جست و جو کنید

چطور از سایت تیکا و پنل کاربری زبان‌آموز استفاده کنم؟

نوشته شده توسط عارفه سالاریهآخرین ویرایش جمعه، 17 مرداد 2024

آموزش زبان آنلاین به‌صورت هم‌زمان و با ارتباط گرفتن استاد و زبان‌آموز انجام می‌شود. در تیکا، یک محیط آموزش آنلاین در اختیار هر استاد قرار دارد که لینک آن برای شما پیامک می‌شود. شما همچنین می‌توانید با برخی از اساتید در پلتفرم‌های دیگری مانند زوم، اسکای‌روم و ... هم کلاس بگیرید.

جلسات به طور پیش‌فرض به‌صورت تک‌به‌تک و با حضور یک زبان‌آموز و به‌صورت تصویری برگزار می‌شوند. شما هم می‌توانید ارتباط ویدئویی بگیرید هم تصویر کتاب یا فایل درسی را مشاهده کنید. کلاس‌های زبان تیکا قابلیت ضبط شدن دارند. استاد می‌تواند لینک کلاس را جهت مرور در اختیار شما بگذارد.

نحوه کار با سامانه بسیار آسان است و زبان‌آموزان 5 تا ۶۵ساله می‌توانند از تیکا برای یادگیری استفاده کنند. در سامانه تیکا، شما ابتدا می‌توانید زبان مدنظر خود را انتخاب کنید. همچنین در نوار جست‌وجو می‌توانید مهارت مدنظر را بنویسید و سرچ کنید تا لیست اساتید مناسب شما نمایش داده شود.


سپس از لیست اساتید باتوجه‌به مهارت‌های هر استاد و محدوده سنی موردنظر او، می‌توانید استاد خود را انتخاب کنید. پس از مشاهده ویدئوی معرفی استاد درصورتی‌که نتیجه گرفتید این استاد زبان برای شما مناسب خواهد بود، از گزینه رزرو کلاس خصوصی استفاده کنید. با انتخاب رزرو جلسه آزمایشی، می‌توانید با استاد مدنظر کلاس بردارید.

می‌توانید با کلیک کردن روی نام هر استاد وارد پروفایل او شوید و توضیحات را مطالعه کنید.

بر اساس ویدئوی معرفی و توضیحات هر استاد، می‌توانید در نهایت تصمیم بگیرید با کدام استاد یا استادها جلسه آزمایشی رزرو کنید.

 

راهنمای رزرو کلاس


راهنمای ورود به کلاس

برای راهنمایی درمورد سایر بخش های پنل زبان آموز از لینک های زیر استفاده کنید:

چطور کلاس را در زمان دلخواهم رزرو کنم؟

چطور استاد مناسب خودم را انتخاب کنم؟

راهنمای کار در پنل الوکام

راهنمای کار در پنل اسکای روم

چقدر براتون مفید بود؟