فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
ترکی استانبولیحذف فیلتر
حذف فیلتر
مریم رحیمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا68 زبان آموز / 528 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
مهسا شادمهر
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
امیرحسین یزدان پرست ماکیانی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
حمید آقایی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
کاوه وثوق
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا3 زبان آموز / 2 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:170 هزار تومان
کیوان طهمورثی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا28 زبان آموز / 28 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:75 هزار تومان

مزایای یادگیری ترکی تجاری

همانطور که در بالا گفتیم کشور ترکیه به اتحادیه اروپا پیوسته است. این کشور که اکثر مردم آن به زبان ترکی استانبولی مکالمه میکنند، از دیرباز در مسیر تجاری مهم بین آسیا و اروپا واقع شده است. مردم ترکیه فرصت تعامل و برقراری ارتباط با مردم بیشتر نقاط دنیا را داشته اند. در حال حاضر نیز ترکیه به علت بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری هر ساله بازدیدکنندگان بسیاری را از سراسر دنیا به خود جذب می کند. همه این موارد باعث میشود گردش مالی و ارزی این کشور قابل توجه باشد. آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی شامل مهارت های مختلف از جمله مهارت های تجاری میشود.

در صورتی که با زبان ترکی استانبولی آشنا باشید، میتوانید در تجارت یا صنعت این کشور مشغول به کار شوید. بسیاری از محصولات ساخت ترکیه در ایران طرفداران خود را دارند، از جمله پوشاک و قهوه تولید شده در این کشور. تیکا یک نمونه از بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران است که امکان یادگیری آنلاین زبان ترکی را در سراسر دنیا برای شما فراهم کرده است.

منابع یادگیری اصطلاحات کاری و بازرگانی

برای یادگیری زبان ترکی تجاری بهتر است از منابع زبان اصلی استفاده کنید. یعنی کتاب هایی که توسط انتشارات ترک منتشر شده اند. همچنین در صورتی که با زبان انگلیسی آشنایی دارید میتوانید از کتاب ها و منابع رسمی استفاده کنید. تعدادی از کتاب های اصطلاحات کاری و تجاری ترکی عبارتند از:

Dictionary of Business Terms

Business Over Turkish Coffee

همچنین موسسه یونس امره دوره ها و کتاب های آموزش ترکی استانبولی را ارائه میکند. شما میتوانید با کمک یک استاد زبان ترکی سریعتر پیشرفت کنید.

دوره آموزش زبان ترکی استانبولی تجارت

در دوره آموزش ترکی تجاری، شما با پرکاربرد ترین اصطلاحات زیان ترکی آشنا میشوید. در صورتی که وقت شما واقعا محدود است، یادگیری اصول اولیه معاشرت مودبانه به زبان ترکی توصیه میشود. به این ترتیب شما میتوانید نظر و احترام فرد مقابل را جلب کنید. مردم ترکیه هنگام انتخاب شرکای تجاری به مورد اطمینان بودن فرد مقابل، رفتار محترمانه و برداشت شخصی خود از او توجه میکنند.

انتظار نداشته باشید شرکای تجاری شما کاملا وقت شناس باشند اما خودتان سر موقع حاضر شوید. تلفظ عبارات را تمرین کنید. با ظاهر آراسته در قرار حضور پیدا کنید. همچنین میتوانید هدیه های مناسب را برای شریک خود در قرار کاری ببرید.

برای آشنایی بیشتر با زبان ترکی تجاری، میتوانید با اساتید زبان ترکی استانبولی تیکا کلاس رزرو کنید. با توجه به مدت زمانی که در اختیار دارید، میتوانید یک دوره فشرده یا نیمه فشرده را انتخاب کنید. زمان کلاس ها در صورت هماهنگی با استاد تا روز قبل از برگزاری کلاس قابل تغییر هستند.

یکی از زبان‌هایی که برای مقاصد تجاری و مهاجرت تجاری بسیار کاربردی است، زبان عربی است. تیکا در زمینه آموزش زبان عربی برای کسب و کار بهترین اساتید و دوره‌ها را به شما پیشنهاد می‌کند.

هزینه استاد ترکی استانبولی

هزینه برگزاری کلاس آموزش زبان ترکی برای مهاجرت برای بیزینس در تیکا بین جلسه ای 50-120 هزارتومان است. با رزرو یک کلاس خصوصی، شما میتوانید ابتدا تعیین سطح شوید و مشاوره دریافت کنید. همچنین منابع مورد نیاز و برنامه کلی درسی نیز در جلسه اول به شما ارائه میشود.

طول دوره

بسته به سطح آشنایی شما با زبان ترکی استانبولی، طول دوره متفاوت خواهد بود.

برای زبان آموزانی که از صفر میخواهند شروع کنند، دوره ابتدایی آموزش ترکی استانبولی برای بیزینس 30 جلسه طول میکشد.

برای زبان آموزانی که آشنایی در حد متوسط با این زبان دارند، طول دوره زبان ترکی تجاری متوسط حدود 40 جلسه خواهد بود.

در صورتی که یک زبان آموز به سطح متوسط رسیده باشد یا دوره های قبلی را با موفقیت به اتمام برساند، میتواند دوره پیشرفته ترکی تجاری را آغاز کند. این دوره حدود 50 جلسه طول خواهد بود.

انتخاب بهترین استاد ترکی مقاصد تجاری در تیکا

برای انتخاب بهترین استاد، سابقه تدریس و اطلاعات پروفایل او را در نظر بگیرید. همچنین با توجه به تقویم و نظرات زبان آموزان قبلی میتوانید انتخاب دقیق تری داشته باشید.

در صورتی که به مشاوره و راهنمایی بیشتری نیاز دارید، با پشتیبان تیکا تماس بگیرید.