جست و جو کنید

کلاس‌های تیکا چگونه برگزار می‌شوند؟

نوشته شده توسط عارفه سالاریهآخرین ویرایش پنج‌شنبه، 9 آبان 2023

کلاس به‌صورت تصویری در پلتفرم های الوکام، Skyroom و یا بستر مورد توافق استاد و زبان‌آموز برگزار می‌شود که در وب قابل‌اجرا است، یعنی نیاز به نصب نرم‌افزار جدیدی ندارید اما مرورگر اینترنت شما (کروم، فایرفاکس، سافاری یا ...) باید به‌روز باشد. کلاس‌ها آنلاین هستند یعنی استاد هم‌زمان با شما از طریق لینک وارد محیط آموزشی می‌شود.

کلاس‌هایی که شما به‌تنهایی رزرو می‌کنید خصوصی هستند. تدریس متناسب با نیاز شما و در ساعت‌هایی که با استاد توافق کنید و در سامانه ثبت شوند انجام می‌شود.

امکان برگزاری کلاس‌ها اکنون در پلتفرم‌هایی مانند الوکام، اسکای‌روم، زوم و اسکایپ نیز وجود دارد. البته اساتید مدنظر شما باید از قبل درخواست خود برای اضافه‌شدن این گزینه‌ها به پروفایل خود را ثبت کرده باشند. 


معمولاً استاد و پشتیبان قبل از کلاس به شما پیام خواهند داد. بهتر است ثبت‌نام خود را با شماره‌ای انجام دهید که هم فعال باشد و هم واتس‌اپ یا تلگرام داشته باشد. تنها رأس ساعت کلاس از لینکی که 30 دقیقه قبل از کلاس برای شما پیامک می‌شود برای ورود استفاده کنید.

پس از ورود به محیط کلاس کافی است میکروفون و دوربین خود را فعال کنید تا ارتباط تصویری شما با استاد برقرار شود. پشتیبان زبان‌آموزان تیکا در این مرحله در دسترس شماست تا هرگونه مشکل احتمالی به‌سرعت برطرف شود.


در تصویر بالا شما نمونه بخش تصویری کلاس آقای عرفان جلیلی مدرس آیلتس را مشاهده می‌کنید.

محیط آموزشی در الوکام

 

محیط آموزشی در اسکای روم

سؤالات دیگری که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد:

چقدر براتون مفید بود؟