فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
ژاله صادقیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا42 زبان آموز / 61 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:230 هزار تومان
فاطمه میرقاسم پور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا17 زبان آموز / 31 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
سیمین زندی
سیمین زندی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
علی طهماسبی
علی طهماسبی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:170 هزار تومان
نیما بابایی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا3 زبان آموز / 61 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
نیما عبداله پور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا15 زبان آموز / 121 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:400 هزار تومان
مهسا منصوری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا54 زبان آموز / 195 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:30 هزار تومان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
زهرا رحمانی بدخش
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:170 هزار تومان
امید دژکامه
امید دژکامه
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:280 هزار تومان
فرزانه اسکندریان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان

تصحیح رایتینگ آیلتس جنرال

برای آزمون آیلتس جنرال، شما باید نکات مهمی را هنگام نوشتن essay خود رعایت کنید. برای مثال تعداد کلمات متن شما نباید از حد مشخصی بیشتر شود. باید به طور مستقیم به موضوع نوشته خود بپردازید. حتما از کلمات متنوعی استفاده کنید تا نمره بهتری بگیرید. همچنین رعایت اصول گرامر و دستور زبان انگلیسی ضروری است.

در بخش رایتینگ آیلتس جنرال شما باید 2 تسک را انجام دهید. در تسک اول باید طبق موقعیتی که به شما ارائه میشود یک نامه بنویسید. در تسک دوم باید یکی از موضوعات داده شده را انتخاب کنید و یک مقاله کوتاه یا essay بنویسید.

تصحیح Writing آیلتس آکادمیک

برای بخش مهارت نوشتاری در آزمون آیلتس آکادمیک میتوانید از اساتید این آزمون کمک بگیرید. این بخش در آزمون آیلتس آکادمیک اهمیت زیادی دارد.

در بخش اول شما باید در توضیح و تفسیر یک نمودار یا جدول که داده هایی به شما ارائه میکند 150 کلمه بنویسید.

در بخش دوم باید در دفاع یا رد یک دیدگاه، با استفاده از 250 کلمه، یک essay بنویسید. توجه داشته باشید که اصول بحث منطقی را رعایت کنید. تا حد ممکن مواردی همچون دقت بالا و خودداری از پراکنده گویی را رعایت کنید. اگر در متن سئوال از شما خواسته شده به جنبه های خاصی بپردازید، حتما این موارد را رعایت کنید. ناگفته نماند که املای کلمات را حتما بارها تمرین کنید.

تصحیح شدن رایتینگ شما میتواند نمره شما را در آزمون واقعی به طرز قابل توجهی بالا ببرد.

تصحیح بخش نوشتاری آزمون تافل

بخش نوشتاری آزمون تافل IBT یک چهارم از 120 نمره آزمون را به خود اختصاص میدهد. آزمون تافل مورد پذیرش دانشگاه های آمریکا، کانادا و استرالیا و ... است.

بخش رایتینگ آیلتس نیز دو بخش یا تسک دارد. در بخش اول شما باید متن کوتاهی را بخوانید و به صوتی درمورد آن گوش دهید. سپس ظرف 20 دقیقه پاسخ خود به آن را بنویسید.

در بخش دوم باید بر اساس تجربه یا نظر شخصی خود، درمورد موضوع ارائه شده یک essay بنویسید. زمان داده شده به شما در این بخش 30 دقیقه است.

در آزمون تافل نیز رعایت ساختار کلی متن اهمیت زیادی دارد. باید حتما به نکات ارائه شده در متن خود اشاره کنید. تصحیح نوشته شما با در نظر گرفتن معیارهای نمره دهی تافل اصلی انجام میشود.

ارائه بازخورد درمورد writing چگونه انجام میشود؟

شما باید رایتینگ خود را به صورت تایپ شده به استاد تحویل دهید. سپس بازخورد استاد را به صورت صوتی و متنی درمورد هر بخش از نوشته خود دریافت خواهید کرد. استاد همچنین نمره تقریبی که شما در آزمون زبان خواهید گرفت را نیز به اطلاع شما میرساند. در صورتی که با یک استاد خوب ادامه دهید، میتوانید شاهد پیشرفت خود در گذر زمان باشید.

استاد به شما مجموعه ای از ساختارهای گرامری و لغات را نیز پیشنهاد میکند. با استفاده از مطالب پیشنهادی، میتوانید نمره بهتری در آزمون آیلتس یا تافل بگیرید.

اگر همچنان سوالی در ذهن شما می‌پرسد: چگونه رایتینگ انگلیسی بنویسیم؟ می‌توانید به صفحه اساتید مهارت رایتینگ انگلیسی تیکا مراجعه کنید و یا با پشتبانی تیکا تماس بگیرید.

منابع یادگیری رایتینگ انگلیسی

منابع معتبر مختلفی برای یادگیری وتقویت مهارت رایتینگ انگلیسی در بخش آموزش زبان عمومی وجود دارد. معمولا استاد مورد نظر شما در جلسه آزمایشی با توجه به سطح زبان و سرعت یادگیری شما و با در نظر گرفتن روش تدریسی خود، یکی از معتبرترین منابع را به شما معرفی می‌کند. از جمله بهترین منابع برای یادگیری و تقویت رایتینگ انگلیسی می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • Official Cambridge Guide to IELTS
  • Collins English for Exams: Writing for IELTS
  • Longman Academic Writing Series
  • Cambridge grammar for IELTS
  • Cambridge vocabulary for IELTS

برگزاری کلاس آنلاین آموزش رایتینگ با بهترین اساتید تیکا

آموزش آنلاین زبان تیکا از طریق برگزاری کلاس های خصوصی با مدرسین آموزش زبان انگلیسی متخصص آموزش رایتنیگ در خدمت شماست. یک استاد رایتینگ میتواند شما را برای هر کدام از آزمون های بین المللی آماده کند. اگر قصد دارید با نوشته های خود سایر افراد را تحت تاثیر بگذارید، همین امروز شروع کنید.

دوره رایتینگ تخصصی آیلتس جنرال و تافل تیکا

برای گرفتن یک نمره خوب در آزمون آیلتس، میتوانید در کلاس های خصوصی تیکا ثبت نام کنید. تمرینات تقویتی آیلتس برای شما با استفاده از منابعی همچون کتاب های Collins، کتاب های Mindset و کتاب های جامع کمبریج برنامه ریزی میشوند تا نمره ای بین شش و نیم تا هفت و نیم برای شما دست یافتنی باشد.

این دوره معمولا 40 جلسه طول میکشد. پیش نیاز این دوره داشتن سطح B1 در زبان انگلیسی است.

هزینه هر جلسه کلاس برای آموزش رایتینگ آیلتس جنرال یا تافل، 50-100 هزار تومان است.

دوره رایتینگ تخصصی آیلتس آکادمیک تیکا

برای رسیدن به نمره عالی یعنی 8 یا بالاتر در بخش academic writing شما باید بتوانید با استفاده از لغات گسترده، یک موضوع علمی و پژوهشی را تحیلی کنید.

این دوره معمولا 50 جلسه طول میکشد. پیش نیاز شرکت در این دوره تسلط بر زبان انگلیسی در سطح B1 است.

هزینه هر جلسه کلاس برای رایتینگ آیلتس آکادمیک، 60-120 هزارتومان است.

انتخاب استاد مناسب برای بخش رایتینگ و تصحیح رایتینگ در تیکا

شما میتوانید با هر یک از اساتیدی که در بخش تصحیح رایتینگ به شما پیشنهاد داده شده اند، بر اساس رزومه آن ها کلاس آزمایشی رزرو کنید. در جلسه آزمایشی نمره مد نظر خود در بخش رایتینگ را به استاد اعلام کنید. بر اساس متنی که مینویسید، تعیین سطح خواهید شد. استاد میتواند مشاوره کاملی درمورد تعداد تکالیفی که باید انجام دهید یا جلساتی که باید داشته باشید به شما ارائه دهد. شما میتوانید انتخاب کنید که بازخورد استاد درمورد رایتینگ شما در قابل کلاس خصوصی آنلاین همراه با استاد باشد، یا به صورت فایل ارسال شده توسط استاد در قالب کتبی و صوتی.

در صفحه اصلی تیکا با جست و جو کردن مهارت "آیلتس" یا "تافل" اساتید فعال در زمینه این دو آزمون را بیابید. همچنین میتوانید عبارت "آیلتس آکادمیک" را سرچ کنید تا اساتید این مهارت برای شما نمایش داده شوند.

هزینه تصحیح رایتینگ انگلیسی در تیکا

در تیکا شما میتوانید با کمترین هزینه یک بازخورد اختصاصی و کامل از استاد دریافت کنید. برای آیلتس جنرال و تافل هزینه تصحیح رایتینگ در قالب کلاس آنلاین بین 39-59 هزارتومان خواهد بود.

هزینه تصحیح در قالب فایل صوتی و متنی بر اساس صلاح دید استاد تعیین میشود. اما معمولا از هزینه کلاس آنلاین کمتر خواهد بود.

هزینه تصحیح رایتینگ آیلتس آکادمیک در قالب کلاس آنلاین بین 65-120 هزارتومان خواهد بود. تصحیح رایتینگ آیلتس آکادمیک به صورت تضمینی همراه با تمرین های افزایش نمره به شما ارائه میشوند.

در صورتی که برای انتخاب استاد به راهنمایی نیاز دارید، با پشتیبان تیکا تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای بخش گفت و گوی آنلاین سایت پیام بگذارید.