جست و جو کنید

نحوه پرداخت هزینه کلاس به چه صورت است؟

نوشته شده توسط عارفه سالاریهآخرین ویرایش چهارشنبه، 18 دی 2023

در جلسه آزمایشی شما می‌توانید درمورد تعداد جلسات و روزهایی که با استاد کلاس خواهید داشت توافق کنید.

امکان رزرو برای زبان‌آموزان داخل کشور از طرق درگاه پرداخت بانکی ممکن است. زبان‌آموزان خارج از کشور می‌توانند از طریق Paypal اقدام به پرداخت کنند. برای راهنمایی بیشتر برای پشتیبانی پیام بگذارید.

 


برای پرداخت از طریق کارت به کارت کردن نیز می‌توانید برای پشتیبانی پیام گذاشته و تصویر فیش واریز را ارسال کنید.

پیشنهاد تیکا این است که برای گرفتن تخفیف و رزروکردن وقت استاد از قبل، رزرو ترم شانزده جلسه‌ای،  ده جلسه یا پنج جلسه‌ای انجام دهید. مراحل رزرو به طور کامل در بخش تعیین زمان کلاس توضیح داده شده است.

برای این کار کافی است در پروفایل استاد روی رزرو کلاس خصوصی کلیک کرده و یکی از این دو گزینه را انتخاب کنید.

سپس تاریخ اولین جلسه را در تقویم مشخص کرده و از درگاه پرداخت اینترنتی هزینه را بپردازید.

درصورتی‌که ساکن خارج از کشور باشید، می‌توانید در بخش گفت‌وگو برای ما پیام بگذارید و از طریق کارت به کارت کردن به شماره کارت مدیر مالی در بانک اقتصاد نوین خرید خود را انجام دهید. راه دیگر پرداخت این است که مدرس برای شما کلاس را رزرو می‌کند و شما مهلت دارید تا 4 ساعت پیش از شروع کلاس مبلغ کلاس را پرداخت کنید. برای پرداخت کلاس‌های رزرو شده توسط استاد یا پشتیبان، از پنل کاربری خود به بخش کلاس‌ها مراجعه کنید. با کلیک روی لیست کلاس‌های استاد مدنظر، می‌توانید گزینه پرداخت را مشاهده کنید. در صورت عدم پرداخت مدرس وظیفه‌ای برای حضور در آن جلسه نخواهد داشت.


در این بخش سه گزینه برای پرداخت دارید. انتخاب گزینه اول شما را به درگاه پرداخت اینترنتی ایران کیش هدایت می‌کند. گزینه دوم  شما را به درگاه پرداخت زرین پال هدایت می‌کند. با انتخاب گزینه سوم می‌توانید از اعتبار حساب کاربری خود  برای رزرو کلاس استفاده کنید. 

سؤالات دیگری که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد

آیا امکان بازگشت شهریه وجود دارد؟

هزینه کلاس نیمه خصوصی چطور محاسبه میشود؟

چقدر براتون مفید بود؟