فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
چینیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

چرا باید به مهارت مقاله نویسی به چینی تسلط داشته باشیم؟

همان‌طور که می‌دانید، برای ارسال هرگونه رزومهٔ کاری و اقدامات مرتبط با دانشگاه، شما باید به مهارت مقاله‌نویسی مسلط باشید. همچنین در کشور چین، زبان رسمی زبان مردم چینی ماندارین است. ازاین‌رو درصورتی‌که شما در دانشگاه‌های این کشور تحصیل می‌کنید باید به این زبان و در واقع زبان چینی برای تجارت تسلط داشته باشید. دفاتر مجلات و ژورنال‌های کشور چین یکی از مقاصدی است که شما برای کار در آن باید به زبان چینی مسلط باشید. در مجموع مهارت مقاله‌نویسی به چینی ماندارین می‌تواند در این موارد به کمک شما بیاید.

 • ارائهٔ پروژه‌های علمی.
 • ارائهٔ مقالات دانشگاهی.
 • ارائهٔ مقالات به ژورنال‌های و مجلات کشور چین.
 • و...

منابع آموزش مقاله نویسی به چینی

برای شروع نوشتن مقاله به زبان چینی ماندرین، شما ابتدا باید با استاد زبان چینی خود مشورت کنید. همچنین لازم است تا شما لحن نوشتاری و سبک خود را مشخص کنید. درصورتی‌که هدفتان چاپ کردن مقاله در یک ژورنال علمی است، می‌توانید ژورنال‌های کشور چین را مطالعه کنید. علاوه‌برآن خواندن کتاب‌های چینی می‌تواند به شما کمک زیادی در این امر کند. از معروف‌ترین کتاب‌های آموزش مقاله‌نویسی به چینی می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 1. کتاب Chinese Made Easier
 2.  کتاب  Chinese for Dummies
 3. کتاب  Integrated Chinese
 4. کتاب  Oxford Beginner’s Chinese Dictionary
 5. کتاب  Colloquial Chinese
 6. کتاب  New Practical Chinese Reader
 7. کتاب  Niubi!: The Real Chinese You Were Never Taught School
 8. کتاب 500 Common Chinese idioms: An Annotated Frequency Dictionary
 9.  کتاب  Abridged Chinese Classic Series: The Besieged City

کلاس مقاله نویسی چینی در تیکا

درصورتی‌که دانش شما در زمینه یادگیری زبان چینی ماندارین، در سطح مبتدی باشد، باید ابتدا پایه خود را تقویت کنید. برای این کار شما می‌توانید از کلاس‌های زبان چینی عمومی استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید از استاد زبان چینی خود بخواهید تا برای شما کارگاه یا کلاس مقاله‌نویسی چینی برگزار کند. ورکشاپ‌ها همان کلاس‌های فشرده‌ای هستند که مهم‌ترین نکات نوشتن را به شما آموزش می‌دهند. درصورتی‌که علاقه دارید نیز می‌توانید دوره آموزش زبان چینی را به‌صورت خصوصی رزرو نمایید. با رزرو دوره‌ها به‌صورت تک‌نفره، برنامه‌ریزی کلاس‌ها بر اساس نیازها و زمان و روزهای مدنظر شما انجام می‌گردد. همچنین تیکا در زمینه دوره‌های ویژه آموزش مقاله‌نویسی زبان چینی ماندارین و نیز زبان‌های دیگر مانند اموزش مقاله نویسی روسی بهترین اساتید را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره مقاله نویسی چینی ماندارین تیکا

درصورتی‌که استاد، دانش زبانی شما را در جلسه آزمایشی تأیید کند، شما به حدود 50 جلسه نیاز دارید تا بتوانید مقاله‌نویسی به چینی را آغاز کنید. البته باید این موضوع را در نظر داشت که یادگیری این مهارت بستگی به تلاش شما دارد. در صورت انجام تمرین و پشتکار، شما می‌توانید به‌سرعت مهارت مقاله‌نویسی چینی ماندارین را بیاموزید. همچنین برای اطلاعات بیشتر بهتر است با مشاورین تیکا در تماس باشید.

هزینه دورهٔ آموزش مهارت مقاله نویسی زبان چینی ماندارین تیکا

هزینه دوره مقاله‌نویسی چینی باتوجه‌به سطح زبان‌آموز، میزان تخصص استاد و شرایط و زمان یادگیری مشخص می‌شود. به‌طورکلی هزینه کلاس‌های آنلاین مقاله‌نویسی چینی در پلتفرم آنلاین آموزش زبان تیکا از مبلغ 75 هزار تومان شروع شده و تا مبلغ 150 هزار تومان، متغیر است. با رزرو چند جلسه‌ای و ترمی دوره‌ها می‌توانید از تخفیفات ویژهٔ تیکا بهره‌مند شوید. برای اطلاع از سایر تخفیفات با پشتیبانان ما در تماس باشید.

انتخاب استاد برای دورهٔ مقاله نویسی چینی ماندارین سامانه تیکا

در سامانهٔ تیکا شما می‌توانید به‌سرعت و با یک جست‌وجوی ساده استاد موردنظر برای دوره مقاله‌نویسی به چینی خود را پیدا کنید. شما این امکان را دارید تا پس از انتخاب استاد در جلسهٔ آزمایشی با هزینهٔ اندکی شرکت کنید. برای انتخاب استاد برای یادگیری زبان چینی ماندارین در تیکا، ابتدا زبان چینی را علامت بزنید. سپس با ورود به صفحهٔ اساتید، استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید وارد پروفایل هر استاد شده و نظرات سایر زبان‌آموزان را مطالعه کنید و بهترین استاد را بر اساس فاکتورهای مدنظرتان انتخاب کنید.