فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
چینیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
فاطمه بهزادنژاد
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:210 هزار تومان
مهسا ناظری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا7 زبان آموز / 9 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:25 هزار تومان
هزینه هر جلسه:120 هزار تومان
الهام جعفری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا7 زبان آموز / 10 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان

اهمیت یادگیری مهارت شنیداری زبان چینی ماندارین

معمولاً در آزمون‌های زبان چینی، زبان‌آموز باید در مهارت‌های متفاوتی مورد آزمون قرار بگیرد. یکی از بخش‌های مهم آزمون زبان چینی نیز، مهارت شنیداری است. در بخش لیسنینگ چینی، زبان‌آموز باید بر اساس یک فایل صوتی، جواب سؤالات چهارگزینه‌ای مربوط را بدهند. همچنین گاهی اوقات ممکن است اطلاعاتی در مورد فایل صوتی به‌صورت نوشته شده به شما ارائه شود. در این حالت زبان‌آموز باید بتواند مهارت خواندن و مهارت لیسنینگ زبان چینی را با مهارت شنیداری ترکیب کند.

در تیکا شما می‌توانید در کلاس‌های مهارت شنیداری دیگر زبان‌ها مانند لیسنینگ زبان روسی نیز شرکت کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره بهترین اساتید زبان روسی با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

تقویت مهارت شنیداری چینی ماندارین

تقویت لیسنینگ چینی به کمک کلاس های آموزشی

کلاس‌های تقویت لیسنینگ چینی می‌توانند یکی از مؤثرترین روش‌ها برای این امر محسوب شود. شما می‌توانید در این کلاس‌ها از راهنمایی‌های کاربردی مدرسین بهره ببرید.

تقویت مهارت شنیداری چینی به کمک محتوای شنیداری مناسب سطح زبان

یکی دیگر از روش‌های مؤثر برای بهبود لیسنینگ چینی، کمک‌گرفتن از پادکست‌ها و فایل‌های صوتی چینی است. شما می‌توانید با گوش‌دادن این فایل‌ها به‌صورت مستمر، مهارت لیسنینگ چینی را تقویت کنید. این امر یک کار تکمیلی است و بهتر است در کنار بهره‌بری از کلاس‌های مهارت شنیداری چینی انجام شود.

با پارتنر زبان چینی لیسنینگ تمرین کنید.

یکی دیگر از روش‌های بسیار مؤثر برای تقویت لیسنینگ زبان چینی، تمرین و بهبود درک شنیداری زبان چینی به کمک پارتنر است. شما می‌توانید با ارسال پیام صوتی و گفت‌وگو با پارتنر زبان چینی، مهارت شنیداری خود را تقویت کنید.

منابع یادگیری و بهبود مهارت لیسنینگ زبان چینی ماندارین

  • پادکست‌های زبان چینی ماندارین
  • آهنگ‌های زبان چینی ماندارین
  • فیلم و سریال به زبان چینی بدون زیرنویس فارسی
  • کتاب‌های صوتی به زبان چینی ماندارین
  • وب‌سایت Chinese Voices
  • وب سایت The Chairman’s Bao

دوره آموزش تقویت لیسنینگ زبان چینی ماندارین در سامانه تیکا

در سامانه آموزش زبان تیکا می‌توانید برای تقویت مهارت شنیداری چینی ماندارین، از کلاس‌های خصوصی و آنلاین بهره‌مند شوید. اگر هدف شما از تقویت مهارت شنیداری، شرکت در آزمون زبان باشد و یا زندگی و کار در کشورهای چینی‌زبان، می‌توانید در این کلاس‌ها شرکت کنید. آموزش آنلاین مهارت شنیداری زبان چینی تیکا از طریق برگزاری کلاس‌های خصوصی با مدرسین متخصص در خدمت شماست. اساتید تیکا می‌توانند شما را برای هرکدام از آزمون‌های بین‌المللی آماده نمایند. در صورتی که قصد دارید این مهارت را تقویت کنید حتماً در کلاس‌های تیکا ثبت‌نام کنید. لازم به ذکر است کلاس‌های تقویت لیسنینگ چینی تیکا به‌صورت اختصاصی و برای یک نفر به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود. همچنین برنامه‌ریزی کلاس‌ها بر اساس زمان و روزهای مدنظر شما طراحی خواهد شد.

تیکا همچنین در زمینه آموزش مصاحبه با سفارت چین نیز بهترین اساتید را به شما پیشنهاد می‌کند. کلاس‌های آنلاین مصاحبه چینی تیکا را از دست ندهید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا در تماس باشید.

طول دوره آموزش رایتینگ چینی ماندارین در تیکا:

برای مسلط شدن به مهارت شنیداری زبان چینی، شما احتیاج دارید با اصول اولیه گرامر و جمله‌سازی و الفبای چینی آشنا باشید. برای همین با انجام یک تمرین رایتینگ ساده برای تعیین سطح شما، می‌توان تخمین زد که حداقل به حدود چند جلسه نیاز به کلاس تقویتی خواهید داشت.

هزینه دوره آموزش لیسنینگ چینی ماندارین در تیکا

هزینه هر جلسه کلاس لیسنینگ چینی مبتدی 150 هزار تومان است. همچنین هزینه هر جلسه کلاس بهبود لیسنینگ چینی پیشرفته نیز 200 هزار تومان می‌باشد. شما می‌توانید پس از گذراندن یک جلسه آزمایشی که به‌صورت رایگان یا با هزینه اندکی برگزار می‌شود، از گزینه‌های رزرو پنج و یا ده جلسه برای رزرو ادامه جلسات استفاده کنید. همچنین با رزرو کلاس‌ها به‌صورت ترمی شما می‌توانید از تخفیفات تیکا بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایر تخفیفات با مشاورین تیکا تماس بگیرید.

انتخاب استاد لیسنینگ زبان چینی در سامانه تیکا

در سامانة تیکا شما می‌توانید با یک جست ‌و جوی ساده استاد موردنظر خود را پیدا کنید. شما می‌توانید پس از انتخاب استاد در جلسه آزمایشی با هزینه اندکی شرکت کنید. برای انتخاب استاد برای تقویت لیسنینگ چینی ماندارین، ابتدا زبان موردنظر را علامت برنید. سپس با ورود به صفحه اساتید، استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید وارد صفحه هر استاد شوید و نظرات سایر زبان‌آموزان را مطالعه نمایید. توجه به تخصص‌های عنوان شده و نظرات سایر زبان‌آموزان به شما کمک می‌کند انتخاب بهتری برای استاد گرامر زبان چینی داشته باشید.