فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
الهام مایل
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا96 زبان آموز / 463 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:195 هزار تومان
علی قاسمی نژاد
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا74 زبان آموز / 407 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:1 هزار تومان
هزینه هر جلسه:75 هزار تومان
امیرحسین صالحی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا33 زبان آموز / 75 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
پرنی هایراپتیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا77 زبان آموز / 243 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:180 هزار تومان
مهران ملک سعیدی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا30 زبان آموز / 174 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:52 هزار تومان
وحید اشرفی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا7 زبان آموز / 21 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
پگاه امیریان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا8 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:120 هزار تومان
شقایق کمالی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:25 هزار تومان
هزینه هر جلسه:120 هزار تومان
علی اسدزاده
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا145 زبان آموز / 456 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:99 هزار تومان
فائزه عدالتیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا97 زبان آموز / 845 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:80 هزار تومان
...

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در سفر

وقتی به کشوری سفر می‌کنید که زبان مادری شما در آنجا کاربردی ندارد، برای رفع نیازها و برقراری ارتباط لازم است زبان آن منطقه را یاد بگیرید. علاوه بر این یکی از اهداف سفر برقراری ارتباط با فرهنگ‌های مختلف است که این هدف جز از طریق یادگیری زبان، بدست نمی‌آید. 

سامانه آموزش زبان آنلاین تیکا، بهترین اساتید را برای آموزش زبان انگلیسی در سفربه شما پیشنهاد می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

منابع یادگیری اصطلاحات لازم برای سفر

علاوه بر کتاب های موجود، میتوانید از وبسایت ها و سوشال مدیا استفاده کنید. برای مثال سایت تریپ ادوایزر یا trip advisor میتواند نمونه های بسیار خوبی به شما ارائه کند. در این سایت شما مطالبی که توسط مسافران درمورد جاذبه های گردشگری نوشته شده اند را به زبان انگلیسی بخوانید.

برای آشنایی با تکنیک های یادگیری بیشتر میتوانید از اساتید زبان انگلیسی عمومی کمک بگیرید. شما میتوانید برنامه سفرتان را با استاد در میان بگذارید تا آموزش هایی که دریافت می کنید برای شما کاملا مفید باشند.

تیکا همچنین برای آموزش فرانسه در سفر بهترین اساتید و دوره‌ها را در نظر دارد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

لیست اصطلاحات پرکاربرد انگلیسی در مسافرت

این عبارات معمولا شامل جملات و لغات مربوط به پرسیدن آدرس، تایید بلیط و ... میشود. این سوالات معمولا با کلمات پرسشی wh شروع می شوند. در دوره ها و مجموعه های آموزش انگلیسی در سفر، معمولا لیستی از این موارد به زبان آموزان داده میشود تا آن ها را حفظ کنند. نمونه هایی از عبارات پرکاربرد در مسافرت به شرح زیر هستند:

Can you speak English?

آیا میتوانید انکلیسی صحبت کنید؟

yes I can speak a little English.

بله من میتوانم کمی انگلیسی صحبت کنم.

How can I help you?

چطور میتوانم کمکتان کنم؟

where can I take a taxi?

از کجا میتوانم تاکسی بگیرم؟

where is the bathroom?

سرویس بهداشتی کجاست؟

How can I get to the hotel?

چطور میتوانم به هتل بروم؟

و...

البته این عبارات برای گفت و گوهای بسیار ابتدایی کاربرد دارند. اگر میخواهید بیشتر با افراد اطراف خود ارتباط برقرار کنید، باید دایره لغات خود را گسترش دهید.

مکالمات ضروری در فرودگاه و هتل

برای یاد گرفتن مکالمات ضروری در هتل نیز میتوانید از منابع موجود در اینترنت، کتاب ها و کلاس های آمادگی برای انگلیسی عمومی استفاده کنند. شما میتوانید برای پیدا کردن آمادگی بیشتر در سایت های مربوط به هتل و رزرو آنلاین بلیط جست و جو کنید. این مرحله معمولا توسط آژانس های مسافرتی انجام میشود. اما در صورت آشنایی با زبان انگلیسی، میتوانید این مرحله را خودتان انجام دهید و در هزینه ها هم صرفه جویی کنید.

مکالمات انگلیسی برای سفر به کشورهای مختلف

در محیط های شهری شما معمولا با افراد بیشتری که به زبان انگلیسی آشنا باشند برخورد خواهید داشت. به خصوص در کشورهای اروپایی که اکثر جمعیت جوان بر زبان انگلیسی مسلط هستند. برای مثال در مسافرت به هلند یا آلمان شما میتوانید همه نیازهای خود را با صحبت به زبان انگلیسی برطرف کنید. همچنین در کشورهایی مانند آفریقای جنوبی نیز زبان انگلیسی یکی از زبان های رسمی محسوب میشود.

در کشورهایی همچون مصر یا یونان نیز به علت اینکه یکی از مقاصد اصلی گردشگران هستند، عده زیادی از مردم با زبان انگلیسی آشنایی دارند.

در کشورهای آسیایی همچون هند نیز تعداد زیادی از مردم به زبان انگلیسی مکالمه میکنند. در کشورهای آمریکای شمالی و استرالیا که کشورهای صنعتی با جاذبه های طبیعی بسیارند، زبان انگلیسی یک زبان رسمی است.

مکالمات دوستانه با مردم محلی

برای اینکه کمی بیشتر به اکتشاف و ماجراجویی در کشورهای دیگر بپردازید، باید به مکالمه به زبان انگلیسی تسلط بیشتری داشته باشید. انگلیسی در سفر میتواند شامل سر فصل های مکالمه دوستان نیز بشود. در صورتی که زمان بیشتری در اختیار دارید، میتوانید از استاد زبان خودتان بخواهید این موارد را نیز در برنامه درسی شما بگنجاند.

با یاد گرفتن اصول مکالمه میتوانید درمورد علایق و ویژگی های شخصیتی خودتان و دیگران بحث کنید. درمورد تفاوت های فرهنگی یاد بگیرید و افق های دید خودتان را گسترش بدهید.

منابع یادگیری زبان انگلیسی در سفر

برای آموزش مکالمه انگلیسی درسفر، از منابع مختلف از جمله کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی معتبر، کتاب‌های صوتی، وب‌سایت‌های آموزش زبان انگلیسی ، اپلیکیشن‌های زبان انگلیسی و ... می‌توان استفاده کرد. از جمله این منابع می‌توان به کتاب‌های آموزش مکالمه انگلیسی برای سفر و یا آموزش مکالمه انگلیسی برای سفر اشاره کرد.

کلاس زبان فشرده برای جهانگردان در تیکا

برای افرادی که توقف کوتاهی در هر کشور خواهند داشت، یادگیری نکات لازم برای پیدا کردن مسیر و روش های حل مسئله ضروری تر خواهد بود. شما میتوانید این اطلاعات را در کلاس های خصوصی بیاموزید. همچنین اگر زمان کمی در اختیار دارید، نگران نباشید. دوره های فشرده و آنلاین تیکا به شما کمک می کند هم در زمان خودتان صرفه جویی کنید. کافی است پس از رزرو یک جلسه آزمایشی و دریافت مشاوره از استاد، روز ها و ساعت هایی که برای شما مناسب است را مشخص کنید.

طول دوره آموزش زبان انگلیسی در سفر فشرده

طول دوره کاملا بستگی به تعیین سطح اولیه شما توسط استاد دارد. یک دوره آموزش تلفظ زبان انگلیسی که از سطح صفر شروع شود، معمولا 30 جلسه طول میکشد. بعد از این 30 جلسه شما در سطح مبتدی خواهید بود. در این سطح شما قوانین اساسی را میدانید.

سطح مبتدی تا پیش متوسط نیز 30 جلسه طول میکشد.

سطح پیش متوسط تا متوسط نیز 30 جلسه طول میکشد. 

سطح متوسط تا فرا متوسط نیز معمولا 30 جلسه طول میکشد. در این مدت شما میتوانید تلفظ انگلیسی کلمات و جملات را تمرین کنید. علاوه بر این شما تفاوت لهجه ها را به خوبی توجه شوید.

هزینه آموزش زبان انگلیسی در سفر فشرده

هزینه کلاس های زبان توسط خود اساتید مشخص میشود.در تیکا استاتید با تخصص های مختلف از جمله آموزش زبان به کودکان، بزرگسالان و آمادگی آزمون ها فعال هستند. در صورتی که زبان آموز قصد رزرو کلاس ها و پرداخت بیش از پنج جلسه را به صورت رزرو یکجا داشته باشد، شامل تخفیف میشود.

هزینه هر جلسه کلاس انگلیسی برای مسافرت و مکالمات ضروری بین 45-70 هزار تومان خواهد بود. 

برای یادگیری مکالمات خاص و کلاس انگلیسی برای سفر پیشرفته هزینه کلاس های خصوصی بین 50-90 هزارتومان خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

رزرو کلاس با بهترین استاد زبان انگلیسی در سفر

به‌منظور رزرو کلاس با استاد مناسب خودتان، به اطلاعات موجود در پروفایل استاد توجه کنید. درنظرگرفتن تخصص‌های ذکر شده و نظرات سایر زبان‌آموزان به شما کمک می‌کند انتخاب بهتری داشته باشید. بعد از گذراندن یک جلسه آزمایشی که به‌صورت رایگان یا با هزینه اندکی برگزار می‌شود، شما می‌توانید از گزینه‌های رزرو پنج و یا ده جلسه برای رزرو ادامه جلسات استفاده کنید و از تخفیف بهره‌مند شوید.