فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
هندیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

اهمیت و ضرورت یادگیری مصاحبه هندی

اقتصاد هند چهارمین اقتصاد بزرگ جهان است. هند با رشد اقتصادی متوسط ۸ درصد طی ۸ سال گذشته به یک قدرت اقتصادی تبدیل شده است. اگر روزی، نام هند فقر و تنگدستی را به یاد می‌آورد، اکنون پیشرفت‌های اقتصادی و رنسانس علمی این کشور توجه همگان را به خود جلب کرده است. مدت‌ها است که سرمایه‌گذاری‌های عظیم خارجی در این کشور امری عادی به شمار می‌آید و فروش کالاهای هندی در بازارهای جهان به‌شدت افزایش‌یافته است. باتوجه‌به این پیشرفت درخواست کار در کشور هند از سمت افراد غیربومی متخصص نیز روزبه‌روز در حال افزایش است. اگر شما به دنبال کار بین‌المللی در هند هستید باید در ابتدا از آموزش مکالمات تجاری هندی و مصاحبه هندی برای کار در این کشور سربلند بیرون آیید.

چگونه یک مصاحبه هندی را با موفقیت پشت سر بگذاریم؟

برای یادگیری زبان هندی جهت مصاحبه هندی، شما باید انواع اصطلاحات مرتبط را یاد بگیرید. حتی پیشرفته‌ترین زبان‌آموزان هندی به دلیل این که نمی‌توانند سؤالات خاصی را درک کنند و همچنین روش خاصی که مصاحبه‌گر سؤالات را مطرح می‌کند، دچار مشکل می‌شوند و فرصت‌ها را از دست می‌دهند. اگر می‌خواهید شغل موردعلاقة خود را در یک شرکت هندی به دست آورید، باید آمادگی لازم را داشته باشید. این به معنای فراتر از تحقیق در مورد شرکت است، بلکه بدان معنی است که چه چیزی ممکن است از شما پرسیده شود، چگونه پاسخ دهید و چگونه رفتار کنید. شما می‌توانید به کمک یک استاد زبان برای این کار آماده شوید. اساتیدی که در زمینة مکالمة زبان هندی فعالیت می‌کنند جهت آمادگی برای مصاحبه هندی و آموزش نوشتن روزمه هندی نیز می‌توانند به شما کمک کنند.

منابع آموزش مکالمه هندی مصاحبه

مثل هر زبان دیگری یادگیری زبان هندی با تکنیک‌های مختلف اصولی بسیار آسان‌تر می‌شود. تنها چیزی که نیاز دارید، فداکاری، تعهد زمانی و از همه مهم‌تر روشی صحیح برای یادگیری است. در ایران مؤسساتی که به آموزش هندی می‌پردازند بسیار کم هستند؛ بنابراین پیشنهاد ما به شما داشتن یک معلم خصوصی برای یادگیری کامل این زبان جهت مصاحبه هندی است. سایت‌های معتبری نیز در این زمینه وجود دارد که اطلاعات مفیدی در اختیار شما می‌گذارد. در ادامه به معرفی آنان می‌پردازیم. همچنین شما می‌توانید از فیلم‌های بسیار زیادی که در یوتیوب آپلود شده است نیز کمک بگیرید.

  1. 1. https://www.michaelpage.co.in/advice
  2. 2. https://www.joinindiannavy.gov.in
  3. 3. https://www.indeed.com/career-advice/interviewing

در تیکا می‌توانید جهت آموزش مصاحبه کاری هندی استاد خود را یافته و از منابع پیشنهادی ایشان استفاده نمایید.

دوره آمادگی برای مصاحبه هندی تیکا

تیکا برای افراد متقاضی کار در هند و آموزش مصاحبه کاری هندی جلسات آنلاین جهت آمادگی برگزار می‌نماید. باتوجه‌به زمان پیشنهادی شما در ابتدا یک جلسه رایگان یا با هزینه اندک برای شما رزرو می‌گردد. در صورت تمایل می‌توانید کلاس‌ها را ادامه داده و این مهارت را به‌خوبی یاد بگیرید. این مهارت در بسیاری از سامانه‌های آموزش زبان‌های خارجی در حال حاضر موجود نیست. در تیکا این مهارت در کنار آموزش رزومه‌نویسی و مکالمه هندی در قسمت مهارت بیزینس هندی برای شما زبان‌آموزان عزیز قرار گرفته است. دوره‌های تیکا به‌صورت کامل خصوصی و تک‌نفره برگزار می‌شود. همچنین برنامه‌ریزی کلاس‌ها بر اساس نیازها، زمان و روزهای موردنظر شما طراحی خواهد شد.

تیکا علاوه بر این جهت آمادگی برای مصاحبه شغلی سوئدی بهترین اساتید را به شما معرفی می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره کلاس آمادگی برای مصاحبه به زبان هندی تیکا

طول دوره مصاحبه هندی متناسب با سطح زبان هندی شما و روش تدریس استاد متفاوت خواهد بود. به طور متوسط برای فردی که سطح زبان هندی متوسط دارد، به حدود 15 جلسه کلاس آنلاین نیاز می‌باشد.

هزینه دوره کلاس آمادگی برای مصاحبه هندی تیکا

هزینه کلاس‌های آمادگی مصاحبه باتوجه‌به سطح شما، میزان تخصص استاد، شرایط و استعداد شما مشخص می‌شود. هزینه این کلاس‌ها در تیکا از مبلغ 70 هزار تومان شروع شده و تا مبلغ 270 هزار تومان، متغیر است. با رزرو دوره‌ها به‌صورت پکیج و ترمیک می‌توانید از تخفیفات تیکا هم بهره‌مند شوید. برای اطلاع از سایر تخفیفات با پشتیبانی در تماس باشید.

 انتخاب بهترین استاد زبان هندی تیکا

تیکا با تدریس خصوصی زبان و در اختیار داشتن بهترین اساتید زبان هندی، بهترین متدها و منابع یادگیری زبان هندی را به شما ارائه می‌دهد. برای شروع یادگیری زبان هندی و همچنین یادگیری نحوه مصاحبه کاری هندی، می‌توانید با یک جلسه آموزشی رایگان یا با هزینه بسیار کم مدرس موردنظر خود را یافته و یادگیری این زبان و مهارت‌های کسب کار آن را شروع کنید. همچنین شما بعد از انتخاب مهارت موردنظر خود در تیکا می‌توانید ویدئوهای ضبط شده از اساتید جهت آشنایی با نحوه تدریس و تجربه کاری او را مشاهده فرمایید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.