فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
وحید اشرفی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا3 زبان آموز / 6 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:160 هزار تومان
منصوره لک
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا103 زبان آموز / 466 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:90 هزار تومان
یاسمین رشیدی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا162 زبان آموز / 407 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
علی اسدزاده
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا134 زبان آموز / 379 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:15 هزار تومان
هزینه هر جلسه:70 هزار تومان
مانا رسولی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا81 زبان آموز / 219 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
فاطمه یزدانی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا60 زبان آموز / 227 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
شبنم اصغری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا38 زبان آموز / 117 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:130 هزار تومان
مهدی مولوی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا29 زبان آموز / 95 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:185 هزار تومان
مریم پارسه
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا121 زبان آموز / 2060 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:190 هزار تومان
شبنم جلیلیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا75 زبان آموز / 181 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:30 هزار تومان
هزینه هر جلسه:80 هزار تومان
...

مزایای یادگیری مکالمه انگلیسی

مکالمه زبان انگلیسی در سیستم آموزشی مدرسه معمولا به خوبی تقویت نمی شود. علت این امر محدود بودن ساعت های آموزش زبان انگلیسی در مدرسه و بالا بودن تعداد دانش آموزان هر کلاس است. به علاوه بخش های مربوط به مکالمه در کتاب های درسی دبیرستان بسیار محدود هستند. بنابراین بیشتر زبان آموزان ایرانی درمورد مهارت مکالمه انگلیسی خود اعتماد به نفس ندارند. گاهی اوقات زبان آموزان حس میکنند در مکالمه بی استعداد هستند حال آنکه در واقعیت هرگز به تمرین این مهارت نپرداخته اند!

با انتخاب یک هدف واقع گرایانه و تمرین منظم، شما میتوانید به مکالمه انگلیسی مسلط شوید. در کلاس اکثر آموزشگاه ها، آموزش زبان انگلیسی با آموزش مکالمه ساده و روزمره شروع میشود. با تکرار این عبارات در زندگی روزمره، شما کم کم اعتماد به نفس استفاده از آن ها را پیدا خواهید کرد. آموزشگاه آنلاین زبان تیکا برای آموزش مکالمه انگلیسی بهترین اساتید زبان انگلیسی را به شما پیشنهاد می‌کند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 91016620-021  تماس بگیرید.

کلاس فری دیسکاشن چیست؟ و چگونه برگزار میشود؟

در یک کلاس بحث آزاد باید یک مدیر یا استاد زبان حضور داشته باشد. برای مثال، در فری دیسکاشن انگلیسی یکی از اساتید زبان میتواند این نقش را برعهده بگیرد. manager یا گرداننده کلاس، باید همسطح بودن شرکت کنندگان را تایید کند. در صورتی که زبان آموزان اختلاف سطح زیادی داشته باشند، کلاس برای همه اعضا مفید نخواهد بود.

برای پیشگیری از این موارد بهتر است یک جلسه تعیین سطح قبل از کلاس اصلی برگزار شود. همچنین بهتر است تعداد افراد شرکت کننده در بحث آزاد از حد مشخصی کمتر یا بیشتر نباشد. برای مثال، یک کلاس فری دیسکاشن انگلیسی چهارنفره بسیار جذاب تر از کلاس سه نفره خواهد بود. اما از سوی دیگر، اگر تعداد شرکت کنندگان از هشت نفر بیشتر شود، هر فرد زمان بسیار اندکی برای مکالمه انگلیسی خواهد داشت.

در سامانه آموزش زبان تیکا، مدیر هر گروه بحث آزاد یک استاد زبان خواهد بود. شما میتوانید از بین اساتیدی که جلسات بحث گروهی برگزار میکنند، استاد مناسب خودتان را پیدا کنید. هماهنگی های بعدی توسط استاد و پشتیبانی انجام خواهد شد.

همچنین تیکا بهترین اساتید زبان فرانسه را برای آموزش مکالمه فرانسه به شما پیشنهاد می‌کند.

پیش نیاز ثبت نام در دوره بحث آزاد آنلاین

برای ثبت نام شما باید ابتدا هدف و سطح خودتان را مشخص کنید. برخی کلاس های بحث آزاد با موضوعات اجتماعی برای زبان آموزان آیلتس بسیار مفیدتر خواهند بود. کلاس های فری دیسکاشن با موضوعات آشنایی با کشورها یا تحلیل یک داستان کوتاه میتوانند برای زبان آموزان سطح مبتدی تا متوسط جذاب باشند.

آمادگی برای اسپیکینگ آیلتس

معمولا اطلاعات مربوط به موضوع، کلمات کلیدی و برخی از سئوالاتی که در جلسه مطرح میشوند از قبل برای زبان آموزان ارسال میشود. هر زبان آموز میتواند از قبل درمورد موضوعات ارائه شده فکر و دلایل خود را آماده کند. با توجه به هدف کلاس بحث آزاد، ممکن است منیجر تصمیم بگیرد سئوالات یا موضوعات جدیدی نیز مطرح کند!

برای مثال در کلاس های آمادگی برای آیلتس، ممکن است استاد از هر کدام از شما بخواهد به زبان انگلیسی درمورد موضوع خاصی صحبت کنید. و مانند آزمون آیلتس، هر کدام از شما تنها یک یا دو دقیقه برای آماده کردن طرح مکالمه خود زمان خواهید داشت.

مزایای کلاس های بحث آزاد انگلیسی

در کلاس های بحث آزاد، شما اعتماد به نفس صحبت کردن را به دست می آورید. این امر همچنین برای زبان آموزانی که با مطالعه شخصی زبان یاد میگیرند حیاتی است. زبان قبل از هر چیز یک مهارت ارتباطی است که برای یادگیری آن بهتر است روی خودتان حساب باز کنید.

همچنین شما میتوانید دایره لغات و اطلاعات عمومی خودتان را در یک بحث گسترش دهید. زیرا هر یک از شرکت کنندگان معمولا هنگام صحبت کردن از لغاتی استفاده میکنند که برای بقیه تازگی دارد. حتی اگر با معنای این لغات آشنا باشید، باز هم به کار بردن آن ها در یک بحث باعث میشود با کاربرد آن بهتر آشنا شوید.

هزینه شرکت در کلاس گروهی مکالمه آزاد

هزینه ثبت نام هر جلسه برای هر فرد بسته به سطح کلاس، بین 20-50 هزارتومان خواهد بود. توجه داشته باشید که در صورت ثبت نام در یک دوره چند جلسه ای، هزینه نهایی به صورت مجموع جلسات محاسبه خواهد شد.

ثبت نام در کلاس فری دیسکاشن آنلاین تیکا

در این دوره ها شما میتوانید برای یک یا چند جلسه کلاس بحث آزاد رزرو کنید. در این کلاس ها شما با زبان آموزان بزرگسالی که هم سطح شما باشند گروهبندی میشوید.

استاد به هر یک از زبان آموزان یک بازخورد و فیدبک درمورد مکالمه او ارائه میکند. این بازخورد میتواند در قالب توضیحات شفاهی در طول کلاس باشد. در غیر این صورت، یک بازخورد کتبی یا صوتی برای هر یک از زبان آموزان ارسال خواهد شد.

این دوره ها میتوانند به عنوان مکمل دوره آموزش زبانی که در آن شرکت میکنید نیز در نظر گرفته شوند. در صورتی که در حال حاضر در حال شرکت در یک دوره جنرال انگلیش هستید، یا برای آزمون خاصی آماده میشوید، با استاد خود مشورت کنید. استاد زبان شما میتواند درمورد شرکت در یک جلسه بحث آزاد به شما مشاوره لازم را بدهد تا بهترین دوره را انتخاب کنید.

همچنین برای شرکت در بحث آزاد میتوانید از پشتیبان تیکا نیز مشورت بگیرید. کلاس فری دیسکاشن آنلاین برای زبان های دیگر نیز در فرصت های ممکن و مناسبت هایی مختلف تدارک دیده میشود. برای ثبت نام در کلاس بحث آزاد زبان آلمانی یا ترکی استانبولی، برای پشتیبان پیام بگذارید.