فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
چینیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

شرایط استخدام در چین

اگرچه همیشه لازم نیست که خارجی‌ها هنگام کار در چین به زبان چینی صحبت کنند. اما تعداد زیادی از نامزدهای بین المللی کار در سال ‌های اخیر مهارت زبان ماندارین را به لیست دستاوردهای خود اضافه کرده‌ اند. همچنین اگر شما از طریق یافتن کار در چین قصد مهاجرت به این کشور را دارید، می ‌توانید بعد از ارسال رزومه و دعوت به مصاحبه چینی از طریق مصاحبه با سفارت چین در تهران برای اخذ ویزای کاری خود اقدام کنید. اکثر کارفرمایان چینی به دنبال متقاضیانی هستند که بتوانند به آسانی در فرهنگ حاکم بر شرکت خود جذب شوند. حتما تفاوت ‌های ظریف آداب تجارت چینی با بقیه کشورها را یاد بگیرید. همچنین به کارفرمای خود اطمینان دهید که برنامه ‌ی طولانی مدت برای اقامت در چین را دارید. نشان دادن مهارت های زبانی در رقابت با بقیه نامزدان به شما کمک بسیاری خواهد نمود.

اگر علاقه‌مند به مهاجرت به روسیه هستید، می‌توانید روی اساتید تیکا برای آموزش آمادگی برای مصاحبه روسی نیز حساب کنید. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

مصاحبه با وزارت چین در تهران و اخذ ویزای کاری

به ویزای کار کشور چین ویزای نوع Z نیز می‌گویند. این نوع از ویزای چین مختص افرادی است که قصد کار در این کشور را دارند. در حقیقت چین با اعطای این ویزا به افراد، مجوز کار یا استخدام را در کشور چین می‌دهد. افراد ۹۰ روز پس از صادر شدن ویزایشان امکان ورود به کشور چین را دارند. این ویزا به مدت ۵ سال معتبر است. ویزای کاری چین فقط در صورتی صادر می‌شود که کارفرما و متقاضی دارای شرایط اولیه موردنیاز سفارت باشند. شرکت یا سازمانی که قرار است شما به‌عنوان یک فرد خارجی در آن استخدام شوید حتماً باید دارای اعتبار کافی باشد. همچنین در صورت داشتن این الزامات اولیه کارفرما یک گواهی بابت این که شما شرایط اولیه جهت استخدام برای این کار را دارید، ارائه می‌دهد.

برای آموزش زبان چینی برای تجارت می توانید روی اساتید تیکا حساب کنید. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

منابع معرفی سؤال های مصاحبه کاری در چین

سایت‌های معتبری در این زمینه وجود دارند که اطلاعات مفیدی در اختیار شما می‌گذارند. در ادامه به معرفی آنان می‌پردازیم. همچنین شما می‌توانید از فیلم‌های بسیار زیادی که در یوتیوب آپلود شده است نیز کمک بگیرید.

  1. https://studycli.org
  2. https://www.hanbridgemandarin.com
  3. https://www.chineseclass101.com

همچنین شما در سامانه تیکا می‌توانید جهت آموزش مصاحبه کاری چینی استاد موردنظر خود را یافته و از منابع پیشنهادی ایشان بهره‌مند شوید.

دوره آموزش مصاحبه چینی تیکا

تیکا برای متقاضیان مهاجرت به چین، همچنین برای آموزش مصاحبه چینی جلسات آنلاین جهت آمادگی شما برگزار می‌کند. این دوره به‌صورت خصوصی و تک‌نفره و باتوجه‌به زمان و روزهای پیشنهادی شما طراحی می‌شود. پیش از آغاز این دوره جلسه‌ای آموزشی برگزار می‌شود که پس از شرکت در آن و در صورت تمایل می‌توانید کلاس‌ها ادامه داده و این مهارت را به‌خوبی فرا بگیرید. مهارت مصاحبه چینی در بسیاری از پلتفرم‌های آموزش زبان‌های خارجی در حال حاضر وجود ندارد. در تیکا این مهارت در کنار آموزش رزومه‌نویسی و رایتینگ چینی در قسمت مهارت بیزینس چینی برای شما زبان‌آموزان عزیز اضافه گشته است.

دوره رزومه نویسی به چینی را نیز می توانید روی تیکا حساب کنید. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره کلاس آمادگی برای مصاحبه چینی تیکا

طول دوره آموزش مصاحبه به چینی متناسب با سطح زبان چینی شما و روش تدریس استاد متفاوت خواهد بود. به طور متوسط برای فردی که سطح زبان چینی متوسط دارد، به حدود 15 جلسه کلاس آنلاین نیاز می‌باشد. با شرکت در جلسة آزمایشی تعداد جلسة موردنیاز و همچنین طول دوره آمادگی برای مصاحبه به زبان چینی تعیین خواهد شد.

هزینه دوره کلاس آمادگی برای مصاحبه تیکا

هزینه این کلاس آمادگی باتوجه‌به سطح زبان چینی شما، میزان تخصص استاد و شرایط و استعداد یادگیری شما مشخص می‌گردد. هزینه کلاس آمادگی مصاحبه در سامانه آنلاین آموزش زبان تیکا از مبلغ 70 هزار تومان شروع شده و تا مبلغ 270هزار تومان، متغیر است. با رزرو این دوره های به صورت ترمی و چند جلسه ای می‌توانید از تخفیف ویژه تیکا بهره‌ مند شوید. برای اطلاع از سایر تخفیفات با پشتیبانان ما در تماس باشید.

انتخاب بهترین استاد زبان چینی تیکا

تیکا با در اختیار داشتن بهترین اساتید زبان چینی، بهترین متدها و منابع یادگیری زبان مصاحبه چینی را به شما ارائه می‌دهد. برای شروع یادگیری زبان چینی و همچنین یادگیری نحوه مصاحبه کاری چینی، می‌توانید با یک جلسه آموزشی رایگان و یا با هزینه اندک استاد موردنظر خود را یافته و یادگیری این زبان و مهارت‌های کسب کار آن را شروع کنید. همچنین شما بعد از انتخاب مهارت موردنظر خود در تیکا می‌توانید ویدئوهای ضبط شده از اساتید و نحوه تدریس او را مشاهده نمایید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس حاصل فرمایید.