فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
امیرحسین زین الدینی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا46 زبان آموز / 117 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
هانا یوسفی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
الینا قاسمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:210 هزار تومان
امید کفیل کاشانی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:90 هزار تومان
مجتبی سقایتی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:500 هزار تومان
غزاله علی بیگی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا20 زبان آموز / 62 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:25 هزار تومان
هزینه هر جلسه:325 هزار تومان
امین وفادار
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 7 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
سحر حسنپور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا22 زبان آموز / 80 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
آیدین محمودی
آیدین محمودی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:130 هزار تومان
مینا پاشازانوس
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:25 هزار تومان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان

اهمیت آموزش زبان برای مهاجرت کاری 

درست است که قرار گرفتن در محیط زبان از سریع ترین راه های یادگیری هر زبان است، اما در صورت نداشتن یک سطح قابل قبول دچار دشواری های زیادی خواهید شد. از جمله این موارد میتوان به بالاتر رفتن هزینه های زندگی و استفاده از خدماتی مانند مترجم اشاره کرد. هزینه آموزش زبان در کلاس های فشرده در کشورهای خارجی معمولا بسیار بالاتر از ایران است. همانطور که شما هم احتمالا به خاطر بالاتر بودن سطح دستمزد به آن کشور سفر کرده اید!

به علاوه، پیدا کردن یک استاد زبان برای مهاجرت میتواند به آماده شدن ذهن شما برای این انتقال نیز کمک کند. برای مثال در خلال کلاس فشرده آموزش زبان شما میتوانید درمورد دغدغه های خود درمورد روند مهاجرت صحبت کنید. اساتید زبان انگلیسی معمولا با این موارد آشنایی کامل دارند. به علاوه یک استاد زبان آلمانی، فرانسوی یا ترکی استانبولی معمولا اطلاعات مفیدی در مورد کشور مد نظر شما دارد. آشنایی با فرهنگ جامعه میزبان قبل از مهاجرت باعث میشود استرس و فشار روزهای اول کاهش پیدا کند.

آموزش زبان آنلاین تیکا برای آموزش زبان انگلیسی برای تجارت اساتید و دوره ویژه ای در نظر دارد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

زبان انگلیسی و زبان فرانسوی برای مهاجرت کاری به کانادا

در صورتی که پیگیر اخبار استاد آموزش زبان برای اپلای باشید، حتما میدانید کانادا کشوری دو زبانه است. نمره بالا در آزمون زبان انگلیسی آیلتس یا تافل برای پذیرش ضروری است. در سال های اخیر اهمیت زبان فرانسه نیز برای پذیرش مهاجرت کاری بیشتر شده است.

حتی در صورتی که قصد مهاجرت به ایالت های فرانسوی زبان را نداشته باشید، آشنایی با زبان فرانسه باعث میشود امتیاز و شانس پذیرش شما بالاتر برود. بنابراین با شرکت در آزمون های زبان فرانسوی همچون TEFL میتوانید شانس خود را بالا ببرید.

شما در سامانه آموزش زبان تیکا میتوانید برای آموزش زبان برای مهاجرت کاری استاد انگلیسی و فرانسوی پیدا کنید. کافی است نگاهی به لیست مدرسین و ویدیوهای معرفی بیندازید. نظرات زبان آموزان قبلی نیز اساتید با تجربه را کاملا مشخص میکنند.

زبان برای مهاجرت به آلمان

کشور آلمان یک کشور صنعتی اروپایی است که مزایای بسیاری برای مهاجرین دارد. خدمات رفاهی و درمانی خوب در کنار سابقه طولانی در جذب نیروی کار خارجی، این کشور را به یکی از مقاصد مهم مهاجرت کاری تبدیل کرده است. اما با وجود آشنایی بالای مردم آلمان به زبان انگلیسی، برای زندگی و کار در آلمان باید حتما به این زبان مسلط باشید.

آموزش زبان برای مهاجرت کاری به آلمان از هر کشور دیگری مهم تر است. حتی اگر شما یک پیشنهاد کاری یا جاب آفر دریافت کنید، در صورت نداشتن مدرک زبان آلمانی پذیرفته نخواهید شد. نکته دیگر درمورد زبان آلمانی شباهت بالای آن به زبان انگلیسی است. پس اگر یادگیری این زبان را به صورت اصولی شروع کنید، میتوانید از دانش زبان انگلیسی خود هم برای یادگیری بهتر استفاده کنید.

فرصت های شغلی و مهاجرتی در زمینه زبان انگلیسی کدامند؟

آیا تسلط بالایی به زبان انگلیسی دارید؟ در صورتی که سال ها در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت کرده اید و مدرک معتبری دارید، میتوانید به این گزینه برای مهاحرت کاری فکر کنید! مدرک TEFL و TESOL از مدرک های بین المللی مورد قبول برای تدریس انگلیسی در کشورهای دیگر هستند. البته دقت کنید که مدرک شما باید از موسسات بین المللی معتبر صادر شده باشد.

مهاجرت کاری به ترکیه

یکی از کشورهایی که مدرسین زبان انگلیسی در آن موقعیت خوبی خواهند داشت، ترکیه است. نزدیکی ترکیه به ایران و آسان تر بودن فرآیند اخذ ویزا نیز ترکیه را به یکی از مقصدهای محبوب مهاجران کاری تبدیل کرده است. توجه داشته باشید گرجه دولت ترکیه برای زندگی و کار آشنایی با زبان ترکی استانبولی را اجباری نمیداند، شما باید این زبان را یاد بگیرید.

آشنا نبودن با ترکی استانبولی باعث میشود هزینه های زندگی شما افزایش پیدا کند. علاوه بر این تدریس زبان انگلیسی به زبان آموزان مبتدی بدون استفاده از زبان مادری آن ها دشوارتر است.

منابع یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت کاری

منابع متعددی از جمله کتاب‌های معتبر آموزش زبان انگلیسی، اپلیکیشن، پادکست و ... برای یادگیری انگلیسی مهاجرت کاری وجود دارد. در جلسه آزمایشی، استاد مورد نظر با توجه به روش تدریس خود و سطح زبان شما منبع مناسبی را به شما معرفی خواهد کرد.

دوره آموزش زبان تیکا برای مهاجرت

در صورتی که قصد مهاجرت دارید و باید زبان آن کشور را یاد بگیرید، به لیست اساتید آن زبان مراجعه کنید. برای مثال برای زبان انگلیسی بیش از دویست و پنجاه استاد در زمینه آموزش مکالمه فعال هستند.

مهارت و تجربه استاد در این زمینه اهمیت زیادی دارد. در کتار مواردی مانند وقت های آزاد استاد و قیمت، اولیوت شما میتواند سابقه زندگی مدرس در کشور مد نظر نیز باشد. با توجه به اینکه تیکا امکان مقایسه رزومه ها و پرداخت امن را برای شما فراهم کرده است، شما میتوانید با خیال راحت گزینه ها را بررسی کنید. توصیه ما به شما این است که قبل از رزرو تعداد جلسات بالا با یک استاد، ابتدا جلسه آزمایشی را بگذرانید. با این وجود در صورتی که شما رزرو جلسات بعدی را با استاد انجام دهید و به دلیل بروز یک مشکل قادر به ادامه نباشید، هزینه جلسات هفته های بعد به شما باز میگردد.

جلسه آزمایشی را جدی بگیرید! تصور یک استاد از زبان آموز تا حد زیادی به انرژی او بستگی دارد. سئوالاتی که دوست دارید جوابشان را بدانید از قبل یادداشت کنید. و آماده تعیین سطح شدن و پاسخ دادن به سئوالات استاد زبان خود باشید.

هزینه کلاس فشرده زبان تیکا

برای زبان انگلیسی، هزینه کلاس های جنرال بین 35-48 هزارتومان است.

برای کلاس زبان پیشرفته یا آمادگی برای آیلتس و تافل، هزینه کلاس ها بین 45-90 هزارتومان است.

برای زبان های دیگر نیز هزینه در همین حدود با افزایش حدود 20 هزارتومانی خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با سامانه آموزش زبان تیکا ارتباط بگیرید.

طول دوره یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت کاری

دوره‌های زبان انگلیسی برای مهاجرت کاری تیکا بسته به سطح زبان و سرعت یادگیری و روش مدرس شما می‌تواند طولانی‌تر یا کوتاه‌تر باشد. به طور معمول برای افراد با سطح زبان مبتدی حدود 120 جلسه کلاس برای یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت کاری نیاز دارند.