فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
مینا مولایی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا60 زبان آموز / 327 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
مریم پارسه
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا184 زبان آموز / 2987 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:30 هزار تومان
هزینه هر جلسه:190 هزار تومان
امیر حسین نصرآبادی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
سعید تیموریان مطلق
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:350 هزار تومان
هزینه هر جلسه:700 هزار تومان
یگانه افشاری زاد
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا3 زبان آموز / 3 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
امیرحسین زنجانی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا12 زبان آموز / 11 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:95 هزار تومان
وحید اشرفی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا7 زبان آموز / 21 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
رضا قلیزاده
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا3 زبان آموز / 13 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:280 هزار تومان
رضا جولائی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا6 زبان آموز / 5 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
اسماعیل رضاپور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا5 زبان آموز / 25 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:30 هزار تومان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان

انتخاب بهترین موسسه آزمون ماک آیلتس

کیفیت آزمون ماک باید قابل مقایسه با آزمون اصلی باشد. شما میتوانید به این منظور نظرات متقاضیان قبلی موسسه را جویا شوید. برگزارکنندگان شناخته شده آزمون ماک آیلتس معمولا پرونده ای از سوابق تدریس خود را به شما ارائه میکنند. شما همچنین میتوانید با خواندن نظرات شرکت کنندگان قبلی برای استاد برگزار کننده، درک بهتری از کیفیت آزمون به دست بیاورید.

آزمون آیلتس واقعی در دو مرحله انجام میشود: مرحله اول مهارت های درک مطلب خواندنی، شنیداری و نوشتاری را ارزیابی میکند. سپس مهارت های گفتاری شما با چند روز فاصله در مرحله دوم مورد سنجش قرار میگیرند.

در دوران شیوع کرونا، آزمون آیلتس همچنان به صورت حضوری برگزار میشود. پوشیدن ماسک در طول آزمون برای متقاضیان و ممتحنین ضروری است. در بخش مکالمه، وجود ماسک و پوشیده بودن صورت ممکن است گرفتن ارتباط را کمی برای شما دشوار کند. دقت کنید که کلمات و جملات را کاملا صحیح تلفظ کنید زیرا ممتحن نمیتواند با دیدن لب های شما تلفظ ها را بهتر متوجه شود.

آزمون های ماک یا شبیه سازی شده هم ممکن است بسته به برگزار کننده در یک یا دو مرحله برگزار شوند. معمولا حتی اگر دو بخش آزمون ماک آیلتس در یک روز برگزار شوند، بین آن ها به شما زمانی برای استراحت داده میشود.

محل برگزاری آزمون های شبیه سازی شده

در صورتی که مایلید در یک آزمون ماک حضوری شرکت کنید، محل برگزاری را با دقت انتخاب کنید. در حال حاضر در شهر تهران، کرج، مشهد، شیراز و اصفهان مراکز برگزاری آزمون ماک آیلتس وجود دارند. شرایط و تاریخ های برگزاری این آزمون ممکن است تحت تاثیر شرایط کووید-19 تغییر کرده باشد.

نزدیک بودن مرکز آزمون به شما یک نکته مثبت محسوب میشود. در صورتی که محل آزمون ماک آیلتس با محل زندگی شما فاصله زیادی دارد، حتما زودتر راه بیفتید تا هنگام رسیدن به محل فرصت استراحت داشته باشید و نگران از دست دادن زمان نباشید.

در صورتی که در آزمون شبیه سازی شده آنلاین شرکت میکنید، از سالم بودن تجهیزات خود و برقراری اتصال اینترنت اطمینان حاصل کنید.

تاریخ برگزاری آزمون ماک آیلتس

آزمون های ماک معمولا هر ماه یک بار برگزار میشوند. شما میتوانید با بررسی تقویم اساتیدی که ممتحن آزمون ماک هستند، تاریخی که مناسب شماست را انتخاب کنید.

تاریخ برگزاری آزمون های ماک آیلتس تیکا در صورت ثبت نام به اطلاع شما رسانده میشود. با توجه به ارتباط سامانه آموزش زبان تیکا با چند مرکز برگزاری آزمون ماک، شما امکان شرکت در تاریخ های مختلف را خواهید داشت.

چگونه در آزمون ماک رایگان شرکت کنم؟

بسیاری از سایت های آموزش زبان انگلیسی و آمادگی برای آیلتس به شما امکان شرکت کردن در آزمون های ضبط شده را میدهند. در آزمون های آنلاین، بیشتر تمرکز روی دو مهارت درک خواندنی یا reading و درک شنیداری یا listening خواهد بود. برای بخش رایتینگ و اسپیکینگ شما میتوانید با موضوعات مربوطه آشنا شوید. به طور کلی توضیه میشود از این وبسایت ها قبل از شرکت در آزمون اصلی برای آشنا شدن با قالب سئوالات استفاده کنید. اما برای شرکت در بخش رایتینگ و لیسنینگ، باید از خدمات مجزا یا آزمون های ماک حضوری استفاده کنید.

به طور کلی از حفظ کردن سئوالات و جواب ها خودداری کنید! حتی اگر این کار باعث شود در آزمون های ضبط شده و رایگان که آزمون گیرنده انسانی دخیل نیست نمره بهتری بگیرید. چون در نهایت شما با یک آزمون گیرنده انسانی سر و کار خواهید داشت. بسیاری از آزمون گیرندگان نسبت به این موارد حساس هستند.

هزینه آزمون ماک در سال جدید

هزینه آزمون های ماک آیلتس از 200 تا 600 هزارتومان متغییر است. هزینه آزمون با توجه به نوع آن تعیین میشود. عواملی که تعیین کننده قیمت آزمون های شبیه سازی شده هستند عبارتند از: نوع آزمون مد نظر شما (جنرال یا آکادمیک). در صورتی که آزمون ماک شما همراه با دو جلسه تکمیلی برای آنالیز نتایج باشد، هزینه آزمون بیشتر خواهد بود.

برای ثبت نام در آزمون ماک آیلتس تیکا میتوانید شرایط خود را برای پشتیبان ارسال کنید.

ثبت نام در دوره های آموزش آیلتس آنلاین تیکا

با ثبت نام در دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی تیکا، شما ابتدا در یک جلسه تعیین سطح میشوید و مشاوره دریافت میکنید. همچنین پرداخت هزینه ها برای رزرو های پنج و ده جلسه ای با تخفیف انجام میشود. پرداخت ها از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و به صورت امن انجام میشود. همچنین در صورتی که به هر علتی زبان آموز یا استاد امکان ادامه کلاس ها را نداشته باشند، هزینه محفوظ در حساب کاربری آن ها باقی میماند.

تیکا همچنین برای آمادگی آزمون تافل دوره‌های ویژه با بهترین اساتید زبان انگلیسی برگزار می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید. همچنین می‌توانید از صفحه اساتید این آزمون، استاد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

طول دوره  و کلاس آمادگی Ielts تیکا

پاسخ این سئوال کاملا به شرایط شما بستگی دارد، و همچنین نمره ای که هدف شماست. در صورتی که پایه زبان انگلیسی شما قوی باشد و نمره 6.5 برای شما کافی باشد، میتوانید ظرف کمتر از شش ماه مطالعه به هدف خودتان برسید.

در صورتی که هنوز به سطح بالای متوسط نرسیده باشید، شاید لازم باشد قبل از شروع کلاس های تکنیک های آیلتس چند ماه روی مهارت های عمومی خود تمرکز کنید.

همچنین در صورتی که هدف شما گرفتن نمره 8 یا بالاتر در آزمون آیلتس آکادمیک باشد، بهتر است حداقل یک سال زمان برای آمادگی حود صرف کنید.

هزینه کلاس آمادگی Ielts تیکا

هزیه کلاس های آیلتس نیز به نمره هدف شما بستگی دارد. به طور کلی هزینه کلاس های آمادگی برای آزمون آکادمیک کمی از آزمون جنرال بیشتر هستند. همچنین در صورتی که متقاضی کلاس های فشرده باشید، ممکن است نیاز باشد در خصوص هزینه با استاد خودتان به توافق برسید.

به طور کلی هزینه کلاس خصوصی آنلاین آمادگی برای آیلتس جنرال با نمره هفت،  55-100 هزارتومان است.

در صورتی که قصد گرفتن آیلتس آکادمیک با نمره بالای هفت داشته باشید، هزینه هر جلسه بین 80-160 هزارتومان خواهد بود.