فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
امیرحسین زین الدینی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا47 زبان آموز / 126 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
علی کتابی
علی کتابی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:30 هزار تومان
هزینه هر جلسه:120 هزار تومان
فاطمه صیفی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
زهرا تقی زاده
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا3 زبان آموز / 5 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:270 هزار تومان
مهسا والیزاده
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا45 زبان آموز / 91 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:220 هزار تومان
فریبا جمال لیوانی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 3 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:260 هزار تومان
حسین موسوی
حسین موسوی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:400 هزار تومان
هانا یوسفی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا5 زبان آموز / 3 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
مجتبی سقایتی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:500 هزار تومان
یگانه امامیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا27 زبان آموز / 87 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان

آموزش مصاحبه انگلیسی کاری در سه گام

گام اول، به خاطر سپردن جملات مربوط به اطلاعات مهم و مثبت است. اگر تجربه کاری خوبی دارید، تحصیلات شما مرتبط به موضوع کاری شماست و ..، در مصاحبه به این موارد اشاره کنید. شما نباید خیلی مغرور یا خیلی فروتن و بدون اعتماد به نفس به نظر برسید. بنابراین بهتر است به خوبی خودتان را بشناسید. شاید نیاز باشد برای یک مصاحبه کاری خاص از قبل رزومه خود را ارسال کنید. شما میتوانید برای هر کارفرما اطلاعات خود را کمی متفاوت بنویسید. برای مثال، برای یک شغل که نیازمند کار تیمی است روی موفقیت های اجتماعی و برای کاری که نیازمند خلاقیت است روی دست آوردهای فردی خود تاکید بیشتری داشته باشید.

گام دوم، بررسی اطلاعات مربوط به شرکت یا سازمان مد نظر شماست. با بررسی این موارد، میتوانید برای سئوالاتی که قابل پیشبینی نیستند آماده شوید. به علاوه میتوانید برای سئوالات رایجی از جمله "شما چه چیزی به مجموعه ما اضافه میکنید؟" نیز بهتر آماده شوید.

در گام سوم هم بهتر است ادا کردن جملات را تمرین کنید! یک مصاحبه تمرینی ترتیب دهید. همچنین جلوی آینه حالت چهره خود را نیز ببینید. به این ترتیب نسبت به تصویر خود آگاهی کامل خواهید داشت.

آموزش زبان آنلاین تیکا برای آموزش زبان انگلیسی برای تجارت اساتید و دوره ویژه ای در نظر دارد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

چگونه در مصاحبه دکتری و ارشد موفق شویم؟

در مصاحبه های دانشگاهی، اساتید به دنبال آشنایی با روحیه علمی و دست آوردهای شما هستند. سئوالات در هر رشته تحصیلی متفاوت خواهد بود. شما باید برای هر سئوالی آماده باشید. آموزش زبان انگلیسی برای مصاحبه تحصیلی باید با توجه به دانشگاه و موقعیت مد نظر شما انجام شود.

در رشته های علوم تجربی و مهندسی ممکن است سئوالات تخصصی و حل مسئله نیز از شما پرسیده شود. اما به طور کلی توانایی شما بر اساس توصیه نامه های اساتید قبلی شما سنجیده میشود. در رشته های علوم اجتماعی و هنر، شما باید نشان دهید چرا به طور شخصی به ادامه این رشته در مقطع بالاتر علاقه دارید. در تمام رشته ها نیز شما باید سطح دانش بالایی در زبان انگلیسی داشته باشید. به خصوص اگر تدریس رشته شما به زبان انگلیسی انجام میشود.

در بخش بلاگ تیکا میتوانید مقاله و اطلاعات مفیدی درمورد آموزش زبان انگلیسی برای مصاحبه کاری و تخصیلی بیابید. همچنین اگر متقاضی دوره‌های آموزش مکالمه فرانسوی برای مصاحبه هستید، تیکا با بهترین اساتید همراه شما خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

منابع یادگیری زبان انگلیسی برای مصاحبه کاری و تحصیلی

منابع متعددی از جمله کتاب‌های معتبر آموزش زبان انگلیسی، نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های آموزش و تقویت زبان، پادکست و ... برای یادگیری انگلیسی برای مصاحبه کاری وجود دارد. در جلسه آزمایشی، استاد مورد نظر با توجه به روش تدریس خود و سطح زبان شما منبع مناسبی را به شما معرفی خواهد کرد.

تیکا در زمینه تقویت مهارت مکالمه، دوره‌ها و اساتید ویژه‌ای را برای مهارت فری دیسکاشن انگلیسی در نظر دارد. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی برای موفقیت در مصاحبه کاری و تحصیلی

برای یادگیری زبان انگلیسی، بهتر است انواع سئوالات را در ذهن داشته باشید: سئوالات انگیزشی، موقعیتی و مهارتی.

با کمک یک استاد زبان شما میتوانید برای این منظور آماده شوید. اساتیدی که در زمینه Business English یا انگلیسی کاری فعالیت میکنند برای مصاحبه کاری نیز میتوانند به شما کمک کنند.

کلاس زبان آنلاین برای آمادگی برای مصاحبه دکتری

به کمک یک استاد زبان که در زمینه انگلیسی آکادمیک و اپلای فعالیت کند، میتوانید مصاحبه با استاد سوپروایزر را تمرین کنید. سئوالات مهارتی یا تخصصی معمولا نیاز به دانش زبانی آن چنانی ندارند. اما در پاسخ به سئوالات مربوط به شخصیت خودتان و استعدادها و دست آوردهایتان، بهتر است از زبان انگلیسی فصیح استفاده کنید.

برای پیدا کردن استاد مناسب خودتان، میتوانید از بین اساتیدی که زبان انگلیسی برای آیلتس آکادمیک را تدریس میکنند استفاده کنید. به این ترتیب میتوانید سریعتر به هدفتان برسید. و گاه حتی با یک تیر دو نشان بزنید! و برای آزمون آیلتس آکادمیک نیز آماده شوید.

طول دوره یادگیری زبان انگلیسی برای مصاحبه کاری

دوره‌های زبان انگلیسی برای مصاحبه کاری تیکا بسته به سطح زبان و سرعت یادگیری و روش مدرس شما می‌تواند طولانی‌تر یا کوتاه‌تر باشد. به طور معمول برای افراد با سطح زبان مبتدی حدود 120 جلسه کلاس برای یادگیری زبان انگلیسی برای مصاحبه کاری نیاز دارند.

هزینه کلاس آمادگی برای مصاحبه کاری

برای افرادی که میخواهند ظرف یک یا چند جلسه صرفا برای یک مصاحبه کاری آماده شوند، هزینه هر ساعت کلاس خصوصی بین 35-60 هزارتومان خواهد بود.

شما رزرو کلاس را حداقل یک روز قبل از تاریخ کلاس میتوانید انجام دهید. به این منظور میتوانید از قسمت جست و جوی سایت، عبارت "مصاحبه" را جست و جو کنید. همچینین میتوانید با پشتیبان تماس بگیرید تا استاد مد نظرتان را پیدا کنید.

هزینه کلاس آموزش مصاحبه انگلیسی برای پذیرش دانشگاه

برای افرادی که قصد دارند برای مصاحبه پذیرش دکتری یا ارشد آماده شوند، هزینه هر جلسه کلاس خصوصی بین 40-90 هزارتومان خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید برای پشتیبانی تیکا پیام بگذارید.