فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
مهران ملک سعیدی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا150 زبان آموز / 1107 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:147 هزار تومان
علی کتابی
علی کتابی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:120 هزار تومان
احسان نیک
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا264 زبان آموز / 2437 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:40 هزار تومان
هزینه هر جلسه:600 هزار تومان
امیرحسین زین الدینی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا50 زبان آموز / 133 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
حسین احتشام نیا
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:100 هزار تومان
هزینه هر جلسه:350 هزار تومان
مسعود سلیمانی
مسعود سلیمانی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:600 هزار تومان
هلیا نجفی راد
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
عرفان شاهی
عرفان شاهی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:500 هزار تومان
مهسا والیزاده
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا53 زبان آموز / 118 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:220 هزار تومان
الینا قاسمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا3 زبان آموز / 4 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:215 هزار تومان

شرایط مهاجرت تحصیلی برای افراد ایرانی کدامند؟

شما برای مقاطع دبیرستان نیز میتوانید به مهاجرت تحصیلی فکر کنید، اما بیشتر افراد برای مقاطع دانشگاه به فکر مهاجرت هستند. به طور کلی شما باید نمرات خوب، توصیه نامه و مدرک زبان داشته باشید. داشتن افتخارات تحصیلی مثل رتبه برتر کنکور نیز میتواند شانس شما را بالا ببرد.

برای تحصیل در مقاطع بالاتر از کارشناسی، به توصیه نامه استادهای خود نیاز دارید. همچنین برای دکتری نیاز دارید با یک استاد از دانشگاه مد نظر نیز ارتباط بگیرید تا نقش استاد سوپروایزر شما را داشته باشد.

بسیاری از دانشگاه ها برای ثبت نام دانشجویان در مقطع کارشناسی شرط سنی دارند. شانس پذیرش داوطلبان زیر 25 سال بیشتر است. به طور کلی حتی اگر دانشگاه شرط سن نداشته باشد، دریافت ویزا برای افرادی که سن بالاتر و شکاف تحصیلی داشته باشند (یعنی چند ترم مشغول به تحصیل نبوده اند) دشوارتر خواهد بود. برای مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی، تا زمانی که وقفه تحصیلی غیرموجه نداشته باشید، سن شما مشکل بزرگی نخواهد بود.

اگر برای مهاجرت تحصیلی یا کاری خود نیاز به دوره و آموزش رزومه نویسی انگلیسی دارید، تیکا به فکر شما بوده و بهترین اساتید را به شما پیشنهاد می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

شرایط گرفتن ویزای تحصیلی

به عبارت دیگر، شما باید مسئول ثبت نام دانشگاه را متقائد کنید که سطح علمی قابل قبول و انگیزه تحصیلی دارید. همچنین باید برای ورود به کشور محل تحصیل خود ویزای دانشجویی بگیرید. آفیسر مهاجرتی شخصی است که تصمیم میگیرد شما یک دانشجو با انگیزه تحصیلی هستید یا خیر. در بسیاری از موارد شما باید برای گرفتن ویزای تحصیلی در مصاحبه دلایل کافی بیاورید که نشان دهد قصد ماندن در کشور مد نظر را ندارید! در این مرحله نیز آموزش زبان برای مهاجرت تحصیلی باعث میشود در مصاحبه قوی تر ظاهر شوید.

برای مهاجرت تحصیلی به کشورهایی که اقتصاد قوی تری دارند، معمولا باید تمکن مالی خود را اثبات کنید. شما باید مدارکی ارائه دهید که نشان دهند قادر به پرداخت هزینه های زندگی خود خواهید بود. برای مثال، وجود مبلغ خاصی در حساب بانکی شما در ایران. شما مجبور نیستید این مبلغ را به کسی پرداخت کنید و میتوانید با روش هایی همچون قرض گرفتن این مرحله را پشت سر بگذارید!

شرایط و هزینه تحصیل در کانادا

کشور کانادا یکی از گزینه های اول مهاجرت تحصیلی برای دانشجویان ایرانی است. تدریس در دانشگاه های کانادا به دو زبان انگلیسی و فرانسوی انجام میشود. برای گرفتن پذیرش در دانشگاه های خوب و معتبر، باید مدرک زبان با نمره خوب (آیلتس بالای 8) داشته باشید. فرقی نمیکند دانشگاه مد نظر شما در ایالت های فرانسوی زبان باشد یا انگلیسی زبان. در هر دو حالت تسلط بر زبان فرانسوی و انگلیسی میتواند مفید باشد. در تیکا شما میتوانید استاد زبان انگلیسی و زبان فرانسوی مناسب خودتان را پیدا کنید.

کالج های کانادا شهریه کمتری نسبت به دانشگاه های این کشور دارند. شهریه کالج ها از 1000 دلار شروع میشود. شهریه دانشگاه ها از این مبلع بسیار بالاتر است. شما میتوانید برای صرفه جویی سال های اول تحصیل خود را در کالج بگذرانید. بعد وارد دانشگاه شوید تا مدرک نهایی شما از دانشگاه صادر شده باشد!

شرایط و هزینه تحصیل در اسپانیا

کشور اسپانیا یکی از کشورهای صنعتی و پیشرفته اروپایی است. آموزش زبان انگلیسی برای تجارت و مهاجرت تحصیلی به اسپانیا نیز بسیار رایج است زیرا اسپانیا یکی از ده کشور برتر در زمینه جذب دانشجویان بین الملل است.

تدریس در مقاطع بالای دانشگاهی در اسپانیا به زبان انگلیسی نیز انجام میشود. اما اگر شما به زبان اسپانیایی نیز تسلط داشته باشید، شانس پذیرش در دانشگاه های دولتی را خواهید داشت. شهریه دانشگاه های دولتی کمتر از دانشگاه های خصوصی و حدود 2000-4000 یورو در سال خواهد بود.

معمولا شما باید یک انگیزه نامه نیز ارائه دهید که به زبان دانشگاه یا کالج مد نظر شما نوشته شده باشد. تحصیل به زبان انگلیسی در اسپانیا ممکن است اما بیشتر در دانشگاه های خصصوی انجام میشود. در دانشگاه خصوصی شما باید شهریه بیشتری بپردازید.

شرایط و هزینه تحصیل در ایتالیا

تحصیل در ایتالیا برای دانشجویان ایرانی به دلایل مختلف جذاب است: شهریه کم دانشگاه های دولتی، امکان تحصیل به زبان انگلیسی در بسیاری از رشته ها، امکان دریافت بورس تحصیلی.

شهریه دانشگاه های دولتی ایتالیا نیز در محدوده سالی 2000-4000 یورو خواهد بود. شما میتوانید همچنین برای بورس تحصیلی برای دانشجویان کشورهای در حال توسعه درخواست دهید. این بورسیه معادل 5000 یورو در سال خواهد بود. با یادگیری زبان ایتالیایی، صلاحیت شما برای پذیرش در دانشگاه های این کشور افزایش میابد.

نکته جذاب ذیگر درمورد مهاجرت تحصیلی به ایتالیا، کمتر بودن نمره آیلتس و تافل مد نظر این کشور برای گرفتن پذیرش در اکثر رشته ها است.

شرایط و هزینه تحصیل در آلمان

حتی اگر زبان انگلیسی شما عالی باشد، مهاجرت تحصیلی به آلمان نیازمند دانش زبان آلمانی خوب است. آلمان یکی از کشورهای ایده آل برای دانشجویان بین المللی محسوب میشود. زیرا تحصیل در دانشگاه های دولتی این کشور رایگان است. همچنین شرایط پیدا کردن شغل و اجازه اقامت پس از این تحصیل برای نیروهای متخصص بسیار مناسب است.

شما بسته به مقطع تحصیلی خود باید مدرک زبان آلمانی A2 یا B2 یا C1 را ارائه دهید. بدون ارائه مدرک شانس کمی برای گرفتن پذیرش خواهید داشت. بهترین راه برای گرفتن پذیرش، از طریق . برای پذیرش در دوره زبان باید مدرکA2 یا B1 آلمانی ارائه دهید. پس از گذراندن دوره زبان آلمانی با توجه به رشته ای که تصمیم به تحصیل در آن دارید، می توانید در دوره های اولیه مربوط به آن شرکت کنید. در رشته پزشکی برای ورود به دوره های زبان آلمانی در آلمان و دوره های فاندیشن باید معدل دیپلم شما 20 باشد.

منابع یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت تحصیلی

منابع متعددی از جمله کتاب‌های معتبر آموزش زبان انگلیسی، اپلیکیشن، پادکست و ... برای یادگیری انگلیسی مهاجرت تحصیلی وجود دارد. در جلسه آزمایشی، استاد مورد نظر با توجه به روش تدریس خود و سطح زبان شما منبع مناسبی را به شما معرفی خواهد کرد.

آموزش زبان برای مهاجرت تحصیلی توسط اساتید زبان تیکا

در سامانه آموزش زبان تیکا، شما میتوانید با بهترین اساتید کلاس خصوصی داشته باشید. برای انتخاب استاد زبان مناسب، میتوانید زبان مد نظر را انتخاب و از لیست اساتید رزرومه ها را مشاهده کنید. بسیاری از اساتید ترجیح میدهند به سطح خاصی تدریس کننند. در جلسه آزمایشی نیاز و هدف و مدت زمانی که در اختیار دارید را با استاد درمیان بگذارید.

تیکا همچنین برای آموزش زبان فرانسه برای مهاجرت نیز بهترین اساتید را برای شما در نظر دارد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره و هزینه دوره یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت تحصیلی

دوره‌های زبان انگلیسی برای مهاجرت تحصیلی تیکا بسته به سطح زبان و سرعت یادگیری و روش مدرس شما می‌تواند طولانی‌تر یا کوتاه‌تر باشد. به طور معمول برای افراد با سطح زبان مبتدی حدود 120 جلسه کلاس برای یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت تحصیلی نیاز دارند. همچنین هزینه این دوره ها در تیکا بین مبلغ 45-80 هزارتومان برای هر جلسه، متغیر است.