فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
هندیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
لیلا قاسمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا60 زبان آموز / 102 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:195 هزار تومان

کلاس free discussion هندی  چیست؟

همان طور که گفتیم یکی از روش های موثر تقویت زبان هندی ، شرکت در کلاس های فری دیسکاشن زبان هندی است. معمولا کلاس های مکالمه آزاد هندی، با حضور یک مدیر یا استاد زبان هندی برگزار می شود . همچنین در این کلاس ها معمولا اکثر زبان آموزان از یک سطح زبان برخوردار می باشند.

چرا باید در دوره های مکالمه آزاد زبان هندی شرکت کنیم؟

دلایل زیادی برای یادگیری زبان هندی وجود دارد. یکی از دلایل یادگیری این زبان، مهاجرت به هندوستان و شرکت در دانشگاه های معتبر این کشور می باشد. از این رو شرکت در دوره های مکالمه آزاد زبان هندی یکی از بهترین روش ها برای تقویت زبان هندی است. زبان ‌آموزان هندی اکثرا استرس مکالمه سفارت و ... را دارند و به دنبال یک دوره برای تقویت مکالمه هندی هستند. از این رو سامانه آموزش زبان تیکا با مجرب ترین اساتید دوره مکالمه آزاد هندی را برگزار می کند.

چگونه می توانیم مکالمه ی هندی خود را تقویت کنیم؟

شما به آسانی می توانید با برنامه ریزی منظم و انجام تمارین روتین، به راحتی به مکالمه هندی مسلط شوید. معمولا در کلاس های هندی اکثر آموزشگاه ها، آموزش زبان هندی با آموزش مکالمه هندی ساده و روزمره شروع می شود. با تکرار این عبارات در زندگی روزمره، شما کم کم اعتماد به نفس استفاده از آن ها را پیدا خواهید کرد.

منابع یادگیری و بهبود مهارت گفتاری زبان هندی

  • کتاب Berlitz Hindi in 60 Minutes
  • کتاب Colloquial Hindi
  • کتاب Colloquial Urdu
  • کتاب Hindi Tutorial for Beginners (Russian)
  • مجموعه Hindi Urdu Bol Chaal A Beginners
  • مجموعه صوتی Pimsleur Comprehensive Hindi
  • مجموعه صوتی Pimsleur Hindi
  • فیلم ها و سریال های هندی با زیر نویس فارسی
  • پادکست های هندی

 

 آمادگی برای مهارت اسپیکینگ در آزمون زبان هندی

در دوره‌ های مکالمه آزاد هندی اطلاعات مربوط به موضوعات مهم، کلمات کلیدی و... در امتحان مطرح می شوند برای زبان آموزان ارسال می شود. هر زبان آموز می تواند پیش از شروع آزمون در مورد موضوعات ارائه شده فکر و خود را آماده کند. برای مثال در کلاس های آمادگی برای آزمون زبان هندی، ممکن است اساتید تیکا از هر کدام از شما بخواهد به زبان هندی درمورد موضوع خاصی صحبت کنید. این کار موجب بهبود و ایجاد اعتماد به نفس گفتار شما به زبان هندی می شود.

ثبت نام در کلاس فری دیسکاشن هندی آنلاین تیکا

در دوره های free discussion هندی شما می توانید برای یک یا چند جلسه کلاس بحث آزاد هندی رزرو کنید. در این کلاس ها شما با زبان آموزان بزرگسالی که هم سطح شما باشند گروه بندی می شوید. استاد در کلاس های فری دیسکاشن هندی به هر یک از زبان آموزان یک بازخورد درمورد مکالمه او ارائه می کند. این بازخورد می تواند در قالب توضیحات شفاهی در طول کلاس باشد. در غیر این صورت، یک بازخورد کتبی یا صوتی برای هر یک از زبان آموزان ارسال خواهد شد. این دوره می توانند به عنوان مکمل دوره آموزش زبانی که در آن شرکت می کنید در نظر گرفته شوند. کلاس فری دیسکاشن آنلاین برای زبان های دیگر نیز در فرصت های ممکن و مناسبت هایی مختلف تدارک دیده می شود. برای ثبت نام در کلاس بحث آزاد هندی، برای پشتیبان پیام بگذارید.

دوره آموزش تقویت مکالمه هندی در سامانه تیکا

در سامانه آموزش زبان تیکا میتوانید برای تقویت مهارت گفتاری هندی، از کلاس های خصوصی و آنلاین بهره مند شوید. هدف از تقویت مهارت گفتاری، چه شرکت در آزمون زبان باشد، میتوانید در این کلاس ها شرکت کنید. دوره اسپیکینگ هندی امکان برگزاری به صورت کاملا خصوصی و تک نفره را دارا می باشد. برنامه ریزی کلاس ها بر اساس نیازها، زمان و روزهای مورد نظر شما طراحی خواهد شد.

تیکا همچنین در زمینه آموزش مکالمه آزاد سوئدی نیز در کنار شماست. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

هزینه دوره مکالمه هندی تیکا

هزینه یادگیری زبان هندی باتوجه ‌به سطح زبان ‌آموز، میزان تخصص استاد و شرایط و زمان یادگیری مشخص می ‌شود. هزینه کلاس ‌های آنلاین زبان هندی در پلتفرم آنلاین آموزش زبان تیکا از مبلغ  15 هزار تومان شروع شده و تا مبلغ  117 هزار تومان، متغیر است. همچنین شما می توانید پس از گذراندن یک جلسه آزمایشی که به ‌صورت رایگان یا با هزینه اندکی برگزار می‌ شود، از گزینه‌ های رزرو ترمی و چند جلسه ای برای دامه جلسات استفاده کنید. با این کار شما می توانید از تخفیفات تیکا بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایر تخفیفات تیکا با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره مکالمه آزاد هندی در سامانه تیکا

زمان یادگیری زبان هندی، باتوجه ‌به تجربه شما از یادگیری زبان، روش وتکنیک مدرس، و... توسط زبان ‌آموز می‌ تواند مشخص شود. با تیکا و کلاس‌ های آنلاین و خصوصی زبان هندی، یادگیری در سریع‌ ترین زمان ممکن اتفاق می ‌افتد. هر ترم زبان در تیکا بین 10 تا 16 جلسه خصوصی زمان می ‌برد. لازم به ذکر است که کلاس های تیکا به صورت کاملا خصوصی و تنها برای یک نفر برگزار می شود. همچنین هر سطح از A1 تا C1 حدود 50 الی 60 جلسه زمان می ‌برد. در صورت نیاز به مشورت و راهنمایی بیشتر بهتر است تا با مشاورین تیکا تماس بگیرید.

انتخاب استاد برای دوره مکالمه آزاد هندی

در سامانه‌ آموزش آنلاین زبان تیکا شما می توانید با یک جستجوی ساده استاد مورد نظر خود را پیدا کنید. شما این امکان را دارید تا پس از انتخاب استاد در جلسه ی آزمایشی نیز با هزینه ی اندکی شرکت کنید. برای انتخاب استاد برای مکالمه آزاد هندی ، ابتدا زبان هندی را انتخاب و سپس با ورود به صفحه ی اساتید، استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین شما می توانید وارد صفحه‌ ی هر استاد شوید و نظرات سایر زبان ‌آموزان را مطالعه نمایید. توجه به تخصص‌ های عنوان شده و نظرات سایر افراد به شما کمک می ‌کند انتخاب بهتری برای استاد مکالمه آزاد هندی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین تیکا تماس بگیرید.