فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
هلندیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
احسان اصغرپور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا12 زبان آموز / 49 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:70 هزار تومان
هزینه هر جلسه:320 هزار تومان
بامداد مبشر
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:100 هزار تومان
هزینه هر جلسه:1 میلیون تومان

مزایای یادگیری زبان با پارتنر زبان هلندی

یک پارتنر زبان در حالت ایده آل کسی است که به زبان مد نظر شما به عنوان زبان مادری خود مسلط باشد. این فرد باید به یادگرفتن زبان مادری شما یا زبانی که شما به خوبی میدانید علاقه مند باشد. به این ترتیب شما میتوانید یادگیری زبان را با هم تبادل کنید! یعنی پارتنر زبان هلندی شما در ازای یادگیری زبان مادری شما، زبان خود را به شما بیاموزد. این تبادل در یک محیط صمیمی رخ میدهد. جلسات یادگیری با پارتنر زبان معمولا با مکالمه پیرامون یک موضوع خاص برگزار میشوند اما برخلاف کلاس درس شما از منابع رسمی و یا برنامه درسی جزئی پیروی نمیکنید.

یادگیری زبان به این روش معمولا مکمل تدریس خصوصی یا کلاس های آموزش آنلاین زبان شما خواهد بود. شما میتوانید درمورد فرهنگ و اصطلاحات عامیانه هر زبان از پارتنر خود اطلاعات خوبی کسب کنید.

روش های تمرین زبان با پارتنر

برای تمرین با پارتنر زبان خودتان بهتر است حتما سطح زبان شما به هم نزدیک باشد. در حالت ایده آل، شما باید هردو به یک زبان واسطه نیز مسلط باشید. این زبان میتواند انگلیسی یا فارسی یا ... باشد. در مواقع نیاز میتوانید برای توضیح دادن مفاهیم از زبان واسطه استفاده کنید. البته برای سطح های متوسط به بالا توصیه میشود سعی کنید از زبان واسطه کمک نگیرید.

شما باید با ذهن آماده پرسیدن سئوال به دیدن پارتنر زبان خودتان بروید یا سر جلسات آنلاین با او حاضر شوید. گرچه ممکن است به یک کتاب نیاز نداشته باشید، همراه داشتن دفتر و قلم توصیه میشود. به این ترتیب میتوانید چیزهایی که یاد گرفتید را بعدا مرور کنید. به تلفظ های پارتنر زبان هلندی خودتان دقت کنید. یک پارتنر نیتیو میتواند هم مهارت گوش دادن و هم مهارت مکالمه شما را بسیار تقویت کند.

نکات تقویت مکالمه به کمک پارتنر برای زبان هلندی

وقت شناسی و حضور به موقع باعث میشود ذهن شما منظم تر شود. تا حد ممکن سعی کنید تعداد جلسات را واقع بینانه تنظیم کنید (حضور در بیش از دو جلسه در هفته به احتمال زیاد خسته کننده خواهد بود!). وقتی درمورد یک برنامه توافق کردید، حتما به آن پایبند بمانید. در صورتی که یک جلسه را از دست دادید میتوانید برای فردی که غایب بوده است جریمه ای در نظر بگیرید! همچنین سعی کنید به صورت آنلاین جلسات جبرانی را برگزار کنید. از یکدیگر درمورد انجام تمرین های زبانی که در حال یادگیری آن هستید پیگیری کنید.

حتما نیازهای پارتنر زبان خودتان را نیز در نظر بگیرید. به طور عادلانه زمان جلسات را بین یکدیگر تقسیم نمایید. در صورتی که پاسخ سئوالی را نمیدانید، تظاهر به دانستن نکنید! و در عوض به پارتنر زبان هلندی خودتان برای پیدا کردن پاسخ کمک کنید.

تیکا همچنین می‌تواند به شما در پیدا کردن پارتنر زبان آلمانی برای تمرین و تقویت مکالمه آلمانی شما کمک کند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

سایت جستجوی پارتنر هلندی

سایت های جست و حوی پارتنر زبان زیادی وجود دارند که میتوانند به شما کمک کنند. البته برای عضویت در بیشتر این سایت ها باید به زبان انگلیسی یا یکی دیگر از زبان های پر متقاضی مسلط باشید. در حقیقت پیدا کردن یک فرد هلندی زیان که بخواهد زبان فارسی یاد بگیرد دشوار است! جستجوی پارتنر زبان هلندی در صورتی که زبان آلمانی بدانید بهترین نتیجخ را خواهد داشت. به کمک پارتنر شما میتوانید مهارت مکالمه هلندی خودتان را محک بزنید.

  1. italki.
  2. Speaky. ...
  3. LingoGlobe. ...
  4. InterPals Penpals. ...
  5. Busuu. ...
  6. Babelvillage. ...
  7. Fluent Future. ...
  8. WeSpeke.

دوره یادگیری زبان با پارتنر در تیکا

در سامانه آموزش زبان تیکا شما میتوانید از اساتید به عنوان پارتنر زبان هلندی نیز استفاده کنید! به این ترتیب شما پس از گذارندن یک جلسه آزمایشی و تعیین سطح، برنامه درسی خود را به صورت مکالمه محور ادامه خواهد داد. در این حالت شما میتوانید روی برگزاری منظم جلسات حساب کنید زیرا تیکا پیگیری از هر دو سمت استاد و زبان آموز را انجام میدهد. همچنین شما میتوانید از درگاه پرداخت امن تیکا استفاده کنید. به این ترتیب در صورتی که کلاس های شما کنسل شوند یا امکان ادامه وجود نداشته باشد، تضمین بازگشت وجه برای شما وجود دارد.

طول دوره

دوره های آموزش به کمک پارتنر زبان هلندی طول مشخصی نخواهد داشت. شما میتوانید از ابتدا تصمیم بگیرید برای یک فصل در این جلسات شرکت کنید. در این صورت میتوانید از تخفیف های ویژه رزروهای چند جلسه ای استفاده کنید.

هزینه دوره

در حال حاضر هزینه اساتید زبان هلندی تیکا بین 90-180 هزار تومان است. برای رزرو پنج و ده جلسه ای به ترتیب پنج و ده درصد تخفیف برای زبان آموزان لحاظ میشود.

انتخاب بهترین استاد زبان هلندی به عنوان پارتنر زبان

برای انتخاب استاد مناسب خودتان، شما باید معیارهای جستجوی پارتنر هلندی را مرور کنید: متناسب بودن سطح تدریس با سطح شما، هماهنگ بودن برنامه زمانی ودر صورت امکان، وجود علایق مشترک. برای انتخاب بهتر میتوانید ابتدا با رزرو یک جلسه آزمایشی یک گفت و گوی کلی با استاد خود داشته باشید. برای راهنمایی بیشتر با پشتیبان تیکا تماس بگیرید.