فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
حامد ابهری
حامد ابهری
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:190 هزار تومان
کیمیا نباتی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا53 زبان آموز / 423 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:195 هزار تومان
مژگان رضایی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا59 زبان آموز / 313 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
کامیار بنی سپهر
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا14 زبان آموز / 25 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
فاطمه یزدانی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا115 زبان آموز / 643 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
امیرحسین زین الدینی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا46 زبان آموز / 117 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
فاطمه راستگو
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا12 زبان آموز / 40 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
سینا عبدی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:190 هزار تومان
امید دژکامه
امید دژکامه
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:280 هزار تومان
زهرا علی رحیمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان

منابع کنکور زبان و منابع زبان کنکور کدامند؟

برای هر دو دفترچه سئوالات عمومی آموزش زبان انگلیسی و سئوالات تخصصی، منبع اصلی کتاب درسی است. کتاب های درسی در سال های اخیر تغییر کرده اند. در صورتی که دانش آموز نظام قدیم بوده اید توصیه میشود کتاب های جدید را مطالعه کنید. خوشبختانه موضوع دشوارتری به کتاب های درسی اضافه نشده است. بیشتر تغییرات در زمینه نحوه آموزش مهارت های زبان انکلیسی و موضوعات درسی هستند.

منابع بعدی شما برای آمادگی، تست های کنکور سال های گذشته هستند. با دقت بخش زبان انگلیسی کنکور را آنالیز کنید. به مرور و بعد از تست زنی کافی، شما با قالب سئوالات آشنایی بیشتری پیدا خواهید کرد. به کمک آموزش زبان انگلیسی برای کنکور، شما میتوانید درصد بالاتری بگیرید. البته این به این معنا نیست که سئوالات کنکور بدون دانش زبانی و با کمک فرمول های تکرار شونده قابل پیشبینی هستند! بلکه شما باید حتما دانش پایه خود از زبان انگلیسی را تقویت کنید.

به علاوه، هر چند سال یکبار مدل سئوالات کنکور تا حدی تغییر میکند. شما باید در درجه اول برای پاسخگویی به اطلاعات خود تکیه کنید. اما آشنا بودن با قالب کلی سئوالات باعث میشود سریع تر از مرحله درک پرسش عبور کنید.

چگونه قسمت زبان انگلیسی کنکور را 100 بزنم؟

تکرار و تمرین راز رسیدن به هدف است. برای رسیدن به درصد 100، کافیست دانش زبان انگلیسی شما در قیمت مهارت خواندن یا reading معادل سطح متوسط B1 باشد. شما لازم نیست حتما عالی باشید یا در حد آمادگی برای آزمون آیلتس به زبان انگلیسی مسلط شوید. بیشتر روی تقویت مهارت درک مطلب و گرامر خود تمرکز کنید. لغات ضروری زبان انگلیسی و روش های تندخوانی خود را تقویت کنید.

بهترین راه برای پیشرفت در زمینه کنکور زبان

شرکت در آزمون های آزمایشی روش مناسبی برای محک زدن خودتان است. همچنین یکی از سئوالات مهم داوطلبان کنکور این است که سطح من در مقایسه با بقیه خوب است یا بد؟ با شرکت در آزمون های آزمایشی در کنار دوره های آموزش زبان انگلیسی کنکور به شما کمک میکند درک نسبی از جایگاه خود در مقایسه با بقیه به دست آورید.

در دوره های آموزش زبان انگلیسی کنکور تیکا، روی همه این مهارت ها تمرکز میشود. در کنار مهارت های کنکور، شما میتوانید با مهارت های مکالمه زبان انگلیسی یا speaking، گوش دادن یا listening، نوشتن یا writing نیز کار کنید. ما شما را نه تنها برای زبان انگلیسی کنکور، بلکه برای تحصیل در مقاطع بالاتر و به دست آوردن شغل خوب نیز آماده میکنیم.

آموزش زبان انگلیسی برای کنکور در تیکا

بسیاری از اساتید سامانه آموزش زبان تیکا خود در رشته های زبان انگلیسی تحصیل کرده اند. با توجه به تجربه اساتید در زمینه تدریس میتوانید بهترین استاد را برای خود انتخاب کنید. در صورتی که برای کنکور منحصرا زبان آماده میشوید، توصیه ما به شما این است که از اساتیدی که در رشته های زبان دانشگاه سراسری تحصیل کرده اند کمک بگیرید.

در صورتی که مایل به ادامه تحصیل در رشته های دیگر هستید و به درصد بالای زبان نیاز دارید نیز میتوانید از کمک اساتید تیکا استفاده کنید.

ابتدا با رزرو یک جلسه آزمایشی و تعیین سطح، هدف خود را مشخص کنید. جلسه آزمایشی بسته به استاد رایگان است یا با هزینه جزئی برگزار میشود. در این جلسه که یک کلاس خصوصی و تصویری در سامانه Big Blue Button است، استاد به شما مشاوره لازم را ارائه خواهد داد و منابع را به شما معرفی میکند.

تیکا همچنین بهترین اساتید را برای کلاس زبان دبیرستان در نظر دارد که می‌توانید از صفحه اساتید زبان دبیرستان، استاد مورد نظر را انتخاب و یا برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره آمادگی برای زبان انگلیسی کنکور تیکا

شما بسته به سطح اولیه خود، به حدود 40-70 جلسه آموزشی برای دستیابی به بهترین نتیجه در زبان انگلیسی کنکور نیاز دارید.

هزینه دوره آمادگی برای زبان انگلیسی کنکورتیکا

هزینه هر جلسه کلاس تقویتی زبان انگلیسی کنکور بین 30-48 هزارتومان است.

شما میتوانید از گزینه های رزرو پنج جلسه و ده جلسه ای استفاده کنید تا شامل تخفیف شوید. در صورتی که در طول دوره در کنکورهای آزمایشی شرکت کنید و رتبه مورد نظر خود را دریافت کنید، از سمت آموزشگاه تیکا به شما تخفیف تشویقی ویژه تعلق خواهد گرفت.