آموزش آنلاین زبان ژاپنی | کلاس استاد زبان ژاپنی

برگزاری کلاس آنلاین زبان ژاپنی از سطح مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان ژاپنی ایران برای آمادگی آزمون JLPT در سطح N1 تا N5 به صورت غیر حضوری و مجازی

شماره همراه خود را وارد کنید تا کارشناسان ما بهترین اساتید زبان ژاپنی را به شما پیشنهاد دهند

آیا می خواهید به بهترین اساتید زبان ژاپنی ایران دسترسی پیدا کنید؟

برگزاری کلاس آنلاین زبان ژاپنی از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان ژاپنی ایران برای آمادگی آزمون jlpt به صورت غیرحضوری و مجازی

اساتید پیشنهادی زبان ژاپنی تیکا

 استاد حسن جعفری نیارکی مدرس زبان ژاپنی  در تیکا

حسن جعفری نیارکی

مدرس تخصصی زبان ژاپنی رزرو جلسه رایگان
 استاد رومینا کرمانیان مدرس زبان ژاپنی  در تیکا

رومینا کرمانیان

مدرس تخصصی زبان ژاپنی رزرو جلسه رایگان
 استاد سمانه امیری مدرس زبان ژاپنی  در تیکا

سمانه امیری

مدرس تخصصی زبان ژاپنی رزرو جلسه رایگان
 استاد فاطمه تاج فیروز مدرس زبان ژاپنی  در تیکا

فاطمه تاج فیروز

مدرس تخصصی زبان ژاپنی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

جستجو و انتخاب استاد زبان ژاپنی

با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین زبان ژاپنی تیکا می توانید زبان ژاپنی را راحت تر از همیشه یاد بگیرید. با کلیک بر روی بهترین استاد زبان ژاپنی ، استاد زبان آنلاین مورد نظرخود را انتخاب کنید و به صورت مجازی و یا حضوری زبان ژاپنی را فرا بگیرید ؛ برای آشنایی با متد آموزش زبان ژاپنی استاد می توانید از جلسه آزمایشی رایگان استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا کافیست شماره همراه خود را در فرم بالا وارد کنید و ما در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

بهترین استاد آنلاین زبان ژاپنی در ایران به همراه مکالمه آزاد

رزومه استاد زبان

در پروفایل هر استاد زبان می توانید با سابقه تدریس و رزومه و مهارت های آن ها بیشتر آشنا شوید و با توجه به انتظارات و اهداف خودتان بهترین استاد زبان ژاپنی را انتخاب کنید و شروع به یادگیری آنلاین زبان ژاپنی کنید.

رزرو کلاس آنلاین زبان ژاپنی با کمترین هزینه

هزینه کلاس زبان آنلاین

اکثر اساتید زبان تیکا یک جلسه آزمایشی رایگان برای زبان آموزان دارند و شما می توانید به صورت مجازی و آنلاین یک جلسه رایگان با استاد زبان ژاپنی مورد نظرتان داشته باشید . علاوه بر آن قیمت هر جلسه اساتید مختلف متفاوت است و زبان آموزان می توانند با توجه به بودجه خود بهترین استاد زبان ژاپنی را انتخاب کنند.

یادگیری زبان ژاپنی در زمان دلخواه شما به صورت آنلاین و غیرحضوری

زمان برگزاری کلاس ژاپنی

در صفحه پروفایل اساتید زبان ژاپنی زبان آموزان می توانند با توجه به وقت آزاد خودشان جلسه آموزش زبان ژاپنی را با استاد زبان مورد نظرشان انتخاب کنند و به صورت آنلاین و از طریق ویدئو چت به یادگیری زبان ژاپنی بپردازند.

استاد زبان ژاپنی مد نظرت رو انتخاب کن

شما با استفاده از سامانه جستجو وانتخاب استاد زبان ژاپنی می توانید به بهترین اساتید زبان خارجه دسترسی داشته باشید، تنها کافی است در سامانه یادگیری آنلاین زبان ثبت نام کنید تا بتوانید در زمان دلخواه و مکان دلخواه به یادگیری زبان ژاپنی بپردازید، سایت آموزشی ما انواع مهارت های مورد نظر زبانی را پوشش می دهد که از جمله این مهارت های زبانی می توان به اسپیکینگ ژاپنی ، برگزاری کلاس آنلاین زبان ژاپنی از سطح پایه N5 تا سطح N1به همراه بهترین اساتید زبان ژاپنی ایران برای آمادگی آزمونJLPT و آزمون بین المللی ژاپنی به صورت غیرحضوری و مجازی برای بورسیه در دانشگاه های معتبر کشور ژاپنی است . علاوه بر امکانات بالا قابلیت دانلود منابع آموزش زبان ژاپنی، دانلود کتاب زبان ژاپنی، دانلود داستان ژاپنی و آموزش زبان ژاپنی را نیز برای شما به ارمغان می آورد. همیشه بین اساتید زبان بر سر اینکه آموزش گرامر زبان ژاپنی و یا کاربرد زبان مهم تر است بحث داغی بوده است، شما در سامانه آموزش آنلاین زبان به همه ی استاد زبان ها با شیوه و متد آموزشی متفاوت دسترسی دارید و می توانید استاد آنلاین ، یا استاد حضوری (استاد خصوصی) خود را داشته باشید. مهم انتخاب شما بعنوان زبان آموز است که چه شیوه ای را برای آموزش زبان ژاپنی با توجه به پیشنهاد متخصصان و کارشناسان زبان ژاپنی ما انتخاب می کنید. اگر بدنبال یک سایت برای تقویت زبان ژاپنی خود می گردید پیشنهاد کاربران ما و کارشناسان تیکا را جدی بگیرید و مکالمه زبان ژاپنی و یا یادگیری خود را با ما شروع کنید. ما در این راه یک پارتنر زبان ژاپنی مطمئن برای شما هستیم. هزینه تدریس آنلاین زبان در تیکا کاملا به صورت توافقی و با توجه به رزومه مدرس خصوصی تان انتخاب می کنید و ما بهترین قیمت کلاس زبان ژاپنی را به شما پیشنهاد میدهیم. با سایت تدریس خصوصی تیکا بهترین معلم خصوصی زبان ژاپنی را با بهترین کیفیت آموزشی و با مناسب ترین قیمت کلاس زبان داشته باشید.

جدیدترین اساتید آنلاین زبان ژاپنی تیکا

 استاد فاطمه تاج فیروز مدرس زبان ژاپنی  در تیکا

فاطمه تاج فیروز

مدرس تخصصی زبان ژاپنی رزرو جلسه رایگان
 استاد سمانه امیری مدرس زبان ژاپنی  در تیکا

سمانه امیری

مدرس تخصصی زبان ژاپنی رزرو جلسه رایگان
 استاد سارا حجت مدرس زبان انگلیسی  در تیکا

سارا حجت

مدرس تخصصی زبان انگلیسی رزرو جلسه رایگان
 استاد رومینا کرمانیان مدرس زبان ژاپنی  در تیکا

رومینا کرمانیان

مدرس تخصصی زبان ژاپنی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

نمونه ویدئو آموزش زبان ژاپنی

سوالات متداول زبان آموزان

کلاس ها به صورت مجازی و غیرحضوری (آنلاین) برگزار می شود؛ نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس یک پیامک که شامل لینک برگزاری کلاس است برای شما ارسال می شود که با زدن بر روی آن لینک در محیط وب وارد کلاس خصوصی خود با استاد زبان می شوید. هیچ اپلیکیشنی برای ورود به کلاس نیاز نیست و کلاس ها ی آنلاین در محیط مررورگر گوشی یا لپ تاپ شما برگزار می شود.

زمان جلسه آزمایشی به مدت نیم ساعت می باشد که با حضور استاد و زبان آموز به صورت ویدئو چت ،به تعیین سطح زبان آموز ، هدف گذاری و نحوه تدریس پرداخته می شود، کلاس ها و جلسات بعدی آموزش زبان به مدت حداقل یک ساعت می باشد.

آموزش آنلاین زبان تیکا با همکاری موسسه سفیر گفتمان اقدام به ارائه مدرک معتبر کرده است ، شما پش از برگزاری کلاس های خود از طریق پشتیبانی می توانید نسبت به درخواست مدرک معتبر سفیر اقدام نمائید.

هزینه هر کلاس بسته به سطح شما و استاد مد نظرتان انتخاب می شود، شما در لیست اساتید آموزش آنلاین تیکا می توانید قیمت هر استاد زبان را مشاهده نمائید.

بسته به تعیین سطح شما و انتخاب مدرس و هدف گذاری تان ، کتاب های موجود در بازار زبان ایران را هر مدرس به صورت اختصاصی پیشنهاد و متد آموزشی را ترسیم می نماید.

جلسه آزمایشی زبان عربی برای تعیین سطح و آشنائی مدرس با زبان آموز و بلعکس صورت می پذیرد تا هدف گذاری و روند تدریس مشخص گردد، جلسات آزمایشی اکثر مدرسین زبان عربی تیکا رایگان است.

اخبار و مقالات مرتبط زبان ژاپنی