جست و جو کنید

چطور زمان کلاس خودم را انتخاب کنم؟

نوشته شده توسط عارفه سالاریهآخرین ویرایش پنج‌شنبه، 21 دی 2022

در پروفایل استاد در زیر توضیحات استاد می‌توانید تقویم را ببینید.

تقویم هر استاد شامل زمان‌های قابل رزرو شدن است که درصورتی‌که آزاد باشند، می‌توانید روی آن‌ها کلیک کنید. درصورتی‌که زمان‌های آبی/بنفش باشند، یعنی توسط زبان‌آموزان دیگر رزرو شده‌اند.

 

 

بعد از کلیک روی زمان مدنظر، شما می‌توانید نوع کلاس را انتخاب کنید. درصورتی‌که تابه‌حال کلاسی نداشته‌اید، رزرو کلاس آزمایشی توصیه می‌شود.

 

شما همچنین می‌توانید برای اساتید چندزبانه، زبان مدنظر خودتان را از گزینه بالای صفحه انتخاب کنید.

 

 

بعد از انتخاب زبان می‌توانید طول جلسه را هم برای کلاس‌های اصلی تعیین کنید. جلسات آزمایشی همه 30 دقیقه‌ای هستند. اما جلسات بعدی را می‌توانید با طول دلخواه از یک تا دوساعته رزرو نمایید

 

 

شما سپس با زدن دکمه ادامه در پایین صفحه وارد قسمت انتخاب زمان کلاس می‌شوید.

درصورتی‌که رزرو چند جلسه‌ای مدنظر شما باشد، در اینجا می‌توانید به دو روش عمل کنید: ساعت و روز هر جلسه را به طول جداگانه تعیین کنید.

یا اینکه برنامه یک هفته را انتخاب کرده و گزینه ادامه را بزنید. سیستم به طور اتوماتیک برنامه را در هفته‌های بعدی هم تا زمانی که جلسات شما تمام شود، در همان روز تکرار و رزرو می‌کند. برای مثال اگر شما روز دوشنبه و سه‌شنبه را انتخاب کنید و رزرو شما ده جلسه‌ای باشد، پنج هفته پشت‌سرهم این دو روز برای شما رزرو می‌شود.

 

 

با زدن گزینه ادامه رزرو کلاس، وارد قسمت نهایی کردن رزرو می‌شوید.

در این قسمت پلتفرم‌هایی که استاد مدنظر شما برای تدریس به کار می‌برد را مشاهده می‌کنید. 

استاد زیر برای مثال هم در پلتفرم  Bing Blue Button و هم در Zoom تدریس را انجام می‌دهد.

برای استفاده از خدمات زوم باید آیدی زوم خودتان را برای استاد در این بخش ثبت کنید. اما برای استفاده از بیگ بلو باتن کافی است از لینکی که نیم ساعت قبل از کلاس برای شما پیامک یا ایمیل می‌شود استفاده کنید. کلاس در مرورگر اینترنت شما برگزار می‌شود و نیاز به نصب نرم‌افزار مجزا نیست.

 

در ویدئوی زیر نیز تمام مراحل رزرو کلاس به طور کامل توضیح داده شده است.

 

چقدر براتون مفید بود؟