فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
اسپانیاییحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
صحرا خوشدل
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا28 زبان آموز / 58 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
امیرمحمد عبداللهی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
محمد حسن طالبی همت آبادی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 3 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
محمدامین صادقی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا17 زبان آموز / 121 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:280 هزار تومان
زهرا یحیی زاده
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا10 زبان آموز / 26 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:280 هزار تومان
آریا اغتنایی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا17 زبان آموز / 201 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
پریسا اکبری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا20 زبان آموز / 22 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:520 هزار تومان
پرنی هایراپتیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا117 زبان آموز / 320 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان

مهارت لیسنینگ اسپانیایی چیست؟

مهارت لیسنینگ اسپانیایی به معنی درک شما از گفت‌وگویی است که به زبان اسپانیایی می‌شنوید. تقویت لیسنینگ هر زبان جدیدی کار چندان راحتی نیست. در این مرحله شما دایره لغات خود را تا حد نسبتاً خوبی بالا برده‌اید و به قواعد و دستورات گرامری نیز مسلط هستید. از اینجا به بعد می‌توانید به تقویت مهارت لیسنینگ خود بپردازید.

اهمیت آموزش لیسنینگ اسپانیایی

بیش‌تر از ۵۸۰ میلیون نفر از مردم جهان به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند. از این تعداد زبان مادری ۴۸۰ میلیون نفر از آن ها اسپانیایی است. همچنین زبان اسپانیایی، زبان رسمی بیش از 20 کشور جهان، نظیر آرژانتین، السالوادور، ونزوئلا و دیگر کشورهای اسپانیا است. در نتیجه زمانی که شما لیسنینگ اسپانیایی خود را تقویت می‌کنید، این امکان را دارید تا با تعداد زیادی از مردم جهان ارتباط بگیرید. افرادی که زبان اسپانیایی را می‌آموزند معتقد هستند که بیشتر حالات و احساسات خود را می‌توانند به‌راحتی به اسپانیایی بیان کنند. این در حالی است که شاید نتوانند آن حالات را به زبان مادری خود بر زبان آورند.

اهمیت لیسنینگ در آزمون های اسپانیایی

لیسنینگ اسپانیایی یکی مهارت‌های چهارگانه آموزش هر زبانی است. در زبان اسپانیایی برای قبولی در آزمون‌هایی نظیر آزمون  DELE   و ... احتیاج به نمره لیسنینگ دارید. کشورهای اسپانیایی‌زبان در حال پیشرفت‌های اقتصادی زیادی هستند. به همین خاطر تعداد زیادی از افراد با این کشورها فعالیت‌های تجاری خود را آغاز کرده‌اند. تعدادی دیگر نیز قصد تحصیل در این کشورها را دارند. شاید برای محیط‌های دانشگاهی بتوانید با زبان انگلیسی کار خود را پیش ببرید. اما برای زندگی‌کردن بین مردم و خرید و ... احتیاج دارید تا زبان آن ها متوجه شوید.

اهمیت نمره لیسنینگ در آزمون  DELE

آزمون DELE از ۶ سطح  A1، A2،B1، B2،C1   و C2 تشکیل شده است. برای قبولی در این آزمون به حداقل نمره از ۶۰ تا ۱۰۰ احتیاج دارید. اما برای هر ۴ مهارت حداقل نمره در نظر گرفته شده است. برای لیسنینگ شما به حداقل نمره ۲۰ تا ۳۰، باتوجه‌به سطوح مختلف احتیاج خواهید داشت.

تقویت لیسنینگ در خانه

برای تقویت لیسنینگ علاوه بر شرکت در کلاس لیسنینگ اسپانیایی نیاز به تمرین زیادی در خانه دارید. یکی از تمرینات رایج و مؤثر در تقویت درک شنیداری، گوش‌دادن و نوشتن هم‌زمان است. پادکست‌های زیادی برای این کار وجود دارد که باتوجه‌به هر سطحی آماده شده‌اند. همچنین دیدن فیلم و گوش‌دادن آهنگ نیز می‌تواند مهارت لیسنینگ شما را تقویت کند.

از روش‌های تقویت لیسنینگ عبارت‌اند از:

۱. گوش‌دادن به پادکست.

۲. نوشتن چیزی که از پادکست‌ها می‌شنوید.

۳. چک کردن مواردی که نوشتید با PDF پادکست.

۴. گوش‌دادن به پادکست برای چندین و چند بار.

در سامانه تیکا کلاس‌ لیسنینگ اسپانیایی در تخصص اسپانیایی عمومی را با اساتید مجرب برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

منابع تقویت و آموزش لیسنینگ اسپانیایی

پادکست ها

1-  Coffee Break Spanish

این پادکست مناسب افرادی است که در سطوح مبتدی تا متوسط هستند. اگر به طور پیوسته به این پادکست‌ها گوش دهید متوجه تأثیر مثبت آن بر یادگیری لیسنینگ اسپانیایی خود خواهید شد.

2- Notes In Spanish

این پادکست برای تمامی سطوح، از مبتدی تا پیشرفته مناسب است. این پادکست با پادکست‌های دیگر که گفت‌وگوهای مصنوعی دارند بسیار متفاوت است. بعد از گوش‌دادن به چندین قسمت متوجه تفاوت‌های آن با دیگر پادکست‌ها خواهید شد.

3-  Radio Ambulante

این پادکست قسمت‌هایی با زمان طولانی‌تری دارد. همچنین موضوعات و مباحث مختلف و گوناگونی را بررسی خواهد کرد.

4- Spanish Obsessed

این پادکست برای سطوح مبتدی تا پیشرفته مناسب است. شما به بیش‌تر از ۵۰ پادکست مختلف به همراه متن آن ها دسترسی دارید. اگر علاقه داشتید می‌توانید نسخه ویژه آن را خریداری کنید. در این صورت علاوه بر تمامی پادکست‌ها می‌توانید به آموزش گرامر، لغات و تلفظ‌ها نیز دسترسی داشته باشید.

سایت ها

Easy Spanish

شما می‌توانید به بیش از ۲۰۰ ویدئو در یوتیوب دسترسی داشته باشید. این مورد هم یکی از بهترین موارد برای تقویت لیسنینگ است.

دوره آموزش لیسنینگ اسپانیایی تیکا

تیکا بهترین اساتید زبان اسپانیایی را برای آموزش لیسنینگ اسپانیایی به شما پیشنهاد می‌کند که تجربه زندگی در کشورهای اسپانیایی‌زبان را دارند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

تیکا همچنین در زمینه آموزش زبان ایتالیایی بهترین استاد ایتالیایی ساکن در ایتالیا را برای آموزش لیسنینگ ایتالیایی به شما پیشنهاد می‌کند.

طول دوره و هزینه آموزش لیسنینگ اسپانیایی تیکا

اگر علاقه دارید در خانه و به‌راحتی مهارت‌های زبان خود را تقویت کنید از کمک اساتید ما در تیکا کمک بگیرید. مکالمه با یک فرد و هم‌زمان گوش‌دادن به حرف‌های کسی که سطح زبانش از شما بالاتر است تأثیر بسزایی در تقویت مهارت زبان شما خواهد داشت. زمان و تعداد کلاس‌های لیسنینگ به تمرین شما خارج کلاس و سطح اولیه‌ای که دارید بستگی بسیاری دارد.

کلاس‌های لیسنینگ اسپانیایی تیکا از ۵۵ تا ۲۰۰ برای هر جلسه متفاوت است. شما می‌توانید قیمت هر جلسه کلاس با استاد و روز و ساعت خود را در سایت تیکا انتخاب کنید.

پیدا کردن بهترین استاد لیسنینگ اسپانیایی تیکا

شما می‌توانید استاد موردنظر خود را باتوجه‌به فیلم‌های معرفی اساتید انتخاب کنید. بعد از شرکت در جلسه آزمایشی و ارزیابی استاد می‌توانید کلاس‌هایتان را با آن استاد ادامه دهید و یا استاد دیگری انتخاب کنید. در صورت احتیاج به مشاوره در زمینه انتخاب استاد می‌توانید با پشتیبانان آموزش آنلاین زبان تیکا در ارتباط باشید.