فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
روسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
سپیده ابراهیمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا11 زبان آموز / 74 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:210 هزار تومان
حسین طوافی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 26 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:75 هزار تومان
هزینه هر جلسه:175 هزار تومان
فاطمه معتمدی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا95 زبان آموز / 285 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
سید محمد ابراهیم رمضان زاده
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا10 زبان آموز / 27 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:260 هزار تومان

چگونه در مصاحبه به زبان روسی موفق شویم؟

  نکته ای که بد نیست به آن توجه کنید این است که در زمان مصاحبه به بیان توضیحاتی در رابطه با تجربه ی کاری و تحصیلات خود بپردازید. یکی از کلید های اصلی برای موفقیت در مصاحبه ی زبان روسی، داشتن اعتماد به نفس کافی می باشد. شما باید برای روز مصاحبه به خودتان اعتماد داشته باشید. رو به روی آینه تمرین کنید. صدای خودتان را ضبط و چندبار به آن گوش دهید. شما باید بتوانید بدون استرس به معرفی مهارت های خود بپردازید.

مراحل مورد نیاز برای مصاحبه کاری به زبان روسی

1- پس از کسب آمادگی های روحی برای شرکت در مصاحبه شما باید به بررسی اطلاعات مربوط به شرکت یا سازمان مورد نظرتان بپردازید. برای این کار شما باید سوالات رایج و غیر رایج را طبق تجربیات دیگران به دست بیاورید. سپس لازم است تا خود را برای جواب به این سوالات با زبان روسی آماده نمایید..

2- در مرحله بعد باید نحوه ی تلفظ و ادای جملات را تمرین نمایید. برای این کار شما می توانید یک مصاحبه تمرینی برای خود آماده کنید و حالات خود را در این مصاحبه آنالیز کنید.

3- شاید نیاز باشد برای مصاحبه کاری خاص از قبل رزومه کاری و سوابق خود را ارسال کنید. شما می توانید برای هر کارفرما اطلاعات منحصر به فردی بنویسید. به هیچ عنوان لازم نیست که توضیحات تکراری را در مصاحبات خود ذکر کنید.

چگونه در مصاحبه دکتری و ارشد  به زبان روسی موفق شویم؟

در اکثر مصاحبه های دانشگاهی به زبان روسی، اساتید به دنبال آشنایی با روحیه علمی و دست آوردهای شما هستند. علاوه بر آن ممکن است سوالاتی در این زمینه از شما بپرسند. جالب است بدانید که آموزش زبان روسی برای مصاحبه تحصیلی در تیکا با توجه به دانشگاه و رشته ی تحصیلی شما انجام می شود. در مصاحبه روسی در رشته های علوم تجربی و مهندسی ممکن است سوالات تخصصی و حل مسئله از شما پرسیده شود. رشته های علوم اجتماعی و هنر متفاوت هستند. شما باید بیشتر به جنبه های اجتماعی سوالات بپردازید. برای موفقیت در مصاحبه ی زبان روسی در تمامی رشته ها شما باید از سطح دانش بالایی در زبان روسی برخوردار باشید.

منابع یادگیری زبان روسی برای مصاحبه کاری و تحصیلی

برای موفقیت در مصاحبات زبان روسی، منابع بسیاری همچون؛ کتاب‌های معتبر آموزش زبان روسی، نرم‌ افزار ها و اپلیکیشن‌ های آموزش و تقویت زبان، پادکست و ... وجود دارند. همچنین در سامانه تیکا و در جلسه آزمایشی منابع بیشتری به شما معرفی میشود. استاد مورد نظر با توجه به روش تدریس خود و سطح زبان شما منبع مناسبی را به شما معرفی خواهد کرد.

آموزش زبان روسی برای موفقیت در مصاحبه کاری و تحصیلی

برای موفقیت در مصاحبه روسی ، بهتر است انواع سئوالات را در ذهن داشته باشید: سئوالات انگیزشی، موقعیتی و مهارتی. شما می توانید به کمک یک استاد زبان روسی با تجربه، آمادگی پاسخ دهی به تمامی سوالات مصاحبات را داشته باشید و در آن ها موفق عمل کنید.

کلاس زبان آنلاین برای آمادگی برای مصاحبه دکتری به زبان روسی

شما می توانید به کمک یک استاد زبان که در زمینه زبان روسی آکادمیک و اپلای فعالیت کند، مصاحبه با استاد سوپروایزر را تمرین کنید. همان طور که می دانید سوالات مهارتی یا تخصصی نیاز به دانش زبانی زیادی ندارند. به همین علت شما تنها باید در مصاحبه ها بتوانید خودتان را با زبان روسی و به صورت کاملا روان معرفی کنید.

طول دوره یادگیری روسی مصاحبه با سفارت

طول دوره‌ های زبان روسی برای مصاحبه کاری و مصاحبه روسی تیکا بسته به سطح زبان و سرعت یادگیری و روش مدرس تعیین میشود. به طور معمول برای افراد با سطح زبان مبتدی باید 300 ساعت مطالعه داشته باشند. این یغنی به حدود 140 جلسه کلاس برای یادگیری زبان روسی برای مصاحبه کاری نیاز دارند. 

بعد از گذراندن این تعداد جلسه شما نسبتا آماده خواهید بود. شما میتوانید در یک مصاحبه به سئوالاتی که موضوع آن ها برای شما آشنا باشد جواب بدهید.

هزینه کلاس آمادگی برای مصاحبه کاری به زبان روسی:

به طور معمول  افرادی که قصد دارند ظرف یک یا چند جلسه صرفا برای مصاحبه با سفارت روسیه آماده شوند، هزینه هر ساعت کلاس خصوصی بین 35 تا 60 هزار تومان خواهد بود. اگر دقت کنید متوجه می شوید که این هزینه در مقایسه با سایر سامانه های آموزشی و آموزشگاه ها بسیار پایین تر است. علاوه بر آن هزینه اینترنت برای شما نیم بها خواهد بود.

انتخاب بهترین استاد مصاحبه روسی در تیکا

سامانه آموزش زبان آنلاین تیکا برای آموزش زبان روسی برای تجارت و مصاحبه، اساتید و دوره های ویژه ای را در نظر گرفته است. برای پیدا کردن بهترین استاد در زمینه مصاحبه روسی، از فیلترها استفاده کنید. میتوانید از بین اساتیدی که تخصص تدریس در زمینه ی آزمون های زبان روسی دارند، استاد مورد نظر خود را انتخاب نمایید.توجه داشته باشید که شما می توانید رزرو کلاس را حداکثر تا یک روز قبل از تاریخ کلاس انجام دهید. برای این کار شما می توانید از قسمت جست و جوی سایت، عبارت "مصاحبه" را جست و جو کنید. همچنین میتوانید با پشتیبان های تیکا تماس بگیرید تا استاد مد نظرتان را راحت تر پیدا نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید برای پشتیبانی تیکا پیام بگذارید.