فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
سید جلال الدین جلیلی نیا
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا8 زبان آموز / 28 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:195 هزار تومان
فاطمه احمدی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا35 زبان آموز / 35 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:280 هزار تومان
میثم رستمی
میثم رستمی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:100 هزار تومان
مهسا کاردان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
مبینا جامعی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:180 هزار تومان
سارا بلوری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
شهربانو موسی خانی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا13 زبان آموز / 20 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:400 هزار تومان
الهه سادات عقیلی کردمحله
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:450 هزار تومان
بهاره قاسم پور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:230 هزار تومان
نازنین آقائی کیا
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا199 زبان آموز / 997 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:195 هزار تومان
...

اهمیت آموزش زبان عمومی دانشگاه برای همه رشته ها

مشکل کلاس های آموزش زبان عمومی دانشگاه، جمعیت زیاد است. در بیشتر دانشگاه ها دانشجویان هم سطح نیستند و زمان کلاس هم اجازه مشارکت کافی را به همه زبان آموزان نمیدهد.

زبان عمومی در بیشتر رشته ها میتواند یک پیش زمینه برای یادگیری بهتر زبان تخصصی را نیز به شما بدهد. با توجه به اینکه یادگرفتن مطالب درسی زبان عمومی در طول ترم بسیار راحتتر و موثرتر از مطالعه فشرده شب امتحانی است، میتوانید برای جبران کردن کاستی های کلاس زبان انگلیسی دانشگاه از یک دوره یا معلم خصوصی کمک بگیرید.

حل تمرین های کتاب زبان عمومی کارشناسی میتواند بهترین روش برای رسیدن به هدفتان باشد. در صورتی که استاد زبان به شما بازخورد لازم درمورد اشتباهات و نقاط قوتتان را بدهد! اگر حس میکنید در طول ترم تحصیلی موارد لازم را یاد نگرفته اید، برای آماده شدن در مدت زمان کوتاه ابتدا سئوالات تمرینات و پاسخ ها را مرور کنید.

حل تمرین کتاب زبان عمومی پیام نور

دانشگاه پیام نور یکی از منظم ترین سیستم های امتحان برای دروس عمومی را دارد. کتاب زبان عمومی کارشناسی پیام نور برای همه رشته ها یکسان است. شما با دانلود کردن نمونه سئوالات دروس عمومی از سایت های خود دانشگاه میتوانید سئوالات را تمرین کنید.

آیا دوست دارید شب امتحان به همراه یک استاد برای آزمون آماده شوید؟ کافیست از لیست اساتید زبان انگلیسی تیکا استاد مد نظرتان را انتخاب کنید. با توجه به رزرومه استاد و ویدیوی معرفی معمولا میتوانید انتخاب خودتان را به چند گزینه محدود کنید. در نهایت برای استاد یک درخواست جلسه آزمایشی ثبت کنید و وقتی استاد با شما ارتباط گرفت به او اعلام کنید دوست دارید برای امتحان آماده شوید!

در فصل امتحانات و ماه خرداد و دی، بسیاری از اساتید آماده کمک کردن به شما با جزوات و کتاب هایی که در اختیار دارند هستند. همچنین همه اساتید میتوانند با جزوات خود شما تدریس را انجام دهند.

تقلب برای امتحان زبان دانشگاه؟

امتحان های آنلاین امکان تقلب را بیشتر کرده است. شاید بسیاری از شما به ذهنتان رسیده باشد که برای گرفتن بهترین نمره سر امتحان از یک استاد زبان کمک بگیرید؟ اما متاسفیم! این جزو خدمات تیکا محسوب نمیشود! به علاوه، در صورتی که از دوره فشرده یک یا چند جلسه کلاس خصوصی استفاده کنید، به هیچ وجه به تقلب نیاز نخواهید داشت.

در صورتی که با تقلب در امتحان زبان نمره خوبی بگیرید اما در طول ترم فعالیتی نداشته باشید، استاد حتما متوجه خواهد شد. گذشته از این، بسیاری از دانشگاه ها متوجه بالا رفتن آمار تقلب در امتحان های آنلاین شده اند! و به همین منظور بارم نمره امتحان را پایین آورده اند. بسیاری از دانشگاه ها حالا بیشتر روی فعالیت های کلاسی تمرکز میکنند.

خبر بد هم این است که ممکن است به زودی امتحانات به صورت حضوری برگزار شوند! پس بهتر است خیلی روی آنلاین بودن امتحانات حساب کنید.

منابع تقویت و یادگیری زبان عمومی دانشگاه

منابع معتبر مختلفی برای یادگیری وتقویت زبان عمومی دانشگاه وجود دارد. معمولا استاد مورد نظر شما در جلسه آزمایشی با توجه به سطح زبان و سرعت یادگیری شما و با در نظر گرفتن روش تدریسی خود، یکی از معتبرترین منابع را به شما معرفی می‌کند. از جمله بهترین منابع برای یادگیری و تقویت زبان عمومی دانشگاه می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • Top notch series
  • American english file series
  • English grammar in use

کلاس آنلاین زبان عمومی دانشگاه در تیکا

تیکا بهترین اساتید را برای آموزش و تقویت زبان عمومی دانشگاه متقاضیان زبان انگلیسی در نظر گرفته است. هدف شما چه آمادگی برای امتحان باشد و یا تقویت زبان عمومی، می‌توانید روی کلاس‌های آنلاین تیکا و اساتید برجسته ما حساب کنید. همچنین با توجه به محدود بودن زمان دانشجویان برای کلاس‌های زبان، باید بدانید کلاس‌های آنلاین تیکا در هر ساعت از شبانه روز که شما راحت باشد قابل برگزاری است.

تیکا همچنین برای آموزش زبان تخصصی دانشگاه نیز با بهترین اساتید زبان انگلیسی کلاس برگزار می‌کند. در صفحه اساتید تقویت این مهارت در تیکا می‌توانید استاد مورد نظر خود را انتخاب کنید و یا برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره و هزینه کلاس آمادگی برای امتحان زبان عمومی دانشگاه

در حال حاضر برای زبان عمومی دانشگاه میتوانید با بیش از صد استاد زبان انگلیسی تیکا کلاس داشته باشید. برای یک دوره فشرده کلاس خصوصی، میتوانید با هزینه هر جلسه فقط 25-50 هزارتومان برای امتحان آماده شوید.

در صورتی که به همراه دوستان یا همکلاسی ها ثبت نام کنید، تخفیف میگیرید! جلسه آزمایشی یا مشاوره زبان عمومی دانشگاه برای شما به صورت رایگان یا با هزینه کمتر از 20 هزارتومان برگزار میشود.

به ازای هر یک نفر که به کلاس اضافه شود، تا سقف سه نفر، تنها سی درصد به هزینه کلاس اضافه میشود. به عبارت دیگر اگر شما با دوستتان در کلاس زبان عمومی کارشناسی یا زبان عمومی پیام نور تیکا ثبت نام کنید، هر نفر سی درصد تحفیف میگیرد.

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، برای پشتیبان تیکا پیام بگذارید. میتوانید تاریخ آزمون خود و جزئیات دیگر را نیز اعلام کنید تا در خواست کلاس شما ثبت شود.

چطور در زبان عمومی پیام نور نمره خوبی بگیرم؟

همانطور که در بالا توضیح دادیم، آزمون های زبان عمومی پیام نور به صورت تستی برگزار میشوند. شما میتوانید با برنامه ریزی منظم بهترین نمره را در کلاس بگیرید. پس بهتر است از این فرصت استفاده کنید!