فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
هلندیحذف فیلتر
حذف فیلتر
محمدحسین فرجاد
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 14 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:470 هزار تومان
احسان اصغرپور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا12 زبان آموز / 49 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:70 هزار تومان
هزینه هر جلسه:320 هزار تومان
بامداد مبشر
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:100 هزار تومان
هزینه هر جلسه:1 میلیون تومان

مکالمه عمومی هلندی

همانطور که در بالا گفتیم، زبان هلندی اشتراکات زیادی با انگلیسی و آلمانی دارد. از نظر دستور زبانی، یادگرفتن مکالمه هلندی چندان چالش بر انگیز نخواهد بود. اما در صورتی که این زبان برای شما اولین زبان ژرمانیک باشد، باید لغات جدید زیادی یاد بگیرید. اگر کمی با زبان آلمانی آشنا باشید، متوجه می شوید نحوه نوشته شدن کلمات این دو زبان به هم شباهت بسیاری دارند.

همچنین با توجه به اینکه زبان هلندی نسبت به زبان های دیگر اروپایی تعداد گویشوران نسبتا کمتری دارد، پیدا کردن منابع مناسب اهمیت بیشتری پیدا می کند. شما باید خود را در معرض این زبان قرار بدهید. باید تا حد ممکن فیلم ها و موسیقی هلندی گوش دهید و سعی کنید با این زبان ارتباط بگیرید. همچنین برای یادگیری و تقویت مکالمه هلندی می‌توانید روی تدریس خصوصی زبان تیکا نیز حساب کنید. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

چرا مکالمه زبان هلندی را یاد بگیریم؟

زبان هلندی نسبت به بسیاری از زبان های اروپایی گویشوران کمتری دارد. با این حال فرصت های شغلی مناسب و درآمد و رفاه بالای این کشور، باعث می شود هلند یکی از مقاصد مهاجرتی ایرانیان باشد. در صورتی که شما با زبان انگلیسی آشنا باشید، انتخاب یادگیری زبان هلندی به عنوان زبان بعدی منطقی است. همچنین با توجه به اینکه دانشگاه های دولتی این کشور برای افرادی که به زبان هلندی مسلط باشند رایگان خواهد بود، ادامه تحصیل در هلند نیز منطقی است.

کتاب ها و منابع آموزش زبان هلندی

کتاب های بسیاری برای آموزش مهارت های پایه این زبان وجود دارند. از جمله کتاب هایی که برای مخاطب انگلیسی زبان نوشته شده اند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

Henry Stern's Essential Dutch Grammar

Complete Dutch: A Teach Yourself Guide

Nitzany's Conversational Dutch Quick and Easy

منابع بالا بیشتر برای مطالعه شخصی هستند. اما انتخاب یک استاد مناسب می تواند به شما کمک کند از جزوه ها یا منابع اختصاصی استاد هم بهره مند شوید.

بخش مکالمه آزمون زبان هلندی CNaVT

آزمون زبان هلندی CNaVT  توسط اتحادیه زبان هلندی تنظیم شده است. این آزمون مورد پذیرش کمیسیون تست زبان های اروپایی نیز هست. با شرکت در این آزمون شما می توانید تسلط خودتان بر مکالمه زبان هلندی را نشان دهید. برای آمادگی برای این آزمون، بهتر است ابتدا خودتان را تعیین سطح کنید.

برای تعیین سطح آنلاین و خصوصی، از اساتید زبان هلندی سامانه تیکا کمک بگیرید. کافی است ابتدا روی پروفایل استاد مد نظرتان روی گزینه رزرو کلاس خصوصی کلیک و سپس رزرو جلسه آزمایشی را انتخاب کنید. در صورتی که ساکن خارج از ایران هستید، از ثبت نام با جیمیل استفاده کنید.

یادگیری مهارت مکالمه زبان هلندی چقدر طول میکشد؟

زبان هلندی شباهت زیادی به زبان آلمانی و انگلیسی دارد. برای تسلط بر مکالمه این زبان می توانید با یادگیری اصطلاحات رایج شروع کنید. به طور کلی تنها 21 روز طول می کشد که شما بر عبارات ضروری و گفت و گوهایی که در یک سفر کوتاه به هلند لازم هستند مسلط شوید. پس شما برای رسیدن به سطح A1 در مکالمه زبان هلندی، به سه ماه مطالعه و تمرین منظم نیاز دارید.

بهترین راه برای تقویت مکالمه شما، شرکت در کلاس زبان هلندی است. به کمک یک استاد شما میتوانید نقاط ضعف و قوت خودتان را به سرعت شناسایی کنید.

کلاس آموزش مکالمه هلندی

در سامانه آموزش زبان تیکا، شما می توانید کلاس زبان تصویری و خصوصی داشته باشید. شما می توانید با هزینه 70-200 هزارتومان برای هر ساعت و با هزینه زیر 50 هزارتومان برای جلسه آزمایشی، با استاد یک کلاس خصوصی رزرو کنید.

اکثر اساتید زبان هلندی تیکا تجربه دست اول زندگی در این کشور را دارند. در نتیجه به کمک یک استاد خصوصی شما می توانید با مکالمات واقعی زبان هلندی و اصطلاحات پر کاربرد آشنا شوید.

تیکا همچنین بهترین اساتید و دوره‌های آمادگی را برای آموزش مکالمه آلمانی به شما پیشنهاد می‌کند. اگر متقاضی یادگیری مکالمه آلمانی هستید، به صفحه اساتید آلمانی تیکا مراجعه و استاد مورد نظر خود را اتخاب کنید و یا با پشتیبانی تیکا ارتباط بگیرید.

انتخاب استاد زبان هلندی

برای انتخاب استاد مناسب، از قسمت زبان ها در صفحه اصلی زبان هلندی را انتخاب کنید. شما همچنین میتوانید با مطالعه پروفایل و مشاهده ویدیوی معرفی استاد تصمیم گیری بهتری داشته باشید. در صورتی که برای انتخاب استاد زبان هلندی به کمک نیاز دارید، با پشتیبان تیکا تماس بگیرید.