فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
هلندیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

مزایای یادگیری زبان هلندی ویژه کودکان

آموزش و یادگیری هر زبانی دارای اهمیت و مزایای خاص خود است و برای افراد به‌خصوص کودکان دریچه‌ای تازه را به وجود می‌آورد. آموزش و یادگیری زبان هلندی نیز دارای اهمیت خاص خود است. تسلط به این زبان قطعاً امتیازات بسیار خاصی را با خود به همراه دارد. در ادامه شما با بخشی از مزایای یادگیری زبان هلندی برای کودکان آشنا خواهید شد.

ادامه تحصیل در هلند

آموزش و یادگیری زبان هلندی ویژه کودکان باعث می‌شود که در صورت ادامه تحصیل در یکی از مدارس و دانشگاه‌های کشور هلند دچار مشکل نشوند. کودک شما می‌تواند به‌راحتی به تحصیل خود در رشته موردعلاقه‌اش در هلند ادامه دهد.

موقعیت شغلی در هلند

تسلط به زبان‌های خارجه باعث به‌وجودآمدن موقعیت‌های شغلی مختلف برای فرد می‌شود و حتی اگر فرد قصد مهاجرت را نداشته باشد می‌تواند از راه تدریس خصوصی زبان کسب درآمد کند. با آموزش زبان هلندی به کودک فرصت‌های شغلی را برای او به وجود خواهید آورد، زیرا درصورتی‌که به کشور هلند مهاجرت کند می‌تواند به‌راحتی در شغل موردعلاقه خود مشغول به کار شود و در مدت‌زمان کوتاهی نیز اقامت خود را دریافت کند. زیرا از شرط‌های اصلی برای اخذ اقامت از کشور هلند تسلط به زبان هلندی است.

دلیل اهمیت یادگیری زبان هلندی در کودکی

بر طبق پژوهش‌های انجام شده دوران کودکی بهترین زمان برای یادگیری زبان جدید است. کودک قادر خواهد بود ۵ زبان دیگر را علاوه بر زبان مادری یاد بگیرید. زیرا ذهن کودک در این دوران بسیار فعال و مدام در حال یادگیری و آموزش است. بنابراین اگر قصد دارید فرزندتان به زبان هلندی تسلط کامل داشته باشد، بهتر است از همان دوران کودکی زبان هلندی را به او آموزش دهید. برای آموزش و یادگیری زبان هلندی روش‌های مختلفی وجود دارد که هرکدام از آن‌ها دارای ویژگی‌های خاص خود است. اما از بهترین و مؤثرترین روش‌ها، تدریس خصوصی زبان هلندی مخصوص کودکان است.

منابع یادگیری زبان هلندی برای کودکان

برای آموزش هلندی به کودکتان می‌توانید از کارتون‌ها و موسیقی و کتاب داستان‌های کودکانه هلندی کمک بگیرید. در ادامه چند منبع معروف برای آموزش هلندی به کودکان را معرفی می‌کنیم. علاوه‌برآن با دریافت مشاوره آموزش هلندی برای والدین منابع بیشتری را به شما معرفی خواهیم نمود.

  • آموزش زبان هلندی مقدمه تا پیشرفتی پنگوئن
  • کتاب آموزش هلندی  Basic Dutch A Grammar and Workbook
  • اپلیکیشن آموزش هلندی به کودکان با شانا
  • آموزش زبان نصرت هلندی برای کودکان

دوره مشاوره  آموزش هلندی برای والدین در تیکا

حال که با مزایا و اهمیت آموزش زبان هلندی برای کودکان آشنا شدید، بهتر است بدانید از روش‌های مختلفی برای آموزش و یادگیری این زبان برای کودکان استفاده می‌شود. اما اگر می‌خواهید کودکتان در مدت‌زمان کوتاهی و به‌صورت اصولی به زبان هلندی مسلط بشود. بهترین روش برای آموزش و یادگیری این زبان تدریس خصوصی زبان هلندی مخصوص کودکان است. شما می‌توانید در تیکا از خدمات مشاوره والدین برای آموزش هلندی استفاده نمایید.

تیکا همچنین در زمینه مشاوره والدین برای زبان آلمانی نیز در کنار شماست و بهترین اساتید آلمانی را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

 طول دوره آموزش هلندی برای کودکان

درصورتی‌که تمایل به رزرو کلاس هلندی برای کودک خود داشته باشید با رزرو یک جلسه آموزشی رایگان می‌توانید مدرس موردنظر برای کودک خود را بیابید. شما برای رساندن سطح زبان هلندی کودک خود به  A2، به حدود 70جلسه کلاس احتیاج دارید. از نکات استفاده از کلاس های آنلاین سامانه آموزش زبان تیکا نصف شدن هزینه اینترنت داخلی شما در ایران است.

هزینه دوره آموزش هلندی به کودکان در تیکا

هزینه کلاس‌های خصوصی کودکان برای آموزش هلندی تیکا از 100 هزار تومان تا 270 هزار تومان متغیر است. هزینه کلاس متناسب با سطح مربی هلندی انتخابی شما تعیین می‌شود. برای رزرو پکیج‌ها می‌توانید از تخفیف هم بهره ببرید. والدین گرامی برای استفاده از خدمات (مشاوره والدین برای آموزش هلندی) می‌توانند با پشتیبانی تیکا تماس بگیرند.

انتخاب بهترین استاد مربی هلندی برای کودکان در تیکا

کلاس‌های تدریس خصوصی زبان ویژه کودکان دارای اهمیت و مزایای خاص خود است. کودک شما به‌صورت کاملاً تضمینی به زبان هلندی تسلط پیدا خواهد کرد. تیکا با در اختیار داشتن بهترین مربی زبان هلندی برای کودکان، بهترین روش‌ها و منابع یادگیری برای آموزش هلندی به کودک شما به کار گرفته است. همچنین شما پس از دریافت مشاوره والدین برای آموزش هلندی و بعد از انتخاب مهارت موردنظر خود در تیکا می‌توانید ویدئوهای ضبط شده از مربیان جهت آشنایی با مربی و نحوه تدریس او را ببینید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس حاصل فرمایید.