فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
ایتالیاییحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
توفیق کوچه مشکی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
علیرضا زمان فشمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا95 زبان آموز / 457 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:220 هزار تومان
زهره ضیائی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا5 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان

راه های مرسوم آموزش زبان ایتالیایی

به‌طورکلی حدود 21 میلیون نفر در سراسر جهان به زبان ایتالیایی مسلط می‌باشند. برای آموزش زبان ایتالیایی راه‌های بسیاری وجود دارند که عبارت‌اند از

 1- شرکت در کلاس های آموزش زبان ایتالیایی

کلاس‌های آموزش زبان یکی از متداول‌ترین روش‌های آموزش ایتالیایی است. اکثر افرادی که تمایل دارند تا در زبان ایتالیایی مهارت پیدا کنند، شرکت در کلاس‌های آموزشی تعادل خوبی بین دستور زبان و مهارت‌های شنیداری و گفتاری برای آن‌ها ایجاد می‌کند.
2- کلاس های آنلاین آموزش زبان ایتالیایی
کلاس‌های آنلاین آموزش زبان ایتالیایی یکی دیگر از روش‌های نوین یادگیری است. این اقدام موجب یادگیری بهتر زبان‌آموز می‌شود. همچنین کلاس‌های آموزش زبان ایتالیایی فرصت‌های بیشتری برای تمرین مهارت لیسنینگ ایتالیایی ایجاد می‌کند. این روش آموزشی نتایج بهتر و سریع‌تری را برای زبان‌آموز به ارمغان می‌آورد.

مزایایی استفاده از کلاس های آنلاین زبان ایتالیایی

آموزش آنلاین، پیشرفت زیادی در چند سال گذشته داشته است و تبدیل به یک جایگزین مناسب برای روش‌های سنتی‌تر شده است. این امر برای افرادی که با زمان و هزینه بسیار کمتری می‌خواهند در یادگیری زبان ایتالیایی پیشرفت کنند، گزینهٔ مناسبی خواهد بود. در مقایسه با روش فوق، برنامه‌های آنلاین مبتنی بر اشتراک، همیشه به‌روزرسانی می‌شوند و نیازی به خرید مجدد ندارند.

3- دوره های صوتی و CD-ROMهای آموزش زبان ایتالیایی

برای افرادی که زمان کافی برای شرکت در کلاس‌ها ندارند، سی‌دی‌های آموزش زبان ایتالیایی یک جایگزین عالی است. شما می‌توانید به کمک دوره‌های صوتی، مهارت‌های شنیداری و گفتاری خود را با گوش‌دادن به سی‌دی‌های آموزشی در ماشین تقویت کنید. همچنین شما می‌توانید از کلاس‌های تعاملی بر روی کامپیوترهای شخصی استفاده کنید.

اهمیت یادگیری مهارت شنیداری زبان ایتالیایی

معمولاً در آزمون زبان ایتالیایی، زبان‌آموز باید مهارت‌های متفاوتی را سپری کند. یکی از بخش‌های مهم آزمون زبان ایتالیایی، مهارت شنیداری است. در بخش لیسنینگ ایتالیایی، زبان‌آموز باید بر اساس یک فایل صوتی، جواب سؤالات چهارگزینه‌ای مربوطه را بدهد. همچنین گاهی اوقات ممکن است اطلاعاتی در مورد فایل صوتی به‌صورت نوشته شده به شما ارائه شود. در این حالت زبان‌آموز باید بتواند مهارت خواندن و مهارت لیسنینگ زبان ایتالیایی را با مهارت شنیداری ترکیب کند.

علاوه بر این، در مصاحبه ایتالیایی نیز، برای انجام مکالمه بهتر، شما نیاز دارید تا صحبت‌های فرد مقابل را به درستی بشنوید تا بتوانید مکالمه را ادامه دهید.

روش های تقویت لیسنینگ زبان ایتالیایی چیست؟

یکی از راه‌های مؤثر برای زبان ایتالیایی تقویت لیسنینگ، گوش‌کردن فایل‌های صوتی مناسب سطح زبان می‌باشد. برای دانلود چنین فایل‌هایی شما می‌توانید از بخش بلاگ و دانلود سایت تیکا، کمک بگیرید. علاوه بر این‌ها تماشا کردن فیلم‌هایی به زبان ایتالیایی و بدون زیرنویس به شما کمک زیادی می‌کند. شما می‌توانید به کمک این کارها، دایره لغات خودتان را نیز تقویت کنید. همچنین شما می‌توانید از کلاس‌های آنلاین تقویت زبان ایتالیایی تیکا بهره ببرید. در این حالت مکالمه آنلاین با یک فرد مسلط به زبان ایتالیایی باعث می‌شود مهارت شنیداری شما تقویت شود.

منابع یادگیری و بهبود مهارت شنیداری ایتالیایی

  • کتاب Italian Made Simple از Cristina Mazzoni
  • کتاب Living Language Italian از Living Language
  • کتاب Italian Grammar: Barron,s  از Marcel Danesi
  • پادکست‌های زبان ایتالیایی
  • آهنگ‌های زبان ایتالیایی
  • فیلم به زبان ایتالیایی بدون زیرنویس فارسی

دوره آموزش تقویت لیسنینگ ایتالیایی در سامانه تیکا

در سامانه آموزش زبان تیکا می‌توانید برای تقویت مهارت شنیداری ایتالیایی، از کلاس‌های خصوصی و آنلاین بهره‌مند شوید. هدف از تقویت مهارت شنیداری، چه شرکت در آزمون زبان باشد و چه زندگی و کار در کشورهای ایتالیایی‌زبان، می‌توانید در این کلاس‌ها شرکت کنید.

تیکا همچنین در زمینه آموزش و تقویت لیسنینگ اسپانیایی نیز بهترین اساتید را به شما معرفی می‌کند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

هزینه دوره تقویت مهارت شنیداری ایتالیایی تیکا

درصورتی‌که هدف شما تقویت مهارت شنیداری است لازم است برای هر جلسه بین 90 تا 150 هزار تومان بپردازید. همچنین هزینه کلاس‌های زبان ایتالیایی تیکا از 100 هزار تومان به می‌باشد.

طول دوره مهارت شنیداری تیکا

طول دوره زبان ایتالیایی، بستگی به سطح زبان شما دارد. شما معمولاً می‌توانید در جلسه آزمایشی و بعد از گرفتن مشاوره از استاد تعداد جلسات را تعیین کنید. به‌طورکلی رسیدن از سطح صفر به سطح مبتدی برای زبان آموزانی که به طور منظم در کلاس‌ها شرکت کنند حدود 45 جلسه به طول می‌انجامد. برای رسیدن از سطح مبتدی به متوسط در مهارت لیسنینگ زبان ایتالیایی 50 جلسه کلاس لازم است. سطح متوسط تا پیشرفته نیز حداقل نیازمند 60 ساعت آموزش و تمرین خواهد بود.

انتخاب بهترین استاد مهارت لیسنینگ در تیکا

آموزشگاه آنلاین زبان تیکا با دارابودن اساتید مجرب دوره‌های مختلف زبان ایتالیایی و به‌خصوص دوره لیسنینگ ایتالیایی را برای علاقه‌مندان برگزار می‌کند. برای انتخاب استاد بر طبق فاکتورهای مدنظرتان می‌توانید پس از انتخاب و مهارت مورد نظرتان لیستی از اساتید را مشاهده و با بررسی پروفایل هر یک از آن‌ها و مشاهده ویدئو و نظرات سایر زبان‌آموزان مناسب‌ترین استاد را انتخاب نمایید.