فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
سیمین زندی
سیمین زندی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
کامیار بنی سپهر
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا14 زبان آموز / 24 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
فائزه عدالتیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا110 زبان آموز / 984 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
سمیه قاضی
سمیه قاضی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:130 هزار تومان
محمدرضا اسدی راغب
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:120 هزار تومان
آزاده تک روستا
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:320 هزار تومان
حسین عطائی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا6 زبان آموز / 44 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:165 هزار تومان
امید کفیل کاشانی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:90 هزار تومان
ثریا انتظاری
ثریا انتظاری
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:350 هزار تومان
محمد عویدی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا21 زبان آموز / 206 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:160 هزار تومان

اهمیت آموزش زبان تخصصی انگلیسی

برای شروع کردن یادگیری زبان تخصصی، باید اصول اولیه آموزش زبان عمومی انگلیسی را بدانید. به عبارت دیگر باید حداقل سطح A1 در زبان انگلیسی جنرال یا عمومی را داشته باشید. ممکن است زبان تخصصی در ابتدا از زبان عمومی برای شما ساده تر باشد! زیرا بسیاری از لغات تخصصی را از قبل هنگام تدریس از استاد شنیده اید. برای مثال کلمات سیتوپلاسم یا ایکوئیشن در زبان تخصصی پزشکی و زبان تخصصی مهندسی کاربرد زیادی دارند.

یک کتاب آموزش زبان انگلیسی تخصصی مناسب انتخاب کنید. کتاب و منابع مناسب به گونه ای طراحی شده اند که شما را به مرور با مفاهیم آشنا کنند. همیشه یک دیکشنری یا فرهنگ لغت زبان تخصصی خودتان را همراه داشته باشید. ویدیوهای آموزشی یوتیوب هم میتوانند منابع با ارزشی برای توضیح مفاهیم ساده برای شما باشند.

انتخاب استاد زبان تخصصی پزشکی

در رشته پزشکی، از شما انتظار میرود تا پایان دوره آموزش عمومی خود به زبان انگلیسی تا حد زیادی مسلط باشید. بنابراینو خواندن مقالات پزشکی به زبان اصلی باید کاری باشد که به راحتی از پس آن بر می آیید! برای یادگیری بهتر زبان تخصصی انگلیسی، بهتر است از ابتدا جزوه برداری را به زبان انگلیسی انجام دهید. با توجه به اینکه اکثر جامعه پزشکان ساعت های طولانی را در بیمارستان محل تحصیل خود میگذرانند، شاید زمان زیادی برای تمرین مکالمه نداشته باشید. این امر قابل درک است. میتوانید با دنبال کردن برنامه های انگلیسی زبان تخصصی درمورد پزشکی و بحث کردن درمورد این مسائل با همکلاسی های خود این ضعف را جبران کنید.

زبان تخصصی در کنکور ارشد رشته پزشکی اهمیت بالایی دارد. برای آمادگی برای این آزمون میتوانید از کمک اساتید زبان انگلیسی که در رشته های پزشکی تحصیل میکنند کمک بگیرید.

در سامانه آموزش زبان تیکا شما میتوانید با توجه به پروفایل و رزومه استاد در این مورد تصمیم بگیرید. به علاوه با گذاشتن پیام برای پشتیبان میتوانید اطلاعات بیشتری به دست آورید. اطلاعات بیشتر بعد از تعیین سطح و کلاس آزمایشی در اختیار شما قرار داده میشود.

انتخاب استاد زبان تخصصی مهندسی

مهندسی شامل رشته های مهندسی عمران، کامپیوتر، شهرسازی و ... میشود. گرچه ریاضیات زبان مشترک اصلی مهندسی است، زبان انگلیسی نیز در این رشته ها اهمیت زیادی پیدا میکند. توانایی ارائه یک تصویر کلی قابل فهم به مشتری های بین المللی میتواند موقعیت های شغلی عالی نصیب شما کند. به علاوه آشنایی با زبان تخصصی مهندسی منابع بسیاری برای گسترش توانایی های شما در اختیارتان میگذارد.

برای یادگیری زبان تخصصی هر کدام از رشته های مهندسی میتوانید با در نظر گرفتن مقطع تحصیلی خودتان، با اساتید تیکا کلاس آزمایشی رزرو کنید.

آموزش زبان تخصصی پیام نور

دانشجویان رشته های مختلف دانشگاه پیام نور باید زمان زیادی را صرف مطالعه شخصی کنند. معمولا دانشجویان پیام نور تلاش و کوشش بالایی دارند که میتواند نکته مثبتی باشد. در عین حال دشوار بودن بسیاری از رشته ها و پیچیدگی زبان تخصصی، باعث میشود استفاده از راهنمایی یک استاد زبان تخصصی کمک شایانی به پیشرفت این دانشجویان محسوب شود.

منابع تقویت و یادگیری زبان تخصصی دانشگاه

منابع معتبر مختلفی برای یادگیری وتقویت زبان تخصصی دانشگاه وجود دارد. معمولا استاد مورد نظر شما در جلسه آزمایشی با توجه به سطح زبان و سرعت یادگیری شما و با در نظر گرفتن روش تدریسی خود، یکی از معتبرترین منابع را به شما معرفی می‌کند. یکی از بهترین منابع برای تقویت زبان تخصصی، مطالعه مقالات تخصصی و کتاب های مرتبط با رشته دانشگاهی به زبان اصلی است.

کلاس آنلاین آموزش زبان تخصصی در تیکا

چه قصد شما آمادگی برای امتحان یا آزمون خاصی باشد چه قصد افزایش کلی اطلاعات خودتان را داشته باشید، میتوانید از کلاس های آنلاین استفاده کنید.

کلاس های زبان تخصصی پزشکی برای دانشجویانی که در ساعت های عادی قادر به شرکت در کلاس نیستند مناسبند. شما میتوانید با استادی کلاس بردارید که صبح ها یا آخر شب در دسترس باشد! همچنین در صورتی که در حال ادامه تحصیل در خارج از کشور هستید، باز هم میتوانید با هزینه کمتر با اساتید داخلی کلاس رزرو کنید.

تیکا همچنین برای زبان عمومی دانشگاه نیز با بهترین اساتید زبان انگلیسی کلاس برگزار می‌کند. در صفحه اساتید تقویت این مهارت در تیکا می‌توانید استاد مورد نظر خود را انتخاب کنید و یا برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

هزینه کلاس زبان انگلیسی تخصصی

هزینه هر جلسه کلاس آنلاین و خصوصی بین 35-80 هزارتومان خواهد بود. بسته به اینکه هدف شما آشنایی با اصول اولیه زبان تخصصی رشته خودتان باشد یا شرکت در یک آزمون خاص، شما به استادی با سطح تخصص متفاوت نیاز خواهید داشت.

طول دوره کلاس زبان انگلیسی تخصصی

طول دوره برای رشته های مختلف متفاوت است.

برای زبان تخصصی پزشکی شما ممکن است در کنار مطالعه شخصی، به بیش از 80 جلسه کلاس خصوصی نیاز داشته باشید.

برای زبان تخصصی رشته های مهندسی شما حداقل به 50 جلسه کلاس برای کاربرد خوب و صحیح اصطلاحات نیاز خواهید داشت.

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، شماره خود را برای پشتیبان در قسمت گفت و گوی آنلاین سایت بگذارید تا با شما تماس بگیریم.