فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
کره ایحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
فاطمه حمزه
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا32 زبان آموز / 273 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:130 هزار تومان
سیده عسل غرضی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا84 زبان آموز / 328 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:7 هزار تومان
هزینه هر جلسه:156 هزار تومان
مریم باقری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:180 هزار تومان
رؤیا خلاصی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا7 زبان آموز / 4 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:30 هزار تومان
هزینه هر جلسه:90 هزار تومان
آرمیتا کیان نیک
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا89 زبان آموز / 704 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
فائزه عدالتیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا107 زبان آموز / 922 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:130 هزار تومان
نازنین کتیرایی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا267 زبان آموز / 496 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:240 هزار تومان
بهاره مرشدی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا41 زبان آموز / 104 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:210 هزار تومان

اهمیت یادگیری مهارت شنیداری زبان کره ای

همان‌طور که می‌دانید در آزمون‌های زبان کره‌ای، زبان‌آموز باید در مهارت‌های متفاوتی امتحان شود. قطعاً یکی از مهم‌ترین بخش‌های مهم آزمون زبان کره‌ای، مهارت شنیداری است. در بخش لیسنینگ کره‌ای، زبان‌آموز باید بر اساس یک فایل صوتی، جواب سؤالات چهارگزینه‌ای را بدهند. علاوه بر این گاهی اوقات ممکن است اطلاعاتی در مورد فایل صوتی به‌صورت نوشتاری به شما ارائه شود. در این حالت زبان‌آموز باید بتواند مهارت خواندن و مهارت لیسنینگ زبان کره‌ای را بامهارت شنیداری ترکیب کند.

همچنین تیکا در زمینه آموزش زبان‌های دیگر مانند زبان ژاپنی و کلاس لیسنینگ ژاپنی نیز بهترین اساتید را به شما پیشنهاد می‌کند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

روش های تقویت مهارت لیسنینگ زبان کره ای

تقویت مهارت شنیداری به کمک کلاس های آموزشی آنلاین

کلاس‌های تقویت لیسنینگ کره‌ای آنلاین می‌توانند یکی از مؤثرترین راه‌ها برای تسلط به این مهارت باشند. شما می‌توانید به کمک کلاس‌های آنلاین لیسنینگ کره‌ای از راهنمایی‌های کاربردی مدرسین بهره ببرید. همچنین شما در این کلاس‌ها می‌توانید در وقت خود نیز صرفه‌جویی نمایید.

تقویت لیسنینگ زبان کره ای به کمک محتوای شنیداری مناسب سطح زبان

یکی دیگر از راه‌های بسیار تأثیرگذار برای آموزش لیسنینگ کره ای، گوش‌دادن به پادکست‌ها و فایل‌های صوتی است. شما می‌توانید با گوش‌دادن به این فایل‌ها به طور روتین، مهارت لیسنینگ زبان کره‌ای خود را قوت ببخشید.

با پارتنر زبان کره ای خود، گفت و گو کنید.

یکی دیگر از راه‌ها برای بهبود listening کره‌ای، تمرین مهارت شنیداری به کمک پارتنر است. شما می‌توانید با ارسال پیام صوتی و گفت‌وگو با پارتنر زبان کره‌ای، مهارت شنیداری خود را تقویت کنید.

علاوه بر این برای تقویت مصاحبه کاری کره ای نیز می‌توانید روی اساتید زبان کره‌ای تیکا برای تمرین با پارتنر حساب کنید.

منابع یادگیری listening کره ای

  • پادکست‌های زبان کره‌ای
  • آهنگ‌های زبان کره‌ای
  • فیلم و سریال به زبان کره‌ای بدون زیرنویس فارسی
  • کتاب‌های صوتی به زبان کره‌ای
  • اپلیکیشن‌های تقویت زبان کره‌ای

دوره آموزش تقویت listening کره ای در سامانه تیکا

در سامانه آموزش آنلاین زبان تیکا می‌توانید برای تقویت مهارت شنیداری زبان کره‌ای، از کلاس آنلاین بهره‌مند شوید. هدف از بهبود مهارت شنیداری کره‌ای، چه شرکت در آزمون زبان کره‌ای باشد چه زندگی و کار در کشور کره، شما می‌توانید در این کلاس‌ها شرکت کنید. تیکا با آموزش آنلاین مهارت لیسنینگ زبان کره‌ای همراه مدرسین متخصص در خدمت شماست. درصورتی‌که قصد دارید این مهارت را تقویت کنید حتماً در کلاس‌های تیکا ثبت‌نام کنید. کلاس‌های تقویت مهارت شنیداری زبان کره‌ای تیکا به‌صورت اختصاصی و تک‌نفره به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود. همچنین برنامه‌ریزی دوره‌ها بر اساس نیاز زبان‌آموزان و روزها و زمان‌های مد نظرشان طراحی خواهد شد.

طول دوره آموزش رایتینگ زبان کره ای در تیکا

برای مسلط شدن به مهارت لیسنینگ زبان کره‌ای، شما احتیاج دارید با اصول اولیه گرامر و جمله‌سازی و الفبای زبان کره‌ای آشنا شوید. به همین علت با انجام یک تمرین ساده برای تعیین سطح شما، می‌توانید تخمین بزنید که حداقل به حدود چند جلسه نیاز به کلاس تقویتی خواهید داشت.

هزینه دوره لیسنینگ کره ای در تیکا

هزینه هر جلسه کلاس آموزش لیسنینگ کره‌ای مبتدی 50 هزار تومان است. همچنین هزینه هر جلسه کلاس لیسنینگ کره‌ای پیشرفته نیز 150 هزار تومان می‌باشد. شما می‌توانید پس از گذراندن یک جلسه آزمایشی که به‌صورت رایگان یا با هزینه اندکی برگزار می‌شود، از گزینه‌های رزرو پنج و یا ده جلسه برای رزرو ادامه جلسات استفاده کنید. با این کار شما می‌توانید از تخفیفات تیکا بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر دررابطه‌با سایر تخفیفات با مشاورین تیکا تماس بگیرید.

انتخاب بهترین استاد لیسنینگ زبان کره ای در سامانه تیکا

در سامانه تیکا شما می‌توانید با یک جست‌وجوی ساده استاد موردنظر خود را پیدا کنید. شما می‌توانید پس از انتخاب استاد در جلسة آزمایشی نیز با هزینة اندکی شرکت کنید. برای انتخاب استاد برای تقویت لیسنینگ کره‌ای، ابتدا زبان کره‌ای را انتخاب کنید. سپس با ورود به صفحة اساتید، استاد مورد نظرتان را انتخاب نمایید. همچنین شما می‌توانید وارد پروفایل هر استاد شده و نظرات سایر زبان‌آموزان را مطالعه کنید.