فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
پریسا اکبری معین
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا38 زبان آموز / 52 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
نگار مرتضوی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا92 زبان آموز / 911 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:100 هزار تومان
مهدی صفایی خرم
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا234 زبان آموز / 1646 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:30 هزار تومان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
سمانه امیری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا75 زبان آموز / 959 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:40 هزار تومان
هزینه هر جلسه:210 هزار تومان
فاطمه دلارامی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا10 زبان آموز / 36 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
مهتاب اعتدالی خواه
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:380 هزار تومان
مهسا سنگ
مهسا سنگ
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:600 هزار تومان
احسان نیک
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا264 زبان آموز / 2431 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:40 هزار تومان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
مونا خلجی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:120 هزار تومان
علی بوالحسنی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا3 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:90 هزار تومان
...

سطح دانش زبانی پارتنر شما اهمیت دارد اما از آن مهمتر نظم و تعهد اوست. برای نهایت استفاده از یک سایت پارتنر زبان انگلیسی، بهتر است نکات خاصی را مد نظر داشته باشید. درخواست پارتنر زبان انگلیسی به روش های زیر ممکن است:

اهمیت پیدا کردن پارتنر زبان انگلیسی آنلاین

برای پیدا کردن پارتنر برای آموزش زبان انگلیسی آنلاین، باید پلتفرم یا وبسایتی را پیدا کنید که افراد در آن به طور منظم فعالیت داشته باشند.

در وبسایت هایی که قابل اتکا باشند به دنبال یک پارتنر زبان انگلیسی بگردید. شما میتوانید پروفایل کاربرانی که سابقه فعالیت بالایی دارند به راحتی شناسایی کنید. البته در حالتی که شما به دنبال یک پارتنر زبان رایگان باشید، بهتر است خودتان هم چیزی برای ارائه داشته باشید! برای مثال فرض کنیم زبان مادری شما فرانسوی است. شما میتوانید در ازای کمک به یک فرد انگلیسی زبان در یادگیری فرانسه از او بخواهید پارتنر شما در یادگیری انگلیسی باشد. شما میتوانید درخواست پارتنر زبان انگلیسی خود را در فروم های مربوطه ثبت کنید.

دوست انگلیسی زبان به عنوان پارتنر نیتیو

پارتنر زبان نیتیو یا یک دوست انگلیسی زبان که مایل باشد به شما انگلیسی یاد بدهد ایده آل ترین پارتنر ممکن است. اما بیایید روراست باشیم! مگر اینکه دانش زبان انگلیسی شما از قبل در سطح خوبی باشد، نمیتوانید به راحتی یک دوست انگلیسی زبان پیدا کنید. افراد نیتیو در مکالمه با افراد مبتدی معمولا کسل میشوند. با اینحال شما میتوانید شانس خودتان را در شبکه های اجتماعی امتحان کنید. اگر علاقه یا سرگرمی خاصی دارید (گیمینگ و بازی های ویدیویی، موسیقی و ..) ممکن است در پیدا کردن یک انگلیسی زبان که علاقه مند به مکالمه با شما باشد شانس بهتری داشته باشید!

منابع پیدا کردن پارتنر زبان برای آیلتس

در صورتی که قصد دارید برای آزمون آیلتس آماده شوید، پارتنر زبان برای شما بسیار مفید خواهد بود. در انتخاب پارتنر زبان برای آیلتس اگر بتوانید تاریخ شرکت در آزمون را نیز با هم هماهنگ کنید، حس همراهی شما بیشتر میشود.

در سامانه آموزش زبان تیکا، شما میتوانید با اساتید مخصوص آیلتس کلاس زبان داشته باشید. در کنار کلاس ها میتوانید از اساتید خود در زمینه پیدا کردن پارتنر نیز راهنمایی بگیرید. در صورتی که در کلاس های گروهی آمادگی آیلتس تیکا شرکت کنید نیز طبیعتا با زبان آموزانی که هدف مشابه شما دارند آشنا میشوید.

آیا یادگیری زبان همراه با پارتنر انگلیسی زبان هزینه دارد؟

همانطور که در بالا توضیح دادیم، پیدا کردن یک پارتنر ایده آل و نیتیو آسان نیست. در صورتی که هدف شما جدی است، شاید پرداخت کمی هزینه ایده بدی نباشد. در سامانه آموزش زبان تیکا میتوانید از بین اساتیدی که هزینه پایین تری دارند یک پارتنر زبان انتخاب کنید. برای مثال بسیاری از اساتید هزینه تک جلسه 20-30 تومان دارند. میتوانید اساتید زبان انگلیسی که برنامه زمانی مشابهی دارد انتخاب کنید.

به طور معمولا اساتید نیز از مکالمه با زبان آموزان سطح پیشرفته استقبال میکنند. اساتید آیلتس هزینه بیشتری دارند. اما این اساتید خود به طور دوره ای در آزمون های آیلتس یا آرمون ماک شرکت میکنند. تیکا یک سایت پارتنر زبان نیست. اما در کلاس های خصوصی سامانه آموزش زبان تیکا، برنامه و روش درسی بر اساس توافق استاد و زبان آموز تعیین میشود. شما میتوانید با پرداخت هزینه جزئی جلسه آزمایشی را با اساتید بگذرانید. در جلسه اول نیاز خود را با آن ها در میان بگذارید. در صورتی که حس کردید با استاد توافق دارید، میتوانید بقیه جلسات را با او رزرو کنید.

چگونه در سامانه آموزش زبان تیکا یک پارتنر زبان پیدا کنم؟

ممکن است شما نیاز به تقویت مکالمه زبان انگلیسی خود برای آموزش زبان برای مهاجرت تحصیلی داشته باشید. وقتی هدف شما پیدا کردن پارتنر باشد و سختگیری خاص درمورد هدف آموزشی خود نداشته باشید، می توانید عواملی همچون سن و علایق مشترک را نیز هنگام انتخاب استاد در نظر بگیرید. در این حالت شما میتوانید مکالمه های جالب و متنوعی داشته باشید. البته در این مورارد نیز چهارچوب روابط شما با استاد باید در قالب قوانین سامانه آموزش زبان تیکا باشد.

از مزایای مهم انتخاب یک استاد به عنوان پارتنر زبان این است که از پشتیبانی بهره مند میشوید. این یعنی حتی در صورتی که مشکلی برای استاد شما پیش بیاید، آموزش زبان آنلاین تیکا پیگیر روند آموزشی شما خواهد بود. در صورتی که استاد نتواند برای مدتی تدریس کند، پیشنهاد جایگزین شدن پارتنر زبان انگلیسی شما با یک استاد دیگر داده میشود.

برای تمرین مکالمه با پارتنر خود چقدر زمان لازم داریم؟

محدودیتی در این مورد وجود ندارد! اما بهتر است از ابتدا یک برنامه واقع بینانه برای یادگیری خود بریزید. زمان کافی برای فعالیت های روزمره خود کنار بگذارید. سعی کنید درک خوبی از برنامه زمانی پارتنر زبان خود نیز به دست بیاورید. به طور کلی اگر بتوانید هفته ای سه تا پنج بار با پارتنر زبان خود مکالمه داشته باشید پیشرفت خوبی خواهید داشت.

چگونه پارتنر زبان همسطح پیدا کنم؟

دغدغه هم سطح نبودن پارتنر زبان انگلیسی با شما همیشه مسئله ساز است. در صورتی که اختلاف سطح بالا باشد، ممکن است مکالمات شما کسل کننده شود، مگر اینکه پارتنر پیشرفته تر تعهد خاصی نسبت به آموزش دادن به شما داشته باشد (استاد شما هم باشد). بنابراین بهترین روش، برگزاری یک جلسه آزمایشی با پارتنر مد نظرتان است. توجه به سطوح مورد تدریس استاد و سوابق او نیز میتواند مفید باشد.

در صورتی که برای رزرو کلاس زبان به عنوان یک پارتنر یادگیری نیاز به راهنمایی دارید به مشاورین تیکا پیام دهید. میتوانید با ذکر "درخواست پارتنر زبان انگلیسی" در عنوان درخواست خود این مورد را اعلام کنید.