فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
فرانسهحذف فیلتر
حذف فیلتر
مسیح پویا
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا22 زبان آموز / 33 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:130 هزار تومان

چرا آموزش زبان فرانسوی در تجارت لازم است؟

افراد برای توسعه هر کسب‌وکار برای فعالیت در سطح بین‌المللی، نیاز به یادگیری مهارت زبان در زمینه تخصص خود دارند. فرانسوی تجاری می‌تواند در برقراری ارتباط بهتر و معاملات شفاف‌تر با طرفین فرانسوی کسب‌وکار شما مؤثر باشد.

یادگیری زبان فرانسوی مسئله‌ای تخصصی و مهم در جلسات یک بیزینس در زمینه تجارت بین‌الملل است. با تمام این توضیحات، نتیجه می‌گیریم که یادگیری این زبان در تجارت می‌تواند باعث ارتباطات فعال‌تر و مؤثرتر در سطح معاملات و کسب‌وکارهای بین‌المللی شود.

یادگیری زبان فرانسوی برای تجارت، باعث بهبود فرآیند معاملات و مذاکرات طرفین یک کسب‌وکار شود. برای درک بهتر اهمیت یادگیری زبان فرانسوی در تجارت، تصور کنید که یک کسب‌وکار برای مذاکرات، ارائه سخنرانی‌ها، برگزاری جلسات و نوشتن گزارش‌ها به زبان فرانسوی نیاز به یادگیری این زبان و اصطلاحات و واژگان خاص و تخصصی در این زبان دارد. تیکا با تدریس خصوصی زبان فرانسه می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

زبان فرانسوی برای تجارت چیست؟

آموزش زبان فرانسوی برای تجارت و بازرگانی، به معنی یادگیری لغات، اصطلاحات و همچنین مهارت برقراری ارتباط در زمینه تجارت به زبان فرانسوی است. برای یادگیری زبان فرانسه برای تجارت اپلیکیشن‌ها و سایت‌های مختلفی وجود دارد که می‌تواند به افرادی که مسلط به زبان فرانسوی هستند، در زمینه بهبود مهارت در زمینه تجارت، کمک کند. از جمله بخش‌هایی که یادگیری فرانسوی تجاری در آن‌ها مؤثر است، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

زبان فرانسوی تجاری برای مصاحبه کاری

یکی از شاخه‌های فرانسوی تجاری، یادگیری زبان فرانسوی برای مصاحبه‌های کاری است. باوجوداینکه با دانستن زبان انگلیسی شما می‌توانید در بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی فرانسوی موقعیت شغلی مناسبی بیاید، تنها دانستن زبان انگلیسی کافی نیست. بخشی از مهاجرت کاری به فرانسه، زندگی در جامعه‌ای فرانسوی‌زبان است. پس بهترین راه برای زندگی بهتر، یادگیری زبان فرانسوی است. برای مهاجرت کاری به فرانسه، یادگیری این زبان برای بهره‌مندی از فرصت‌های شغلی در کشورهای فرانسوی‌زبان برای افرادی که خیال مهاجرت کاری به فرانسه را دارند، از ضروریات است.

با توجه به اینکه بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی، امکان استخدام افراد با زبان انگلیسی را نیز دارند، می‌توانید برای آموزش زبان انگلیسی برای تجارت نیز روی کلاس‌های آنلاین تیکا حساب کنید. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

زبان فرانسوی برای محیط ادارات

همان‌طور که گفتیم، برقراری ارتباط مؤثر در محیط کار و بهبود عملکرد در فرآیندهای روتین اداری و شغلی، نیاز به یادگیری زبان دارند. همچنین تسلط شما بر زبان فرانسوی به ایجاد روابط کاری مستحکم و مطمئن در توافقات کمک بزرگی می‌کند. در واقع یکی از راه‌های نشان‌دادن ظرفیت و توانایی شما به شرکای فرانسوی، نشان‌دادن تسلط شما بر زبان فرانسوی است.

مهارت مکالمه فرانسوی در مناقصات و قراردادها

آموزش زبان فرانسوی مکاتبات تجاری برای شرکت در مناقصات و قراردادها از جهات مختلفی مهم‌ترین موضوعی است که می‌تواند مطرح شود. برای بررسی صحت مطالب درج شده در قراردادها، بررسی شرایط و مطرح‌کردن انتظارات و خواسته‌ها و ... این دانستن اصطلاحات تخصصی و لغات مناسب است که می‌تواند از متضرر شدن طرفین جلوگیری کند.

فرانسوی برای جلسات کاری

باوجوداینکه تسلط بر مکالمه زبان فرانسوی اهمیت زیادی دارد، دنیای تجارت پر از اصطلاحات خاص و آداب معاشرت مخصوص به خود است. در واقع، حتی فرانسوی‌زبانان بومی نیز در برقراری ارتباط در حین یک جلسه کاری یا انجام یک معامله تجاری ممکن است دچار مشکل شوند. زیرا آنها به‌ناچار با تعدادی کلمه و عبارتی روبرو می‌شوند که قبلاً آنها را ندیده و نشنیده‌اند.

راهکارهای یادگیری زبان فرانسوی تجاری و بازرگانی

از جمله راهکارها و روش‌هایی که برای یادگیری و تقویت زبان فرانسوی در تجارت می‌توان پیشنهاد کرد، شامل این موارد هستند:

مطالعه منابع مرتبط با حرفه خود

یکی از راه‌های یادگیری و تقویت مهارت زبان فرانسوی در حرفه و تخصص، مطالعه منابع تخصصی رشته و حرفه خود به زبان فرانسوی است. منابع تخصصی، مهم‌ترین و کاربردی‌ترین اصطلاحات و واژگان تخصصی یک‌رشته را شامل می‌شوند و از همین طریق به بهبود مهارت زبان تخصصی کمک می‌کنند. برای مثال، فردی که در زمینه مهندسی برق فعالیت می‌کند، می‌تواند متون و منابع رشته خود را به زبان فرانسوی مطالعه کند.

تقویت مهارت مکالمه در سفرهای کاری

همان‌طور که قرارگرفتن در محیطی که به زبان موردنظر صحبت می‌شوند، به بهبود مهارت زبان کمک می‌کند؛ سفرهای کاری و قرارگرفتن در جلساتی که در آن‌ها از اصطلاحات و لغات کاربردی استفاده می‌شود نیز به منزله قرارگرفتن در محیطی است که به زبان موردنظر صحبت می‌شود. قرارگرفتن در این محیط‌ها به یادگیری اصلاحات کاربردی فرانسوی تجاری کمک می‌کند. همچنین با توجه به رواج زبان فرانسوی در استان کبک کانادا، این زبان در سفرهای کاری به این استان نیز کاربرد دارد. تیکا در زمینه آموزش زبان فرانسه برای کانادا بهترین اساتید را برای شما در نظر گرفته است. با مراجعه به پشتیبانی تیکا می‌توانید برای اطلاعات بیشتر و مشورت اقدام کنید.

گسترش کسب و کار به‌صورت آنلاین

امروزه تجارت آنلاین یکی از مهم‌ترین بخش‌های تجارت محسوب می‌شود. توانایی ایجاد یک اکانت کاری مناسب به زبان فرانسوی در شبکه‌های اجتماعی مانند لینکدین برای پیشرفت شما اهمیت زیادی دارد. برای هدایت بهتر کسب‌وکار خود، حتی اگر یک کارشناس تولید محتوا به زبان فرانسوی استخدام کرده‌اید، بهتر است خودتان دانش لازم برای نظارت بر محتوا را به دست آورید. به این منظور دوره‌های خواندن و نوشتن زبان فرانسوی همراه با یک استاد زبان که روی نیاز شما تمرکز کند مفید خواهد بود.

حتی یکی از بهترین اقدامات برای کار در زمینه معرفی برند شما می‌تواند، گذاشتن نظرات مناسب در زیر پست‌های افرادی که مایل به همکاری با آن ها هستید به زبان فرانسوی باشد. یادگیری و آموزش زبان فرانسوی تجارت بین الملل می‌تواند به برندینگ آنلاین شما کمک کرده و باعث پیشرفت شما شود.

منابع یادگیری فرانسوی تجاری

برای یادگیری فرانسوی برای بیزینس، از منابع مختلف از جمله کتاب‌های آموزش زبان فرانسوی معتبر، کتاب‌های صوتی، وب‌سایت‌های آموزش زبان فرانسوی، اپلیکیشن‌های زبان فرانسوی و ... می‌توان استفاده کرد.
از جمله منابع یادگیری فرانسوی تجاری می‌توان به این موارد اشاره کرد:

کتاب Assimil Business French

یکی از بهترین منابع صوتی یادگیری و تقویت زبان فرانسوی برای تجارت است. این کتاب شامل 4 سی دی در زمینه‌های زیر است:

  • marketing
  • profitability studies
  • industrial disputes
  • commercial negotiations
  • financing

 کتاب Quartier d'affaires – Guide pédagogique

این کتاب آموزش‌های لازم برای یادگیری زبان فرانسه در تجارت و بازرگانی را برای سطوح زبان A1 تا B2 شامل می‌شود.

کتاب Objectif express

این کتاب نیز آموزش‌های لازم برای یادگیری زبان فرانسه در تجارت و بازرگانی را برای سطوح زبان A1 تا B2 شامل می‌شود.

پادکست های زبان فرانسوی تجاری

یکی از راه‌های مؤثر در یادگیری اصطلاحات تخصصی زبان فرانسوی، گوش‌کردن به رادیو فرانسوی و پادکست‌های تخصصی است. از جمله رادیوهای مناسب برای زبان فرانسوی می‌توان این موارد را معرفی کرد:

  • پادکست‌های صوتی اخبار فرانسوی Journal en français facile
  • پادکست فرانسه One Thing in a French Podcast
  • پادکست فرانسه Coffee Break French

دوره آموزش زبان فرانسوی تجاری در تیکا

تیکا برای افرادی که نیاز به یادگیری زبان فرانسوی برای تخصص و تجارت خود دارند، دوره‌های تخصصی فرانسوی تجاری برگزار می‌کند. مدرس این دوره‌ها نه‌تنها متخصص در زبان فرانسوی هستند، بلکه تجربه زندگی در کشور فرانسه را نیز دارند. برای شروع دوره‌های مبتدی لازم نیست آشنایی قبلی با این زبان داشته باشید. برای شرکت در دوره تخصصی زبان فرانسوی تجاری، زبان‌آموزان باید دارای سطح A2 باشند.

طول دوره فرانسوی تجاری

طول دوره بیشتر به سطح اولیه و هدف زبان‌آموز بستگی دارد. هر استاد بعد از انجام تعیین سطح و هدف‌گذاری در جلسه آزمایشی برآوردی مختص خودتان به شما ارائه می‌کند. برای مثال زبان‌آموزی که از سطح مبتدی شروع کرده و قصد یادگیری اصول اولیه نوشتن قرارداد را داشته باشد، به جلسات کمتری نسبت به فردی که از صفر شروع کند و قصد ارائه یک سخنرانی را داشته باشند نیاز خواهد داشت.

دوره‌های فرانسوی برای تجارت تیکا، حدوداً در 40 جلسه برگزار می‌شوند.

دوره نگارش نامه‌های اداری و مکاتبات پیشرفته‌تر حداقل 70 جلسه خواهد بود.

توجه داشته باشید تعداد جلسات ذکر شده صرفاً یک برآورد هستند. ممکن است باتوجه‌به شاخه کاری شما، تعداد جلسات موردنیاز بیشتر یا کمتر باشد.

هزینه دوره

هزینه دوره فرانسوی تجاری تیکا باتوجه‌به مدرس‌های تیکا و زمان‌های تدریس در طول هفته، بین مبلغ 20 تا 140 هزار تومان متغیر است. با شرکت در دوره فرانسوی تجاری تیکا، علاوه بر بهره‌مندی از کلاس‌های اساتید متخصص زبان فرانسوی، از جلسه اول رایگان دوره نیز استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر، مشاوره و پرسش سؤالات خود با پشتیبانی سامانه آموزش زبان آنلاین تیکا (021-91016620) تماس بگیرید.

رزرو کلاس با بهترین استاد زبان فرانسوی برای تجارت

به‌منظور رزرو کلاس با استاد مناسب خودتان، به اطلاعات موجود در پروفایل استاد توجه کنید. درنظرگرفتن تخصص‌های ذکر شده و نظرات سایر زبان‌آموزان به شما کمک می‌کند انتخاب بهتری داشته باشید. بعد از گذراندن یک جلسه آزمایشی که به‌صورت رایگان یا با هزینه اندکی برگزار می‌شود، شما می‌توانید از گزینه‌های رزرو پنج و یا ده جلسه برای رزرو ادامه جلسات استفاده کنید و از تخفیف بهره‌مند شوید.