تعداد زبان آموز 54
امتیاز مدرس 5
هزینه جلسه آزمایشی 5000
هزینه هر جلسه 45000
گروه هدف تدریس بزرگسال میانسال
تخصص مدرس Beginner-A1 Pre-intermediate-A2 intermediate-B1 Upper-intermediate-B2 زبان انگلیسی متوسطه
تحصیلات مدرس
کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه رجای قزوین
سابقه کاری
1398-1399 تدریس سطح ابتدایی و متوسط تدریس خصوصی و آنلاین
مدارک آموزشی
آیلتس
درباره مدرس

نغمه خیرخواهی هستم، مدرس زبان انگلیسی برای سنین مختلف هستم و دارای مدرک IELTS. می تونم به شما زبان آموزان عزیز کمک کنم تا با تکنیک های امتحان IELTS آشنا شده و همچنین با کمک روش های موثر چهار مهارت خود رو در زبان عمومی از سطح ابتدایی تا متوسط به بالا تقویت کنید.